Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(LOOONDA @ 2010 03 27, 11:09)
Mano kraujo grupe2-,vyro 3-.Kai pagimdziau dukryte,nustate jos kraujo grupe.pasake kad 4- bigsmile.gif Net pasokau!nustebau kaip tai gali buti!pasirodo jei teveliai abu su - kraujo grupemis,tai vaikas gali gimti turedamas bet kokia kraujo grupe su -. 4u.gif


Cia Jus taip ismastet ar gydytojai sake ?
Atsakyti
QUOTE(LOOONDA @ 2010 03 27, 11:09)
Mano kraujo grupe2-,vyro 3-.Kai pagimdziau dukryte,nustate jos kraujo grupe.pasake kad 4- bigsmile.gif Net pasokau!nustebau kaip tai gali buti!pasirodo jei teveliai abu su - kraujo grupemis,tai vaikas gali gimti turedamas bet kokia kraujo grupe su -. 4u.gif


na tai logiska, is biologijos pamoku dar pamenu tokius dalykus, kaip ten ta kraujo grupe susidaro, ir apie visus recesyvinius ir dominuojancius genus.. jei mama - ir tetis -, tai net neleidzia tu vaistuku, nes leliukas negali buti +
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2010 03 27, 21:15)
na tai logiska, is biologijos pamoku dar pamenu tokius dalykus, kaip ten ta kraujo grupe susidaro, ir apie visus recesyvinius ir dominuojancius genus.. jei mama - ir tetis -, tai net neleidzia tu vaistuku, nes leliukas negali buti +


Nu zinokit gali, labai maza tikimybe,bet gali. Sia tema domejausi ir klausiau daktaru, kurie patvirtino, kad gali.
Atsakyti
QUOTE(Neringe @ 2010 03 27, 22:42)
Nu zinokit gali, labai maza tikimybe,bet gali. Sia tema domejausi ir klausiau daktaru, kurie patvirtino, kad gali.


na nesigincysiu..bet realiai jei tevu abu - tai vaistu tikrai neleidzia niekas.. net netiria turbut antikuniu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringe @ 2010 03 27, 18:29)
Cia Jus taip ismastet ar gydytojai sake ?

Gydytojai sake,o veliau ir pati skaiciau internetiniuose puslapiuose. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(niurzga123 @ 2010 03 28, 00:04)
na nesigincysiu..bet realiai jei tevu abu - tai vaistu tikrai neleidzia niekas.. net netiria turbut antikuniu..  g.gif

Na kaip jau minejau musu su vyru abieju -.man vaistu nestumo metu neleido ir antikuniu netyre schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SIDDIQA @ 2004 01 26, 22:10)
Mielos mamytes, besilaukiancios ir Gydytoja, jei apsilankys sioje temoje... smile.gif  Turiu tokia problema.... Mano kraujo grupe 0 Rh(-), o mano vyro B Rh(+). Esu 23m. Ne karto negimdzius. Esu 7 sav. nescia.  Labai jaudinuosi del to, kad mano pumpuriukui neissivystytu teigiamas rezusas..... gal kas turi kokios patirties... Girdejau, kad 28 nestumo savaitele reikia susileisti gama globulino, del visa ko. Na, aisku ir kraujo tyrimus daryti kas 2 men. Gal jus ka nors konkreciau galetumete papasakoti ar pasidalinti savo patirtimi.....  unsure.gif  Busiu labai dekinga.....

Mano kraujo grupe yra neigiama,o brangiojo teigiama,tai pirmas nestumas nenuskilo,placenta ir vaisius buvo nevietoje.Po operacijos suleido antikunius,tada lb greit vel tapau nestuke.gif ,suleido 27sav.vel.Kiek girdejau po gimdymo vel leis.Buna atveju,kad su gresianciais moterys kankinasi,taip pat leidzia antikunius.Man tai jie lb skaudus ir namie vos neisgriuvau,kazkokia reakcija buvo itariu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SimonaV: 02 gegužės 2010 - 16:43
QUOTE(LOOONDA @ 2010 03 27, 11:09)
Mano kraujo grupe2-,vyro 3-.Kai pagimdziau dukryte,nustate jos kraujo grupe.pasake kad 4- bigsmile.gif Net pasokau!nustebau kaip tai gali buti!pasirodo jei teveliai abu su - kraujo grupemis,tai vaikas gali gimti turedamas bet kokia kraujo grupe su -. 4u.gif


