Įkraunama...
Įkraunama...

2015 kovinukai

ozkaragi, aciuuu uz perkraustyma thumbup.gif

uzklausiau fb bet ir cia klausiu: kuo uzimti 1men kudiki? kokia mankstele, zaidimai jau juos domintu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mascarra @ 2015 04 09, 12:44)
ozkaragi, aciuuu uz perkraustyma  thumbup.gif

uzklausiau fb bet ir cia klausiu: kuo uzimti 1men kudiki? kokia mankstele, zaidimai jau juos domintu?  ax.gif

As darau masaziukus, taipo pat ant didelio kamuolio. Kalbinu, dainuoju, klausomes klasikines muzikos. Taip pat jau reaguoja i barskuti
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2015 04 08, 15:38)
Niu niu, pasakok kaip tu cia taip istreniravai savo princa?

Dienos miego metu vystydavau į tą pačią antklodę kaip naktį ir guldydavau miegot tik į tą lopšiuką. Pati šalia kartais priguldavau, kartais tik kamerą įjungdavau ir išeidavau, bet jam liko asociacija miego su tuo lopšiuku matyt.

QUOTE(evelinalien @ 2015 04 08, 15:55)
Bet taviškis mišinį valgo ar ne? Jei taip, tai tuoj ir visa naktį nesikelt gali kiek pamenu iš pažystamu vaiku

Jo, mišinį. Visą naktį su pilvo pūtimu prasikankino. Infacol daviau, kojas prie pilvuko spaudžiau, niekas nepadėjo. Vaikas nekakojo nuo vakar 10 ryto iki 8 ryto šnd, bet baigėsi skausmai iškart. Ir nžn ar čia ryšium su pilvuku, bet galėtų jis dramblį suvalgyt, kiek duočiau tiek imtų :/
Atsakyti
QUOTE(mascarra @ 2015 04 09, 11:44)
ozkaragi, aciuuu uz perkraustyma  thumbup.gif

uzklausiau fb bet ir cia klausiu: kuo uzimti 1men kudiki? kokia mankstele, zaidimai jau juos domintu?  ax.gif



mes kiekviena ryta po prausimosi darome masazus ir manksteles. internete tikrai atrasi. as darau paprasta masaziuka 5 min. ir dar pamankstinu 10 min. dainuoju jam tuo pat metu. uzimti toki vaika zaisliukais nepavyks dar. galima gultuke ar karusele parodyti, jei jau gerai fiksuioja zvilgsni. bet cia maksimum 5-10 min. bet kokia veikla smile.gif
Papildyta:
Afrodite mane gelbeja tik babybjorn nesyne ir gultuklas. be jos butu kaput...nei namu sutvarkyciau, nei valgyti padaryciau smile.gif

as zinok mokinuosi, darau grand buto remonta ir turiu 5 m. dukra doh.gif vyro nera, o kai grizta per iseigines, tai dar daugiau darbu buna. gerai, kad su dukra uzsiima. cia vienintele, bet labai svarbi pagalba is jo puses smile.gif

man padeda tik abi mamos. jos, kol asd bunu univere, ar tvarkau buta vaiksto lauke su maziuku.

kaip ir sakiau su tokiu dienos tempu del papildomo svorio tikrai nepergyvenu. manau, kad per 3 men. viska numesiu. tuo labiau, kad pradedu po truputi jau sveikai maitintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agmor @ 2015 04 09, 11:18)

Jo, mišinį. Visą naktį su pilvo pūtimu prasikankino. Infacol daviau, kojas prie pilvuko spaudžiau, niekas nepadėjo. Vaikas nekakojo nuo vakar 10 ryto iki 8 ryto šnd, bet baigėsi skausmai iškart. Ir nžn ar čia ryšium su pilvuku, bet galėtų jis dramblį suvalgyt, kiek duočiau tiek imtų :/


Oi aš visiškai žalia ir nieko nei žinau nei suprantu apie vaiko auginima su mišiniu. Man būtų kosmosas visiškas
Atsakyti
Man irgi misinukas kosmosas. Sese viena karta paliko vaika ir reikejo jam pasidarytio. tai nezinojau nei kaip tinkama temperatura padaryti....vis panikavau, kad bus arba per saltas, arba per karstas...Nu man tie misiniai toks nepatogus dalykas. Vienas didelis patogumas, kad gali palikti vaiku su kitu zmogumi. Bet man to visiskai nereikia iki 2 m.
Atsakyti
sveikos, su naujais namuciais..

