Įkraunama...
Įkraunama...

2015 kovinukai


user posted image
Mūsų mamytės

Sausio 5d.
Arrktis, berniukas, 3188g, 47cm (CP)(terminas kovo 1d.)
Vasario 10d.
Ksesanko, berniukas, 2640g, 48cm  (NG)(terminas kovo 9d.)
Vasario 17d.
Clue, berniukas, 3570g, 51cm (NG)(terminas kovo 9d.)
Vasario 18d.
mama_simona, berniukas (NG)(terminas vasario 20d.)
Vasario 23d.
Cuddle, berniukas, 3670 gr., 54cm (NG)(terminas kovo 3d.)
Vasario 25d.
NoriuTuriu, berniukas, 3150 gr., 52cm (NG)(terminas kovo 8d.)
Vasario 27d.
Loveco, berniukas, 4100 gr., 54cm (NG) (terminas kovo 7d.)
Kovo 1 d.
LgB, mergytė, (NG) (terminas vasario 26 d.)
Kovo 2 d.
~Supervisor~, mergytė, 3800 gr., (NG) (terminas kovo 5 d.)
Saule Li
Kovo 3 d.
Daniela20, berniukas, 2780 gr., (CP) (terminas kovo 8 d.)
Kovo 4 d.
Mascarra, mergytė, 2980 gr., 52 cm (NG) (terminas vasario 26 d.)
Kovo 7 d.
InViDa, mergytė, ,3550 gr., 53 cm., (NG) (terminas kovo 10 d.)
Kovo 8 d.
Afrodite69, 3180 gr., berniukas, (CP) ( terminas kovo 31 d.)
Kovo 9 d.
Mifi, mergytė, 3590 gr., 50 cm., (NG) (terminas kovo 1 d.)
Ožkaragis, berniukas, 3865 gr., 55 cm., (NG) (terminas kovo 7 d.)
Kovo 10 d.
Samsunge, berniukas 4256 gr., 53 cm., (NG) (terminas kovo 8 d.)
Kovo 13 d.
Mindira, berniukas 3720 gr., (NG) (terminas kovo 12 d.)
Eglyna, mergytė, 3090 gr., (CP) (terminas kovo 13 d.)
Kovo 14 d.
Viotinola, berniukas, (NG) (terminas kovo 17 d.)
Eugute, berniukas, 3685gr.,  50cm., (terminas kovo 12 d.)
Kovo 15 d.
deimile06, mergytė, 2670 gr., (NG) (terminas kovo 30 d.)
simka77, berniukas, 3650 gr., (NG) (terminas kovo 16 d.)
Kovo 16 d.
Indrule, berniukas (NG) (terminas kovo 18 d.)
Kovo 17 d.
dziulike, mergytė, 3725 gr., (CP) (terminas kovo 7 d.)
Kovo 19 d.
juodukee, mergytė, 3100 gr., 51 cm., (NG) (terminas kovo 25 d.)
Kovo 20 d.
*Grazina*, berniukas, 4250 gr., 53cm., (NG) (terminas kovo 7 d.)
Magnetukas, berniukas, 3440 gr., 49 cm., (NG) (terminas kovo 21 d.)
Silvukas.B, mergytė, 3940 gr., 54 cm., (NG) (terminas kovo 17 d.)
agmor, berniukas, 3340 gr., (NG) (Terminas kovo 23 d.)
Kovo 23 d.
Evelinalien, berniukas, 3160g., 51 cm., (NG) (terminas kovo 23 d.)
kovo 26 d.
extravaganza, berniukas, 3810 gr., 54 cm., (NG) (terminas kovo 20 d.)
Kovo 27 d.
Levereti, berniukas, 4500 gr., 58 cm., (NG) (terminas kovo 20 d.)
Kovo 29 d.
Vasara314, mergytė, 3820 gr.,  53  cm.,  (NG) (terminas kovo 23 d.)
Kovo 30 d.
Mejja, berniukas, 3880 gr., 53 cm., (NG) (terminas kovo 26d.)
Balandžio 1 d.
She Wolf, mergytė, 3600 gr., 54 cm., (NG) (terminas kovo 26 d.)
Krendel', berniukas, 4010 gr., 54 cm., (NG) (terminas kovo 25 d.)
Made in Mexico, berniukas, 3670 gr., 56 cm (NG)
Balandžio 5 d.
Akemi, berniukas, 3858 gr., 51 cm., (CP) (terminas kovo 31 d.)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ožkaragis: 08 balandžio 2015 - 21:47
Su persikraustymu visas 4u.gif
Atsakyti
Labas naktinejancioms 4u.gif
Atsakyti
LgB, 4u.gif susitvarkys 4u.gif