Siulyciau nepainioti kraujo grupes (A (2), B(3), O (1) ir AB (4) ) ir rezus faktoriaus kuris buna -/+. Rezus faktorius nera kraujo grupe smile.gif tai baltymas. Jei jis yra kraujyje jis zenklinamas +, jei nera - -. Ne del, to, kad pas jus - rezus faktorius, vaikas jums gali gimti bet kurios kraujo grupes, o del paciu jusu kraujo grupiu. Jei Jusu 2, o vyro 3, tai Jums tikrai gali gimti bet kokios kraujo grupes vaikas, bet visada tik su neigiamu rezus faktoriumi.
Atsakyti
Mano Rh -, vyro irgi Rh -. Mano abiejų tėvų Rh -, todėl man neatrodė, kad Rh - faktorius yra pakankamai retas (nors žinau, kad retas). Gydytoja sakė, kad retai būna, kad abiejų tėvų sutaptų Rh faktorius ir būtų -. Tad ir mūsų vaikelio Rh bus -.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 05 03, 08:07)
Mano Rh -, vyro irgi Rh -. Mano abiejų tėvų Rh -, todėl man neatrodė, kad Rh - faktorius yra pakankamai retas (nors žinau, kad retas). Gydytoja sakė, kad retai būna, kad abiejų tėvų sutaptų Rh faktorius ir būtų -. Tad ir mūsų vaikelio Rh bus -.


Taip, idealiausia mergynai su Rh - rasti vyra su Rh - smile.gif Nes tada nebuna jokiu problemu nestumo metu smile.gif Bet cia jau sekmes reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOOONDA @ 2010 03 27, 11:09)
Mano kraujo grupe2-,vyro 3-.Kai pagimdziau dukryte,nustate jos kraujo grupe.pasake kad 4- bigsmile.gif Net pasokau!nustebau kaip tai gali buti!pasirodo jei teveliai abu su - kraujo grupemis,tai vaikas gali gimti turedamas bet kokia kraujo grupe su -. 4u.gif


Bet kokia kraujo grupe gali buti del to, kad jusu su vyru yra 2 ir 3, o Rh manau, bus -.
Mano kraujo grupe 3 Rh+, vyro 2 Rh-, tai dukrytes kraujo grupe gali buti bet kuri, tik idomu, koki Rh paveldejo blush2.gif
Radau is mokyklos laiku duomenis thumbup.gif Jei kam idomu, tai surasau kokios gali buti kombinacijos
Tevu kraujo grupes - vaiko kraujo grupe
1, 2 - 1, 2
1, 3 - 1, 3
1, 4 - 2, 3
2, 2 - 1, 2
2, 3 - 1, 2, 3, 4
2, 4 - 2, 3, 4
3, 3 - 1, 3
3, 4 - 2, 3, 4
4, 4 - 2, 3, 4
Atsakyti
QUOTE(justmoon @ 2010 05 03, 12:06)
Bet kokia kraujo grupe gali buti del to, kad jusu su vyru yra 2 ir 3, o Rh manau, bus -.
Mano kraujo grupe 3 Rh+, vyro 2 Rh-, tai dukrytes kraujo grupe gali buti bet kuri, tik idomu, koki Rh paveldejo  blush2.gif
Radau is mokyklos laiku duomenis  thumbup.gif Jei kam idomu, tai surasau kokios gali buti kombinacijos 
Tevu kraujo grupes - vaiko kraujo grupe
1, 2 - 1, 2
1, 3 - 1, 3
1, 4 - 2, 3
2, 2 - 1, 2
2, 3 - 1, 2, 3, 4
2, 4 - 2, 3, 4
3, 3 - 1, 3
3, 4 - 2, 3, 4
4, 4 - 2, 3, 4



Va aš kaip tik ir esu tas variantas, kai iš 2 ir 3 kraujo grupės gali bet kokia kraujo grupė susidaryti bigsmile.gif
Mano mamos 3 Rh+, tėvo 2 Rh - , o aš ir brolis abu gimėme su 4 Rh-. tongue.gif
Atsakyti
ar nesivystanciam nestumui galejo tureti itakos mano B teig ir vyro o teig. kraujo grupes? kur galeciau daugiau rasti info? g.gif
Atsakyti