Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

Mielos mamytes, besilaukiancios ir Gydytoja, jei apsilankys sioje temoje... smile.gif Turiu tokia problema.... Mano kraujo grupe 0 Rh(-), o mano vyro B Rh(+). Esu 23m. Ne karto negimdzius. Esu 7 sav. nescia. Labai jaudinuosi del to, kad mano pumpuriukui neissivystytu teigiamas rezusas..... gal kas turi kokios patirties... Girdejau, kad 28 nestumo savaitele reikia susileisti gama globulino, del visa ko. Na, aisku ir kraujo tyrimus daryti kas 2 men. Gal jus ka nors konkreciau galetumete papasakoti ar pasidalinti savo patirtimi..... unsure.gif Busiu labai dekinga.....
Atsakyti
Na, mes su vyru abu minusiukai, tai gresmes tokios nebuvo, bet tyrimus del antikuniu dare pora kartu, na, bet iki siolei lelytes kraujo grupes nezinau, bet reiks padaryti ir issiaiskinti....O tu nepergyvenk, mano sesuo su minusu, vyras pliuas, o turi du sveikus berniokus wink.gif
Atsakyti
Tik nepergyvenk... as minusas, vyras pliusas,...... ir pirmam vaikui tai is viso niekas negresia.... ir nieko blogo jei jis gims pliusas.... dktarai profilaktiskai jau daug padaro ir pavojaus neber.....

parasysiu ryt placiau.... (jei nepamirsiu) , nes dabar mazoji ant ranku..... ir trukdo wink.gif
Atsakyti
VaidaI rase: O tu nepergyvenk, mano sesuo su minusu, vyras pliuas, o turi du sveikus berniokus


[QUOTE]


Na, dekui...truputi ramiau...o dar beje esu girdejusi, jog jeigu motina minusine, o tevas pliusinis, tai visi vaikai bus tos pacios lyties, kaip ir pirmasis...... Ar teisybe? O gal zinote kokiu kitokiu varijantu is gyvenimiskos praktikos? Nes as labai noreciau ir leliaus ir dukrytes..... blink.gif
Atsakyti
del vaiku lyties tai nesamone laugh.gif bobuciu prietarai...... nes turiu kitokiu pavyzdziu,,,, begale thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (SIDDIQA @ 2004 01 26, 19:24)
VaidaI rase: O tu nepergyvenk, mano sesuo su minusu, vyras pliuas, o turi du sveikus berniokus


[QUOTE]


Na, dekui...truputi ramiau...o dar beje esu girdejusi, jog jeigu motina minusine, o tevas pliusinis, tai visi vaikai bus tos pacios lyties, kaip ir pirmasis...... Ar teisybe? O gal zinote kokiu kitokiu varijantu is gyvenimiskos praktikos? Nes as labai noreciau ir leliaus ir dukrytes..... blink.gif

Visiska nesamone, pazystu nemazai zmoniu, kurie turi skirtingu lyciu vaikus....
Atsakyti
Jei nestumas pirmas ir nestumo eiga normali - tai apsiribosi tik keliu tyrimu padarymu ir tiek.
Mano ir vyro rezusai irgi minusiniai. Bet gydytoja sake, kad vis tiek darys kokius tai tyrimus. As tai stengiuos nesijaudinti - nes jei viskas gerai einasi, tai ir tie minusai nemaiso.
Svarbiausia yra nepatirti jokiu traumu (kad nepradetu maisytis mamos ir vaiko kraujas) ir kuo maziau sirgti.
Atsakyti
biggrin.gif Pasijauciau kaip kvailute..... unsure.gif Na, bet dekui Jums is visos sirdeles.....Esat tikros saunuoles... ir DIDELIS DIDELIS jums AAACCCIIIUUU uz nuraminima......
Atsakyti
QUOTE (SIDDIQA @ 2004 01 26, 21:10)
Mielos mamytes, besilaukiancios ir Gydytoja, jei apsilankys sioje temoje... smile.gif  Turiu tokia problema.... Mano kraujo grupe 0 Rh(-), o mano vyro B Rh(+). Esu 23m. Ne karto negimdzius. Esu 7 sav. nescia.  Labai jaudinuosi del to, kad mano pumpuriukui neissivystytu teigiamas rezusas..... gal kas turi kokios patirties... Girdejau, kad 28 nestumo savaitele reikia susileisti gama globulino, del visa ko. Na, aisku ir kraujo tyrimus daryti kas 2 men. Gal jus ka nors konkreciau galetumete papasakoti ar pasidalinti savo patirtimi.....  unsure.gif  Busiu labai dekinga.....

