Įkraunama...
Įkraunama...

Kam naudojama "žvaigždutė"?

mirksiukas.gif

Nesenai dovanų iš Kinijos gavau "žvaigždutę", tai toks balzamas mažoje, apvalioje, metalinėje dėžutėje. Manau, žinote apie ką kalbu biggrin.gif

Tik va kam man šią dovaną naudoti? Girdėjau kažkaip ji galvos skausmą malšina, o ką dar? g.gif

Pasidalinkit savo žiniomis su manimi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretotia: 08 gegužės 2008 - 18:06
tai niekas nieko nežinote apie "žvaigždutės" panaudojimą? verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gretotia @ 2008 05 11, 15:31)
tai niekas nieko nežinote apie "žvaigždutės" panaudojimą?  verysad.gif

As naudoju smile.gif Nusipirkau 2 rusiu zvaigzdutes.Pirmoji tai gelis tiubikely,ir kvepia taip pat tik nesaldo,svelni tokia.Raso rusiskai kad nuo daug negalavimu.Nuo virusu sergant spersalimais,nuo sanariu skausmu,galvos ir raumenu skausmo,sumusimu,net jurliges.Maziukui patepu kakliuka kai serga,ir panose.Su antraja zvaigzdute,ji kiek kitokia.Geltonam ipakavime,patepus gerai saldo,bet kvapas skirias nuo iprastos zvaigzdutes.Tai raso kad irgi tinka persalus,nuo kosulio pasitept,ir skausmu ivairiu.Sergant sloga.Vaikams panoses tepu kai sloguoja smile.gif As sanarius pasitepu,mat ten daugiau jos yra nei apvalioj dezelej kaip anksciau. ax.gif
Atsakyti
Aš pamenu lyg nuo uodų tepdavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaitė @ 2008 05 27, 21:51)
Aš pamenu lyg nuo uodų tepdavom  biggrin.gif

drinks_cheers.gif as taip pat tepdavausi nuo uodu ir dar naudodavau galvos skausmui malsinti i smilkinius itrindama thumbup.gif
Atsakyti
As turiu irgi ax.gif Kai vaikui kokia alergija ar uodai sukanda tepu,kad nenieztetu smile.gif
Atsakyti
labai liuks nuo uodu.
labai padeda kai sloga vaikui.kai galva skauda 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš žvaigždutę naudodavau kai vaikam ausis skaudėdavo. Prie ausytės patepdavau, tik plonu sluoksniu, uždėdavau kompresinės vatos ir aprišdavau. Gaudavosi toks šildomas kompresas ir skausmą mažindavo.

Taip pat ir nuo uodų ar kokių kitų muselių įkandimų thumbup.gif Važiuodama į gamtą ar prie jūros, į sodą visuomet turiu ir žvaigždutę su savim 4u.gif
Atsakyti
Man gydytoja sakė ,kad tepti sloguojančiam ar peršalusiam vaikučiui ,tepti maždaug toj vietoj ,kur būna indžių taškiukas ant kaktos ,už ausyčių ,ir dar ant kaklo ,kur baigiasi [ar prasideda g.gif ] plaukų augimo linija [nežinau kaip vadinasi ta vieta blush2.gif ]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 29 gruodžio 2008 - 10:17
Gal būtų žinančių kur įsigyti žvaigždutę?
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2009 10 27, 21:17)
Gal būtų žinančių kur įsigyti žvaigždutę?

aš pirkau "eurovaistinėj"
Atsakyti