Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai



kuom tie cubics Jus patraukė? papasakokit biggrin.gif
naujiena yra dabar čia, jei tokių ieškote mirksiukas.gif
http://siuludama.lt/...i-virbalai30cm/

Šitie netinka, nes mediniai, ieškau metalinių  :blush-anim-cl:

Nesu bandžiusi būtent šitų, kad kritikuočiau, tiesiog nemėgstu visų medinių, kaip ir kitų neslidžių paviršiumi...

Kuo patiko cubics (būtent metaliniai, su valu):

slidūs, patogiai laikosi rankoje, rankos nepavargsta su jais, kaip su kitais virbalais mezgant (ypač ryškus skirtumas su kitais virbalais su valu. Apskritai aš nemezgu virbalais su valu, nebent kokią nedidelę detalę, pvz apykaklę. Nemėgstu laikyti viso mezginio ore ant trumpų virbalų, su ilgais aš įremiu kairį virbalą į kėdę ar savo koją ir taip man gaunasi mažiau įtampos rankose, bei greitas ir lengvas mezgimas. Bet, su kubikais išdrįsau numegzti visą megztinį ratu ir net mėgavausi procesu :bigsmile: ), puikus lankstus valas, tinka magic loop metodui, sujungimas labai tolygus, akys slysta nuo valo ant virbalo ir atgal be jokio perstumimo pirštais. Girdėjau daug atsiliepimų, kad lygusis raštas ir stulpeliai mezgasi lygiau, manau visa paslaptis tame, kad kubikų dydis neatitinka apvalių virbalų dydžio, skirtumas iki 0,75 mm, t y 4 nr kubikai atitinka 3,25 nr apvalių virbalų. Taigi gaunasi kietesnis, užtat lygesnis mezgimas  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2017 01 17, 00:26)


na čia tikriausiai reikia išbandyt, kad suprastum apie ką kalba eina biggrin.gif
nusipirkau su valu knitpro zing, tai man jie visai nieko, geriau slysta mezginys, nei ant ilgų karbonz. bet aš irgi tik kaklo juostą ir sagų juostą ant megztuko mezgiau su jais, tai nelabai galima pajausti tuos pliusus ir minusus ax.gif
Atsakyti
Gal Vilnietės pasakys, ar Gariūnuose būna pirkti siūlų? Arba gal pasidalinsit žiniomis, kur perkat siūlus ritėmis?

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2017 03 01, 15:46)
Gal Vilnietės pasakys, ar Gariūnuose būna pirkti siūlų? Arba gal pasidalinsit žiniomis, kur perkat siūlus ritėmis?

Ačiū.

Mados garazas Zveryne
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2017 03 01, 16:46)
Gal Vilnietės pasakys, ar Gariūnuose būna pirkti siūlų? Arba gal pasidalinsit žiniomis, kur perkat siūlus ritėmis?

Ačiū.

Man taip pat labai rupi suzinoti kur gariunuose prekiauja siulais? Kas zino bukit geros pasidalinkit🙄
Atsakyti
Laba, o ka manot apie ICE siulus?
Atsakyti
Kur būtų galima rasti gryno šilko siūlų nėrimui?
Atsakyti
QUOTE(RugiųPieva @ 2017 06 06, 11:07)
Kur būtų galima rasti gryno šilko siūlų nėrimui?

Narplioju.lt
Atsakyti
Laba smile.gif

Vaje kaip cia tylu! Viskas gal jau aprasyta, issakyta, gal ir apie Vernito siulus sneketa. Bet man labia idomi nuomone apie juos. Gal kas isbande. Kalba pie merino/akrilo siuliukus smile.gif
Atsakyti
Ką manot apie microfibrą suknelių nėrimui? Dėl dėvėjimo karštą dieną pvz? Konkrečiai omeny turiu Alize Diva siūlus..
Atsakyti
QUOTE(RugiųPieva @ 2017 11 10, 12:19)
Ką manot apie microfibrą suknelių nėrimui? Dėl dėvėjimo karštą dieną pvz? Konkrečiai omeny turiu Alize Diva siūlus..

Man jie tinkami tik žaislų arba rankinių, takelių ar kt. buitinių daiktų nėrimui.
Atsakyti

Jei nurodyti siūlo storiai 3/13; 2/14; 2/25; 2/36 arba 6,7/2 (149,2tex*2), ar galima žinoti, kiek metrų yra 100-te gramų?

Atsakyti