Siddiqa, mano kraujo grupe Rh -, vyras yr pliusinis... Kai laukiausi, man taip sake, kad apie 28 nestumo savaite galima (profilaktiskai, tipo) suleisti to vaisto (cia jis vadinasi RhoGam, berods, bet esme ta pati). As tos injekcijos atsisakiau, nes instinktyviai jauciau (ir taip buna?!), kad vaikiuko kraujas bus toks, kaip mano. Tokiu atveju tos injekcijos nereikia. Na, zinoti, zinoma, as negalejau, bet... To RhoGam ilagalaikis poveikis nera zinomas, o as bereikalingu vaistu jokiu nenoriu, nenorejau ir nenoresiu... Pauliui gimus, is virksteles paeme krauja ir nustate kraujo grupe - jo grupe tokia, kaip mano smile.gif (instinktas neapgavo, nors mano pribuvejos netikejo, kad taip bus, ir sake man, kad minusiniu krauju zmoniu yra tik ~15% Zemej...).

Tai nebuvo mano pirmasis nestumas, nors gimdymas buvo pirmasis. Jeigu Pauliaus kraujas butu pliusinis, po gimdymo buciau sutikusi, kad man leistu ta vaista. Galima, regis, per 72 valandas suleisti. Dziaugiuosi, kad neprireike.

Del sventos ramybes galima susileisti ta vaista nestumo metu, jeigu Tu nerimauji del to... As daug skaiciau apie ji ir visaip domejausi, priimdama savo sprendima. Dabartiniam nestumui (pirmajam) pavojaus nera (taip raso daugely saltiniu), bet busimiems nestumams gali buti, jeigu Judvieju su vaikiuku kraujai bus skirtingi.
Atsakyti
Nepergyvenk aš irgi minusas, o vyras pliusas(teisingai sako skirtingi poliai traukia vienas kitą biggrin.gif ). O patikėk mano bachurėlis stiprus kaip tikras jautukas (dar nė karto nesirgo, per visus aštuonis savo gyvenimo mėnesius(vistik nusispjausiu per kairį petį)). Nebijok ir viskas bus gerai clap.gif clap.gif clap.gif , pamatysi. iki

Bet vaistus siūlau leistis, nes Arnutis man pirmas kūdikis ir jo kraojo grupė pliusas, nerizikuočiau mažiaus gyvybe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivosius: 26 sausio 2004 - 21:44
smile.gif Sveikos,o gal zinot kas ar tiesa,kad kraujo grupe pvz.vaiko,turi atitikti vieno is tevu grupei,matot mano brolio grupe neatitinka nei vienam is tevu,tai jis galvoja ar kazkas jam pasnibzdejo,kad musu tetis nera jo biologinis tevas,vien del to ,kad skiriasi grupes,ar cia gali but kiek teisybes?Nors pati tuo netikiu.
Atsakyti
QUOTE (zika1 @ 2004 01 26, 21:42)
smile.gif Sveikos,o gal zinot kas ar tiesa,kad kraujo grupe pvz.vaiko,turi atitikti vieno is tevu grupei,matot mano brolio grupe neatitinka nei vienam is tevu,tai jis galvoja ar kazkas jam pasnibzdejo,kad musu tetis nera jo biologinis tevas,vien del to ,kad skiriasi grupes,ar cia gali but kiek teisybes?Nors pati tuo netikiu.

Na, galiu parasyti is patirties smile.gif. Mano abu tevai (ir visi keturi senelaii, beje taip pat) buvo pliusai... O as esu minusas. Na, 100% garantuoti, kad abu mano tevai tikri, aisku, negaliu - o kas gali? - bet turiu nemazo pagrindo manyti, kad taip.

Moksliskai kaip yr - nezinau.
Atsakyti