Na pas mumis turbut menesio krize ar kaip ten vadinasi.. an papo kabejimas kas valanda laiko, ryt to menesio proga keliausim pas gydytoja, idomu kiek ugtelejo vyriokas, kotais nuojauta kuzda, kad nemazai. Nu ryt paziuresim:)
Atsakyti
Nu sveikos bendraamžės biggrin.gif 4u.gif

mes šiandien pas chirurgą keliavom į klinikas, nieko nedarė bambai, sakė viskas ok su ja, tik gali pradėti šusti doh.gif nes labai jau sulindusi į vidų doh.gif
pirmadieniui užsiregistravau mėnesio proga pas gydytoją, registratūroj sako eikit trečiadienį kai vaikų dienos doh.gif subalamutino, pradėjo sakyti kiek daug sergančių ateina po savaitgalio, kam jūs čia einat tą dieną doh.gif
nu noriu ir einu, noriu žinot kiek paaugo, dar kad apžiūrėtų, tuos spuogelius pažiūrėtų g.gif

Pasirodo, ne man vienai tas pilnumo jausmas medūzoj doh.gif nu kažin kada praeis doh.gif

Įdomu kas jau buvot pas gydytojus mėnesio proga, na kiek paaugot ir svorio priaugot bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes, naujoje temoje 4u.gif

Turiu klausimą, kiek Jūsų vaikučiai keliasi naktį valgyti, ypač tie kuriems nėra dar mėnesiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara314 @ 2015 04 09, 18:12)
sveikutes, naujoje temoje  4u.gif

Turiu klausimą, kiek Jūsų vaikučiai keliasi naktį valgyti, ypač tie kuriems nėra dar mėnesiuko  smile.gif


Kaip kada, bet maždaug kas 3 val kartais dažniau kartais rečiau. Jei vakare ilgiau dažniau ant (.) pakaba tai gali ir 4 išmiegot
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2015 04 09, 18:55)
Nu sveikos bendraamžės  biggrin.gif  4u.gif

mes šiandien pas chirurgą keliavom į klinikas, nieko nedarė bambai, sakė viskas ok su ja, tik gali pradėti šusti doh.gif nes labai jau sulindusi į vidų doh.gif
pirmadieniui užsiregistravau mėnesio proga pas gydytoją, registratūroj sako eikit trečiadienį kai vaikų dienos doh.gif subalamutino, pradėjo sakyti kiek daug sergančių ateina po savaitgalio, kam jūs čia einat tą dieną doh.gif
nu noriu ir einu, noriu žinot kiek paaugo, dar kad apžiūrėtų, tuos spuogelius pažiūrėtų g.gif

Pasirodo, ne man vienai tas pilnumo jausmas medūzoj doh.gif nu kažin kada praeis doh.gif

Įdomu kas jau buvot pas gydytojus mėnesio proga, na kiek paaugot ir svorio priaugot bigsmile.gif

Mindira,bet vistiek geros zinios-svarbiausia kad maziukui nieko blogo su tuo ir sveikinu 4u.gif
Mes irgi eisim pas chirurga,nes reikia kirpti liezuvio pasaiteli-tai pati bijau,nes siandien kai dare skiepa maziukas taip zviege,o ir sesute buvo ispejus kad skiepas skaudus,tai as stovejau salia o akys pilnos asaru buvo.Gaila maziuko,atrodo pati vietoj jo viska istverciau.
Pas mus gydytoja irgi priima maziukus tik kaip supratau tam tikra diena,nes man sake kad ketvirtadieniais nuo 11 yra butent maziuku dienele,tai mes siandien ir ejom 4u.gif
Viskas sake gerai ir labai gerai laiko galvyte.Na,dar kita savaitele ziuresim ka kardiologas sakys,paskui su tuo chirurgu reiks prakest ir jau teliks birzelio menesi neurologo konsultacija atlaikyt ir tiketis kad viskas bus gerai su maziuku,tada jau man didziausias akmuo nukris nuo sirdeles.
Mes siandien buvom pas gydytoja.Tai Eldaras gime 3130kg,isvaziuojant is ligonines svere 2885.O siandien kai svere tai buvo 4090gr.tai gydytoja sako numeskim truputi del pamperio ir uzrase 3900gr.tai nuo gimimo svorio priaugo kazkur 900gr.o nuo ligonines svorio priaugo 1kg.
Va su ugiu tai mistika doh.gif Gime 52 cm.siandien pas gydytoja matavo,tai kai jis istiese kojyte sieke kazkur 55.5cm.o ji sako kad jis 53cm.tai ir likom su vyru nesuprate.Sakom na gal mes cia blogai kazka pamatem g.gif bet tada ligoninej blogai ugi pamatavo,nes rubu kiek isaugtu jau ir siaip matosi kad jis i ilgi tempias.Nes jis pas mane liesas ir ilgas vaikutis.Na bet tai ne esme,svarbiausia kad sveikas thumbup.gif
Vasara,zinok mano kaip valge tiek diena tiek nakti kas 3 val,taip ir valgo ir dabar.Buvo gal pora kartu kai valge tik po 4-4.5val. bet cia jau suuuuuper retas atvejis.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2015 04 09, 20:51)
siandien kai dare skiepa maziukas taip zviege,o ir sesute buvo ispejus kad skiepas skaudus,tai as stovejau salia o akys pilnos asaru buvo.Gaila maziuko,atrodo pati vietoj jo viska istverciau.


Maniskes irgi kai skiepyjo sake, kad skaudus skiepas. Tik suklyke iskart. Vyras viena paeme, as kita ant ranku. Iskart paimtos ir nurimo. Bet vistiek labai gaila ju buvo.
Gavom siuntima pas vaiku ortopeda, del asimetrisku uzpakaliuko rauksliu. Tures ziureti del klubu abi.

Atsakyti