Aciu uz temute 4u.gif

Man dar karts nuo karto pakraujuoja ir tad pojutis, kaip kazkuri minejo (berods mindira g.gif ) kaip oro burbulas pastoviai butu g.gif kam dar taip?
Atsakyti
QUOTE(~supervisor~ @ 2015 04 08, 21:15)
LgB,  4u.gif susitvarkys 4u.gif

Aciu uz temute 4u.gif

Man dar karts nuo karto pakraujuoja ir tad pojutis, kaip kazkuri minejo (berods mindira  g.gif ) kaip oro burbulas pastoviai butu g.gif kam dar taip?

Yra ir man ten kazkoks "pilnumo" jausmas blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Persikraustem thumbup.gif aciu uz tema 4u.gif
QUOTE(~supervisor~ @ 2015 04 08, 21:15)
Man dar karts nuo karto pakraujuoja ir tad pojutis, kaip kazkuri minejo (berods mindira  g.gif ) kaip oro burbulas pastoviai butu g.gif kam dar taip?

Man irgi kazkas panasaus jaucias g.gif

Rasiau siandien, kad stogas dar vietoj. Tai atsiimu zodzius. Jauciuos a total failure. Vargsai vaikai, motkai kantrybe dar visos dienos neislaiko. Jau taip pikta ant saves. verysad.gif

Ryt konstruosiu gultuka mazam. Nes kai budrauja labai greit zirst pradeda, tik ant ranku nori. Gal patiks kitokia poza. Reik ir valgyt pasidaryt, ir sese pamaitint. O anas reeekia paguldytas. Na ir nesyne turetu palengvint sutuacija. Uzsakyta jau - tikiuos greit sulauksim.
dar jauciu, atejo laikas traukt ciulptuka rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(She_Wolf @ 2015 04 08, 10:54)
Man irgi jau sak4 gydytoja, kad nuo šiandien ryt galim pradėti eiti į lauką. Bet man kažkaip dar baisu  g.gif Atrodo, tokia mažytė, pasigaus dar kokią bacilą  cool.gif

Gryname ore nepasigaus bacilos thumbup.gif

Sveikos,
Antra diena bandom su daugkartinem sauskelnem.
Sianakt ir antra nakti taip miegosim thumbup.gif
Ir zinot ka, paneigsiu visus mitus: daug darbo, skalbimo ir tt
. Su daugkartinem viskas lygiai tas pats kaip su vienkartinem. Tik meti jas ne i siuksline, o i kibiriuka thumbup.gif O del skalbimo, turiu ju daug. Taip kad kas 2 dienas pilnai pakaks skalbti thumbup.gif
Dabar lieka dar ir i lauka eiti su daugkartinem, tai isvis vienkartiniu atsisakysim. Kolkas dar nedrasu. Domiuosi, kaip protingai tai padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simka77 @ 2015 04 09, 00:06)
Persikraustem thumbup.gif aciu uz tema 4u.gif

Man irgi kazkas panasaus jaucias g.gif

Rasiau siandien, kad stogas dar vietoj. Tai atsiimu zodzius. Jauciuos a total failure. Vargsai vaikai, motkai kantrybe dar visos dienos neislaiko. Jau taip pikta ant saves. verysad.gif 

Ryt konstruosiu gultuka mazam. Nes kai budrauja labai greit zirst pradeda, tik ant ranku nori. Gal patiks kitokia poza. Reik ir valgyt pasidaryt, ir sese pamaitint. O anas reeekia paguldytas. Na ir nesyne turetu palengvint sutuacija. Uzsakyta jau - tikiuos greit sulauksim.
dar jauciu, atejo laikas traukt ciulptuka rolleyes.gif


