Įkraunama...
Įkraunama...

Narkozė

Sveikos,

Man pries savaitele angina operavo su visa narkoze, ir kazkur teko nugirst jau veliau, kad saules po pilnos narkozes visai negalima, nei degintis, nei panasiai.. O pas daktarus vel eit ir klaust nesinori, labai jau baisu, kad dar ligu ieskos smile.gif Gal kas zinot daugiau, ka galima daryt po pilnos narkozes ir kas nerekomenduojama? Nes sugebu visas komplikacijas pasigaut, tai norisi kuo atsargesniai but ax.gif
Atsakyti
Na gal pora dienu, kol organizmas issivalys nuo vaistu, butu gerai pasisaugot saules, kad neatsirastu pigmentiniu demiu, bet manau, jei butu visai negalima, gydytojas butu pats ispejes. Kai mane operavo, jokiu panasiu draudimu nebuvo 4u.gif
Atsakyti
Na, gerai jei taip viskas paprasta, bet teko girdet, kad organizmas ar tai metus valosi ar panasiai.. na, zodziu, kad narkoze tai labai negerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanja @ 2008 07 20, 15:37)
Na, gerai jei taip viskas paprasta, bet teko girdet, kad organizmas ar tai metus valosi ar panasiai.. na, zodziu, kad narkoze tai labai negerai smile.gif


Vat, vat, dėl tos priežasties aš rytoj ir rinksiuos greičiausiai vietinę narkozę, o ne pilną. Man rytoj darys kelio sąnario artroskopinę menisko operaciją. Tai vis galvojau kokią rinktis, bet vis labiau linkstu prie tos dalinės, kur tik koją užšaldys (liaudiškai tariant). Aš girdėjus, kad ta pilnoji narkozė trumpina gyvenimą 5 meteliais. Kiek tame tiesos nežinau? Bet kad ji nesveika žmogui tai tikrai.
Atsakyti
Na..tokiu atveju jau 10 metu susitrumpinau gyvenima.. Manau, jei butu tiek pavojinga sveikatai, daktarai ispetu.. Daugelyje operaciju net neperspeja, kad galima pasirinkti narkoze, bet jei butent koja operuoja gal visgi geriau daline ir neziureti, ka daro smile.gif vis maziau sveikatai kenkia, kaip ten bebutu..
Atsakyti
ax.gif Na, kad tiek gyvenimą trumpina narkozė...tai kažin blink.gif Prieš dvi savaites operavo, šalino miomas, gavau pilną narkozę.Bet, kad niekas neperspėjo, kad negalima būti saulėje ar pan. Na, savaitę ir taip saulės būčiau nenorėjus tongue.gif Žinau, kad pusę metų organizmas kol atsistato, gali šiek tiek suprastėti atmintis, jaučiamas silpnumas.Bet čia ir pooperacinis periodas dar prisideda...
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 07 20, 18:50)
Vat, vat, dėl tos priežasties aš rytoj ir rinksiuos greičiausiai vietinę narkozę, o ne pilną. Man rytoj darys kelio sąnario artroskopinę menisko operaciją. Tai vis galvojau kokią rinktis, bet vis labiau linkstu prie tos dalinės, kur tik koją užšaldys (liaudiškai tariant). Aš girdėjus, kad ta pilnoji narkozė trumpina gyvenimą 5 meteliais. Kiek tame tiesos nežinau? Bet kad ji nesveika žmogui tai tikrai.




Kaip ir sakiau ėmiau dalinę narkozę (tik operuojamos kojos). Labai tuo esu patenkinta. Visiškai nieko nejaučiau, dar per kompą operaciją stebėjau (gerai, kad nespalvotai biggrin.gif ). Dar kokio tai narkotiko neblogo gavau, kad taip gera gera buvo, baimė išgaravo tongue.gif
Kai tokia operacija (sąnario) tai galima ir dalinę. Žinoma, būna kai kitokios operacijos, tada jau be bendros neišsiversi.
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 07 20, 18:50)
Vat, vat, dėl tos priežasties aš rytoj ir rinksiuos greičiausiai vietinę narkozę, o ne pilną. Man rytoj darys kelio sąnario artroskopinę menisko operaciją. Tai vis galvojau kokią rinktis, bet vis labiau linkstu prie tos dalinės, kur tik koją užšaldys (liaudiškai tariant). Aš girdėjus, kad ta pilnoji narkozė trumpina gyvenimą 5 meteliais. Kiek tame tiesos nežinau? Bet kad ji nesveika žmogui tai tikrai.

nu zinot panos, jei narkoze sutrumpina 5 metais, tai as jau 30 susitrumpinau, nes 6 kartus turejau. tai jei man dabar 30, tai kiek liko? 10?
Atsakyti
Dėl tų -5 metai tai laabai abejoju,nes o kaip pvz vaikai sakykim apdagę ar dar ką pasidarę iškenčia 20 operacijų?Tai jiem jau nebėr kaip gyvent ;D Taip kad čia visiška nesamonė su tais metais (:
Atsakyti
Na va.. jau po maniskes operacijos kazkur menesis praejo, tai galiu pasakyt, kad saules is tikro reiktu vengt.. bent jau bunant joje su galvos apdangalu but, nes svaigsta galva.. o siaip viskas kitka super smile.gif
Atsakyti
Nesamone su tais metais doh.gif Tikrai netiesa doh.gif Issivaizuokite nudegusi vaika kuriam kasdiena ar kas dvi daromi perrisimai su narkoze unsure.gif tai kiek jam sutrumpetu gyvenimas g.gif blink.gif Ir koks gydytojas rizikuotu paciento sveikata g.gif Aisku jei yra pasirinkimas manau geriau rinktis vietine, regionine nejautra. Galu gale ispopuliarejusi epidurine, spinaline nejautra blink.gif
Atsakyti
nu tai as irgi manau, kad negali buti toks stiprus jau tas poveikis. juk cia panasiai kaip apsvaigimas nuo alkoholio , tik naudoja eterius kiek zinau
Atsakyti