Įkraunama...
Įkraunama...

Kam naudojama "žvaigždutė"?

QUOTE(Mantilė @ 2009 10 27, 22:22)
aš pirkau "eurovaistinėj"

Dėkui, o mes kažkaip tarmiškai ją vadiname žvaigždute ar ji iš tiesų taip vadinasi? blush2.gif
Atsakyti
taip ji ir vadinasi-zvaigzdute,net rusiskai ant indelio uzrasyta...naudoju visa gyvenima,liux daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2009 10 27, 22:17)
Gal būtų žinančių kur įsigyti žvaigždutę?


as pirkau Vilkpedes" bazeje"(cia Vilniuje),na bent jau as taip vadinu,ten yra ir kitokiu maisto papildu,sampunu ir kt.,daugiausiai rusisku.Man pasiule pardaveja-tokia pailga"zvaigzdute"-sake labai gerai vaikams tipo inhaliacijas daryti-ikisti i nosi trumpai,net 15-20 kartu i diena ir dar pasiule tokias tipo 'zvakes" deginti ikisus i ausi,kai buna sloga ar ausu uzdegimas,sake,kad savo vakams dare-tai labai efektyvu,bet as dar nebandziau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausree: 13 lapkričio 2009 - 14:33
Kaip tik dabar CAMELLIA vaistineje tokia nemaza dezute kainuoja 6,01 lt.
Ypatingai dabar labai gerai patepti nosi, einant i lauk smile.gif
Atsakyti
Aš įtrinu smilkinius kai skauda galvą, patepu vaikams panoses kai sloguoja smile.gif
Atsakyti
4u.gif

man irgi šitas daiktas liux rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek pamenu iš vaikystės,tai močiutė ir mama tempdavo skaudamas vietas ir tikrai padėdavo thumbup.gif tik kvapas tepaliuko,tai doh.gif
Atsakyti
Patrinu smilkinius kai skauda galva,migrena kamuoja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 12 11, 00:34)
Aš įtrinu smilkinius kai skauda galvą, patepu vaikams panoses kai sloguoja smile.gif



as irgi taip naudoju
Atsakyti
liuks daikciukas kai skauda galva,sanariams tepti mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Žvaigždutės yra Assorti parduotuvėje Vilniuj. Mes naudojame ir nuo uodų smile.gif
Atsakyti