Įkraunama...
Įkraunama...

2015 kovinukai

QUOTE(vasara314 @ 2015 04 10, 11:10)
Maniške miega panašiai, tik lūžta apie 11 val vakaro, o kada jus, merginos guldot naktiniam miegui?
Oi, savaitgalį taip norisi kažką nuveikti, bet dar nežinau ką, vakar parrūkom iš Druskininkų, tai tik įėjom į namus, sakau noriu vėl kažkur važiuoti. Pirma kelionė labai vykusi:)

Čia kalbėjote apie mišinius, kad tamsus miškas, o man tamsus miškas su pieno nusitraukinėjimu. Na, galvoju su savo gražuole nueiti į kokį Keistuolių teatro spektaklį. Tai kiek to pienuko nusitraukti,kaip jį laikyti ir t.t

Maniškė vieno papulio nemėgsta, nes ten pienas kaip fontanas varo:) šiandien pametėm bambytę, jeeeee


naktiniam eina apie 22val wink.gif kažkaip prie dičkio prisitaikėm

nžn kiek čia to pieno reiktu bet gi gali pasibandyt pries einant mirksiukas.gif o laikyt tai reik pažėt nete kambario temp apie 6 val gali stovėt berods- bijau pameluot reik pagooglint


Noriu- turiu Sena tūndra lotuliukas.gif šiaip žymiausias Lv vykstantis tai Positivus festivalis, bet jis Liepos mėn. 17-18-19
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinalien: 10 balandžio 2015 - 11:51
QUOTE(vasara314 @ 2015 04 10, 13:10)
Čia kalbėjote apie mišinius, kad tamsus miškas, o man tamsus miškas su pieno nusitraukinėjimu. Na, galvoju su savo gražuole nueiti į kokį Keistuolių teatro spektaklį. Tai kiek to pienuko nusitraukti,kaip jį laikyti ir t.t


Maniskes suvalgo apie 110ml. Nieko ten sudetinga su nutraukinejimu... Nutrauktas pienas kambario temperaturoje gali stoveti iki 6val. ir ji toki galima duoti vaikui, nebutina sildyti. nNusitrauki, supili i buteliuka, ir viskas.
Papildyta:
QUOTE(Saule Li @ 2015 04 10, 14:05)
Maniskes suvalgo apie 110ml. Nieko ten sudetinga su nutraukinejimu... Nutrauktas pienas kambario temperaturoje gali stoveti iki 6val. ir ji toki galima duoti vaikui, nebutina sildyti. nNusitrauki, supili i buteliuka, ir viskas.



Sianakt maniskes kaip dejo miegoti 5valandas, tai siandien jauciuosi tokia issimiegojusi, seniai jau tiek miegojau bigsmile.gif
Atsakyti
Mes jau namie nuo vakar. Yeahhhhh biggrin.gif Biški chaosas, biški ašarų, nieko nespėju... Vakar tai jau puoliau į paniką. Toks jausmas, kad nepagimdžiau, o tik vaikas persikėle iš vidaus į išorę, bet toliau yra prie manęs prijungtas. Visą dieną online prie krūtinės. Papas burnoj, miega nė krust. Tik ištraukiu, tai turiu lygiai vieną minutę, nubėgimui iki tuliko. Toliau asaros ir vel papas i burna.

Jungiuosi prie mamų, kurios jaučiasi nuskriaudusios vyresniuosius. Man vieną akimirką pikta, norisi gerai užbliaut, kita akimirsa sau primenu, kad jis vis dar lieka vaikas. Neužaugo, staiga broliui gimus.

Perskaičiau tik aną temą, šitos dar nesugebėjau. Ačiū už sveikinimus. Malonu, buvo uždaryti nėštukių temą, kad ir kaip ilgai tas uždarymo procesas užtruko. Visgi, Norges medicinai ir personalui, ligoninei ir visam kam, rašau dešimtuką. Nemačiau nė vieno surūgusio veido, visas personalas labai malonus, siūlo savo pagalbą. Akušerės, vis klausia, ar netruksta miego, gal pažiūrėti vaikėlį, kol į dušą nubėgsiu ar šiaip pailsėsiu. O pačios norvegės, tai išpindėjusios. SUsitempusios į ligoninę savo vyrus ir paskui juos tikrąją to žodžio prasme išnaudoja.