4u.gif
Maniskei patinka gultuke, supynese, o siaip tai labiausiai ant ranku😉pasokam mes, po namus pasivaiksciojam😊o ciulptuka gimdymo namuose issitraukiau, tik kad nelabai ji pripazysta😂
Atsakyti
Registruojuos naujuose namuciuose smile.gif
Vakar turejom romantiska vakara. Dingo elektra, o paskambinus pradziugino kad atsiras tik kitos dienos apie 16val, doh.gif didelis gedimas(o pas mus viskas ant elektros, net ir vanduo). keiciu Joriui pampersa zvakiu sviesoje, atsegu o prisikroves iki ausu, net nugara visa, gerai, kad serveteliu turejau, uzdejau kita. Ir kazko nuojauta ka reik da karta paziuret a tikrai gerai nuvaliau, atsegu vel prikrauve, kol pasiemiau kita ziuriu fontanas ir toks galingas kad i lova pataike, tai teko dar ir pataline pasikeisti doh.gif . Sugulem miegot 21val, nors paprastai tokiu laiku be sansu, 9,30 ziuriu pastogej apsvietimas atsirado thumbup.gif , gerai, kad greiciau sutvarke gedimus.
Atsakyti
Morgen!!! Danke už nauja tema 4u.gif Bendraamžiai thumbup.gif

Nu mes liux. Aš dar biški išplerus, dar biški medūzoj žaizdele gydau, nžn kaip ten mano plyšęs kaklelis laikos, bet jau viskas tik geryn.
Mažasis miega, bezda, kaksi, kabo ant papo ir pagal pasvėrima tai nu nžn bet kaip besvertumēm- virš 4 kg rodo. ( iš ligoninės išvarėm 2910g) pažiūrėsim kaip kas tiksliai tai kai apsilankysim pas ciocia gydytoja mėnesio proga biggrin.gif pirmasis pirma mėn proga svėrė pažiūrėjau 4400 iš ligoninės 3kg išleistas. Mažasis princas vakarais biški pastena,bando šaiba prastūmt ant ranku pabudraut nori .. Žodž auga vyras, didysis brolis dievina mažajį.


Mejja Nu liux!! O vėliau dar mažiau kakos daugiau siusios tik tai išvis bus super mirksiukas.gif į lauka tai priklauso nuo kuriam laikui eini, kur varai ir t.t... Aš tai toki neperšlampama maišiuka specialiai pampiams pasisiuvus kai ne namie keist reik, o tuoj atšils tai išvis easy bus.
Atsakyti
QUOTE(simka77 @ 2015 04 09, 00:06)
Persikraustem thumbup.gif aciu uz tema 4u.gif

Man irgi kazkas panasaus jaucias g.gif

Rasiau siandien, kad stogas dar vietoj. Tai atsiimu zodzius. Jauciuos a total failure. Vargsai vaikai, motkai kantrybe dar visos dienos neislaiko. Jau taip pikta ant saves. verysad.gif 

Ryt konstruosiu gultuka mazam. Nes kai budrauja labai greit zirst pradeda, tik ant ranku nori. Gal patiks kitokia poza. Reik ir valgyt pasidaryt, ir sese pamaitint. O anas reeekia paguldytas. Na ir nesyne turetu palengvint sutuacija. Uzsakyta jau - tikiuos greit sulauksim.
dar jauciu, atejo laikas traukt ciulptuka rolleyes.gif

Sveikutes 4u.gif
Persikraustau ir as drinks_cheers.gif thumbup.gif Oh,tik dabar pamaciau kad ties manim netikslus duomenys,as pati netiksliai susakiau ir pamirsau pasakyt blush2.gif rodos kaip ir darant cp smegenu neispjove-alia va nepasakiau,tai kai baiginesim temute parasysiu ka pakoreguoti. mirksiukas.gif
Man neiseina pliurpt visai doh.gif Jau pasiilgau SM ir FB,bet maziukas mano koks buvo ramus pirmomis dienomis tai dabar toks neramus,kad as kaip ir simka77 jau nebeturiu nei jegu,nei rodos kantrybes,nei sveikatos...verkia ir verkia,zyzia kaip reikiant ir kol kas padeda tik ciupltukas arba papas burnoj ir jis man ant ranku priglaustas prie krutines.Aisku,pasidaryt kazka be sansu-tai gerai kad vyras labai daug ka daro,o ir isejo jis tevystes atostogu dviems metams,tad man pagalbos bus thumbup.gif
Bet uz tai pagalvoju kiekviena kart apie Saule Li ir savo drauge kuri irgi pagimde dvynukes-eina sau mergaites,jums pagarba ir nezinau stiprybes,sveikatos ir viso ko geriausio. 4u.gif
Siandien ir mes vaziuojam pas vaiku gydytoja,klausimu aibes o ir idomu kiek priaugom kg ir cm thumbup.gif tikiuos kad grisim su gerom naujienom,kitaip ir nebus 4u.gif
grazios dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, kraustomes cia ir mes thumbup.gif
Atsakyti