Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(Fea @ 2015 09 29, 11:57)
buvus tu tam Ledinuke? kodel pasirinkai ji? rolleyes.gif

silantai tai cia kas? smile.gif patepa kazkuo,kad saugotu nuo karieso? g.gif geda, bet nezinau doh.gif  biggrin.gif

Girdejau geru atsiliepimu. Prie mano namu labai mazas Ledinukas, skirtas mazesniems vaikams. Kaip ir tiktu, bet sesei bus neidomu. Todel pasirinkom didesni Ledinuka Seskinej. Ten daugiau atrakcionu vaikams.

QUOTE(svetla @ 2015 09 29, 14:52)
Amelija man rodos jau viska raiskiai istaria...tik siaip jos kalba keista..tokia ish giliai vidaus..nzn ar cia su artikuliacija beda, ar jinai kvepuoja keistai, zodizu irgi reiks pasirodyti...nes matau kad nemoka normaliai per nosi kvepuot, kartais net seile ber barzda bega kai isijaucia plepedama...nespeja seiliu ryt smile.gif
Vincas graziai visai irgi shneka...

Man susidare ispudis, kad pas amelija zemas raumenu tonusas burnoj, nes nuo mazu dienu pravira burnyte.
Pas Sima ta pati beda, nuolat reikia priminti, kad uzdarytu burna. Reikia daryti pratimus, stiprinti raumenukus. S irgi lanko logopedes uzsiemimus darzelyje jau antrus metus. Maiso s su š, nuo skubejimo neina suprasti ka sneka. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2015 09 29, 18:05)
PAs Vilių panaši situacija unsure.gif


drinks_cheers.gif ne veltui porelė biggrin.gif Gal vinas kitą suprastų biggrin.gif
Atsakyti
vylien, tai kas pas jus gimtadient bus Rapunzelisko? smile.gif papuosimai, indai? rolleyes.gif


labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

koks pagyvejimas.
mums su kalba gan sunkiai na lyginant su jos bendraamžiais, R netariam. kalbam labia daaaug, bet daug netaisiklingų žodžių.
ūgis 110 cm, bet sveriam neblogai 21 kg
burelių kolkas near sad.gif kažkas tipo uždraudė mokamus burelius tada jau pasimylėjo ir leido po miego tai gal nepatogu toks laikas ir near. o taip laukia šokių sad.gif

du apatiniai dantukai ištraukti nes jau nauji buvo išdyge o šie nekrito, viršutiniai kleba ir du kruminiai yra.

man kažkaip nesitiki kad kitamet jau paruošiamon, aišku daug raidelių pažysta bet atrodo tokia dar ji mažutė
Atsakyti
idedu va maziu fotke, dejau i FB kaip tik..ale ne visos mato gi biggrin.gif

http://private.fotki...esems-1-4m.html


vylien, parodyk ir Lauryte wink.gif
Atsakyti
Ai ai kokios jau didelės dvinukės!!!! wub.gif wub.gif Labai skirtingos ir labai panašios jos man smile.gif Viena tai į Lėją labiau panaši smile.gif


QUOTE(Fea @ 2015 09 30, 09:01)
vylien, tai kas pas jus gimtadient bus Rapunzelisko? smile.gif papuosimai, indai?  rolleyes.gif
labas rytas 4u.gif


Jaučiu Rapunzeliško bus tik Lauros noras būti Rapunzel doh.gif Nežinau dar. Žiūriu papuošimus. Gal suknelę kokią reikės pažiūrėt. g.gif O tu iš Ali express gal bandysi siųstis?

O čia Laura maratone rugsėjo pradžioje smile.gif Bėgikė! Ir palyginimui įkėliau fotke su drauge, kuri pusmečių jaunesnė. Ūgis beveik toks pat, batus jau jie mums perleidžia. doh.gif tik jau ką turime tą turime: galavą su puošnia ševeliura, kuri dar labiau vizualiai galvą išdidina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylien: 30 rugsėjo 2015 - 10:56
QUOTE(vylien @ 2015 09 30, 11:54)
Ai ai kokios jau didelės dvinukės!!!!  wub.gif  wub.gif Labai skirtingos ir labai panašios jos  man smile.gif Viena tai į Lėją labiau panaši smile.gif
Jaučiu Rapunzeliško bus tik Lauros noras  būti Rapunzel doh.gif Nežinau dar. Žiūriu papuošimus. Gal suknelę kokią reikės pažiūrėt.  g.gif  O tu iš Ali express gal bandysi siųstis?

O čia Laura maratone rugsėjo pradžioje smile.gif Bėgikė! Ir palyginimui įkėliau fotke su drauge, kuri pusmečių jaunesnė. Ūgis beveik toks pat, batus jau jie mums perleidžia.  doh.gif tik jau ką turime tą turime: galavą su puošnia ševeliura, kuri dar labiau vizualiai galvą išdidina biggrin.gif

oi pasikeitus kokia ji!!! bruozai kazkaip net kitokie smile.gif antakiai veslus ar tai tamsus pasidare smile.gif nu pamacius suabejociau,ar cia tikrai Laura biggrin.gif auga, keiciasi jie!!
tai plauku i ilgi neauginat? Leja taigi augina..ko nebus "iki žemių" lotuliukas.gif kaip Auksaplaukes biggrin.gif


jo,kazka is Ali uzsisakiau..kitka gal kazkaip pati bandysiu...ar nzn... reik prisest kazkada ir sudeliot visus taskus, taip sakant smile.gif sukneles tai as nepirksiu smile.gif nupirkau bliuske su Rapunzele...dar sijona reiks priderint kazkoki i psio..gerai bus smile.gif NU torta reiks kazkoki su Auksaplauke vis tiek, matyt, daryt smile.gif