Viskas pasibaigė CP, kad ir kaip stengiausi, kad ir kaip gyd. tikėjosi. Gavau ir skatinamųjų nemenką dozę ir epidūrą (ačiū Dievui biggrin.gif) ir dujas išmeginau. Bet mano kaklelis užsispyrė ties 5 cm., o dar daugiau tempti jau būtų buvę absurdiška. Tai buvo paskutinis šansas mano gimdai pagimdyti pačiai, sekanti kartą jau būtų neabejotinas planinis CP.



Tai ką, jungiuosi į bendraamžių temą smile.gif
Atsakyti
Mergoooos, ką tik vos nenualpau ir prisiminiau tą jausmą kai pakritus gelezis. Maitinančios, vartojat kokia geležį? Kokius dar kaliosus kas valgo? Pasidalinam!)))

Jo jo laba diena, koks oras gražus bla bla, neissimiegojau, nes bla.bla bla papai kakiai varskytes iš burnos, Užtat ikaliau kavos pirmaaaakart ir issikakojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krendel': 10 balandžio 2015 - 14:10
vasara, as irgi bijau su tuo nusitraukinejimu, tamsus juodas miskas, nors va Saule Li, sako, kad neko tokio, tiesiog bandyti reikia, kazkada bandziau, tai 60ml, vos ne vos nusitraukiau, idejau i kamera, lai stovi, bus alkio kokiam kirminui numalsinti biggrin.gif

Siandien ponaitis uzmigo 13:30 nuo ryto 9. Nu neee as taip nenoriu biggrin.gif

NoriuTuriu, nelaukiu as tu paaugliniu laiku, bijociau visur isleisti.
Papildyta:
Krendel, naudojau Tarduferona lyg, viskas gerai pieno skonis nuo jo nepasikeite
Atsakyti
QUOTE(Krendel' @ 2015 04 10, 14:08)
Mergoooos, ką tik vos nenualpau ir prisiminiau tą jausmą kai pakritus gelezis. Maitinančios, vartojat kokia geležį? Kokius dar kaliosus kas valgo? Pasidalinam!)))

Jo jo laba diena, koks oras gražus bla bla, neissimiegojau, nes bla.bla bla papai kakiai varskytes iš burnos, Užtat ikaliau kavos pirmaaaakart ir issikakojau  biggrin.gif

Man ir viskas sukasi, hemoglobinas mano žemas, kaip ji pasikelti nevalgant visokių žolių ir t.t

Nu, ką maze miega, didžioji spalvina ir as kartu, nes ant sąžinės moka pagroti, o kada laikas man help....... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cuddle @ 2015 04 10, 14:13)
vasara, as irgi bijau su tuo nusitraukinejimu, tamsus juodas miskas, nors va Saule Li, sako, kad neko tokio, tiesiog bandyti reikia, kazkada bandziau, tai 60ml, vos ne vos nusitraukiau, idejau i kamera, lai stovi, bus alkio kokiam kirminui numalsinti biggrin.gif

Siandien ponaitis uzmigo 13:30 nuo ryto 9. Nu neee as taip nenoriu biggrin.gif

NoriuTuriu, nelaukiu as tu paaugliniu laiku, bijociau visur isleisti.
Papildyta:
Krendel, naudojau Tarduferona lyg, viskas gerai pieno skonis nuo jo nepasikeite


Kaip tik turiu jo, o maziui nelaisvino vidurių? Neprisimeni po kiek vartotojai?
Atsakyti
QUOTE(Cuddle @ 2015 04 10, 14:13)
vasara, as irgi bijau su tuo nusitraukinejimu, tamsus juodas miskas, nors va Saule Li, sako, kad neko tokio, tiesiog bandyti reikia, kazkada bandziau, tai 60ml, vos ne vos nusitraukiau, idejau i kamera, lai stovi, bus alkio kokiam kirminui numalsinti biggrin.gif

