Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sumažinti sėdmenis?

QUOTE(krista08 @ 2012 02 29, 23:03)
Kaip ten klubus atsigulus judint taip ir nesupratau  blink.gif

Kaip as supratau,gulint ant nugaros reikia nu tipo atrodo kad slaunis trini pakeldama viena sedmens puse,gryzti i pradine padeti,po to ta pati su kita sedmens dalim.Gaunasi tai viena ilgesne koja tai kita biggrin.gif .Nu nezinau kip cia dar aiskiau parasyti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 03 01, 00:44)
Kaip as supratau,gulint ant nugaros reikia nu tipo atrodo kad slaunis trini pakeldama viena sedmens puse,gryzti i pradine padeti,po to ta pati su kita sedmens dalim.Gaunasi tai viena ilgesne koja tai kita biggrin.gif .Nu nezinau kip cia dar aiskiau parasyti mastau.gif

blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nelsona @ 2010 03 18, 15:04)
Mano draugaitė užpakalinį „torsą“ ir pilvo presą pasitvarkė su sukamu lanku. taip taip tuo vaikišku, bet varydavo kasdien po pusvalandį bigsmile.gif

nu as dar pusvalandzio neissuku, bet po 10 min kas ryta ax.gif tikriausiai reik ilginti laika, kad butu rezultatai g.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 02 29, 23:03)
Kaip ten klubus atsigulus judint taip ir nesupratau  blink.gif


na, aš taip suprantu, kad čia tas pratimas, kur šliauži per kambarį gulėdamas ant nugaros, o varomoji jėga yra kojos - pramainiui jas į priekį paslenki (iš klubo) ir taip šliauži biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2012 03 03, 23:49)
na, aš taip suprantu, kad čia tas pratimas, kur šliauži per kambarį gulėdamas ant nugaros, o varomoji jėga yra kojos - pramainiui jas į priekį paslenki (iš klubo) ir taip šliauži  biggrin.gif

Aiskiai paaiskinot thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2012 03 03, 23:49)
na, aš taip suprantu, kad čia tas pratimas, kur šliauži per kambarį gulėdamas ant nugaros, o varomoji jėga yra kojos - pramainiui jas į priekį paslenki (iš klubo) ir taip šliauži  biggrin.gif

Irgi budas sportuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar gal pabandom kaip kareivinese ant pilvu sliauzti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 03 05, 22:03)
Irgi budas sportuoti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dar gal pabandom kaip kareivinese ant pilvu sliauzti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Neee,moteris gulti komanda supranta kitaip nei karys,moteris gulasi ant nugaros mirksiukas.gif biggrin.gif !
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 03 06, 00:05)
Neee,moteris gulti komanda supranta kitaip nei karys,moteris gulasi ant nugaros mirksiukas.gif  biggrin.gif !

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nesu bandziusi, bet kiek zinau, bet koks masazas kartu pajungiant sporta, maisto derinima, karsto salto duso masaza yra super thumbup.gif
Atsakyti
Kazin ar dar pataisomas dalykas g.gif .Uzpakalis kaip uzpakalis,bet kur jisai baigiasi,kabo tokie lasiakai,pliurzos,na kaip buna pas zmones patine paakiai,tik cia daugiau unsure.gif .Kazi ar jie man pradings,prie intencyvios mankstos sedmenims g.gif .As jau kazkaip nusivyliai verysad.gif .Kitas kuno dalis mankstinant,jauciu siokius tokius rezultatus,na o cia tai kaip uzsaldyta butu:hm
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 03 19, 14:37)
Kazin ar dar pataisomas dalykas g.gif .Uzpakalis kaip uzpakalis,bet kur jisai baigiasi,kabo tokie lasiakai,pliurzos,na kaip buna pas zmones patine paakiai,tik cia daugiau unsure.gif .Kazi ar jie man pradings,prie intencyvios mankstos sedmenims g.gif .As jau kazkaip nusivyliai verysad.gif .Kitas kuno dalis mankstinant,jauciu siokius tokius rezultatus,na o cia tai kaip uzsaldyta butu:hm

rittusia nenusimink, imk 4u.gif Zinok ir pas mane ta pati problema. Nu jau kaip sunku nuo klubu ir uzpakalio nors 1 cm numesti doh.gif Pabandyk daryti paprasciausius pritupimus, man labai padeda, taip pat atsigulus ant nugaros kojas 90 laipsniu kampu kelk, dirba ne tik apatiniai pilvo raumenys, bet ir uzpakalis ir kojos tuo paciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 19 kovo 2012 - 14:35
QUOTE(krista08 @ 2012 03 19, 15:35)
rittusia nenusimink, imk  4u.gif Zinok ir pas mane ta pati problema. Nu jau kaip sunku nuo klubu ir uzpakalio nors  1 cm numesti  doh.gif Pabandyk daryti paprasciausius pritupimus, man labai padeda, taip pat atsigulus ant nugaros kojas 90 laipsniu kampu kelk, dirba ne tik apatiniai pilvo raumenys, bet ir uzpakalis ir kojos tuo paciu  mirksiukas.gif

Aciukas,bandysiu,viska bandysiu 4u.gif .Jau taip norisi grazaus dupciuko ax.gif
Atsakyti