ai, o i Leja tai matyt tau Gerda panasi...ta desinej ane? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fea: 30 rugsėjo 2015 - 11:26
QUOTE(Fea @ 2015 09 30, 11:25)
oi pasikeitus kokia ji!!! bruozai kazkaip net kitokie smile.gif antakiai veslus ar tai tamsus pasidare smile.gif nu pamacius suabejociau,ar cia tikrai Laura biggrin.gif auga, keiciasi jie!!
tai plauku i ilgi neauginat? Leja taigi augina..ko nebus "iki žemių"  lotuliukas.gif kaip Auksaplaukes biggrin.gif
jo,kazka is Ali uzsisakiau..kitka gal kazkaip pati bandysiu...ar nzn... reik prisest kazkada ir sudeliot visus taskus, taip sakant smile.gif sukneles tai as nepirksiu smile.gif nupirkau bliuske su Rapunzele...dar sijona reiks priderint kazkoki i psio..gerai bus smile.gif NU torta reiks kazkoki su Auksaplauke vis tiek, matyt, daryt smile.gif
ai, o i Leja tai matyt tau Gerda panasi...ta desinej ane? smile.gif

Plaukus auginame, kas be ko. Tik nelabai jie skuba augti doh.gif Matyt netinkamu momentu nužarinau, gal mėnulis buvo blogas, kad lėtai auga biggrin.gif O fotkėse ji su uodega. Šiaip plaukai iki pečių.

Jo man iš dešinės (Gerdutė) labai į Lėją mažą užneša. Bet visos jos man trys labai dailios mergyčkos wub.gif wub.gif wub.gif Jau tikrai juviliriškai dirbote wink.gif biggrin.gif
O dėl temos, aš dar bandysiu su Laura derinti, gal sutarsime dėl kitokios temos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylien: 30 rugsėjo 2015 - 13:02
QUOTE(vylien @ 2015 09 30, 14:00)
O dėl temos, aš dar bandysiu su Laura derinti, gal sutarsime dėl kitokios temos biggrin.gif

aaa biggrin.gif nu bandyk biggrin.gif jums to laiko nefontanai like jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 30, 13:09)
aaa biggrin.gif nu bandyk biggrin.gif jums to laiko nefontanai like  jau smile.gif

joo, lygiai 4 sav. doh.gif

Va tokio ilgio Lauros plaukai. Geresnės fotkės telefone neturiu, kad matytųsi plaukų ilgis. smile.gif nu dar vieną įkėliau. Et vasaros prisiminimai.. kai šiandien taip nemaloniai vėsu.. rolleyes.gif
Papildyta:
Reikės įvest taisyklę, kad visi lapkritukai gimtadienio progą turi pasirodyti, įkeliant fotkes į fotki.com smile.gif Sakant, atnaujinti portfolio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylien: 30 rugsėjo 2015 - 13:17
QUOTE(vylien @ 2015 09 30, 14:18)
joo, lygiai 4 sav.  doh.gif

Va tokio ilgio Lauros plaukai. Geresnės fotkės telefone neturiu, kad matytųsi plaukų ilgis.  smile.gif nu dar vieną įkėliau.  Et vasaros prisiminimai.. kai šiandien taip nemaloniai vėsu..  rolleyes.gif
Papildyta:
Reikės įvest taisyklę, kad visi lapkritukai gimtadienio progą turi pasirodyti, įkeliant fotkes į fotki.com smile.gif Sakant, atnaujinti portfolio smile.gif

aga, neilgi jos plaukuciai...bet jus daznai ir kirpotes...Leja as kirpus viena karta biggrin.gif 4m gal kai buvo kokie smile.gif galiukus biski.. tai jos dabar iki siknos tie plaukuciai beveik smile.gif va radau pavasari daryta fotke..jos dar taip graziai galiukai raitosi wub.gif http://private.fotki...aukai-2015.html

nu ir ten dar viena idejau,kur visos seses ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 09 29, 22:33)
Girdejau geru atsiliepimu. Prie mano namu labai mazas Ledinukas, skirtas mazesniems vaikams. Kaip ir tiktu, bet sesei bus neidomu. Todel pasirinkom didesni Ledinuka Seskinej. Ten daugiau atrakcionu vaikams.
Man susidare ispudis, kad pas amelija zemas raumenu tonusas burnoj, nes nuo mazu dienu pravira burnyte.
Pas Sima ta pati beda, nuolat reikia priminti, kad uzdarytu burna. Reikia daryti pratimus, stiprinti raumenukus. S irgi lanko logopedes uzsiemimus darzelyje jau antrus metus. Maiso s su š, nuo skubejimo neina suprasti ka sneka. doh.gif


joo, su tonusu nuo gimimo pas ja bedele...
del to ta artikuliacija jauciu keista...dariau ir as kuri laika pratimus...reiks ir vel uzsiimti...nes as pvz del s ir sh - kelias dienas stebejau ir taisiaus...ir viskas ...susitvarke kalba...nes cia gi iprocio reikalas...
panoooos visos nerealios!!! Lejuskos plaukai pasakishki...as tai vakar Amelka dar kirpau. tipo geras menulis smile.gif) as periodiskai kas pora men pakerpu galiukus...nes tie vagrsiukai leliukiski galiukai labai nubluke ir vargani...

Laurute pana visa! bet jau plauku tankumas!!!!

http://private.fotki...li-baseine.html

idedu saviskius is baseino si savaitgali! ar kas pasakytu kad Vinculiui dar nera 3 metu smile.gif
Atsakyti