Siandien ponaitis uzmigo 13:30 nuo ryto 9. Nu neee as taip nenoriu biggrin.gif

NoriuTuriu, nelaukiu as tu paaugliniu laiku, bijociau visur isleisti.
Papildyta:
Krendel, naudojau Tarduferona lyg, viskas gerai pieno skonis nuo jo nepasikeite

As nusitraukiau visa 100 ml pabandysiu ar ji gers iš buteliuko, nes pirmojo taip ir neėmė, nei soskės, nei buteliulo, tiesiog žiaugčiodavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mifi @ 2015 04 10, 06:44)
Mūsų mažoji irgi būdrauja daugiausiai ant rankų, dar kartais BB gultukas suveikia  bigsmile.gif Pelėdžiukė ji pas mus, visą dieną pramiega, vakare apie 5-6 atsibunda ir prabūdrauja iki 22-23 valandos su trumpais nusnūdimais smile.gif

Vakar buvom pas kardiologę echoskopui, tai skylutė gan nemaža ir neužsitraukusi dar vis, tai kai bus trys mėn vėl reiks eit žiūrėt.  unsure.gif

Sveikutes 4u.gif
Krendel,su 31 gimtadieniu tave ir lai gyvenimas tik grazeja su kiekviena diena 4u.gif 4u.gif Tikrai kaip smagu skaityti tavo zinutes,visada net niuriausia nuotaika pakyla thumbup.gif
As nieko nevartoju po gimdymo nors manau reiktu,sakau reik paprasyt kad padarytu kraujo tyrima isplestini.Nes irgi po gimdymo gal praejus savaitei nuejau i dusa ir vos neisalpau ir siaip jau keli kartai buvo kai akyse tik juoda juoda like buvo blink.gif jausmas sh...ir baimes ivaro doh.gif
Mindira,su pienuku man nekas doh.gif Iseina kazkur 2 maitinimai,geriausiu atveju kartais 3 ir viskas,O visi kiti maitinimai 4 jau su misinuku.Aisku,as nakti ir diena vis stengiuos ikist jam papa-pabuna truputi ant vieno pradeda zyzauti arba isspjauna,tai kisu kita.Zodziu,nieko negaliu visai pasidaryt-nes vis stengiuos kabint kuo ilgiau ant papo,paskui vistiek stengiuos nusitraukt kad nors is buteliuko bet mano pienuko gautu,o nusitraukt irgi laiko uziima,aisku buteliuku plovimas-sterilizavimas ir t.t.Zodziu,namie speju tik apsimesti kazkiek netvarka visa,o kai buna laisvas vyras mano tai jis isplauna,prasiurbia,geles palaisto,valgyt padaro abiems-nes kitaip tai gyva buciau tik rytine kava,paskui spec.arbatom maitinanciom ir geriamu jogurtu biggrin.gif
MIFI, linkiu kad kai nueisit sekanti karta butu jau uzsitraukusi ta skylute.Mes irgi turim ta pacia bedele ir turejom eit pirmadieni pas kardiologa,bet gydytojos nebus ir pirmadieni skambinsiuos peregistruoti maziuka. O dar 3 men.eisim pas neurologa del galvytej tu cistu del ju labai nerimauju.
Siandien visa diena ant telefono sedziu,vaiku gydytoja dave siuntima pas chirurga kad maziukui liezuvio pasaiteli ikirptu-tai pasirodo ne pas chirurga reik,dave man kitus telefonus,ten paskambinau sako mes to nedarom,dave vel kita telefona o ten skambinu skambinu ir niekas nekelia ragelio.Tai pasukau savo odontologui seimos,tai jis pasake pas ka eiti.Jetus kiek musu maziukai istveria-man del to taip skaudu.
Blyn,as irgi kazkur pasigavau matyt virusa,gal kai vyras vedino kambarius papuoliau ant skersvejo.Eina sau,vakar dar gerkle tik tokia su itarimu buvo,na sianakt jau kosuliukas eme nuo gerkles kutenimo.Ir kaulus palauzo,galva skauda-bet nesuvokiu ar nuo nuovargio ar cia jau ligos simpltomai pasireiskia g.gif leksiu siandien vakare pas savo seimos gydytoja.
Maniskis tai bent jau siuo metu nera is ramiuju vaiku ir as kai kuriu pasisakimus skaitau su baltu pavydu.Buvau jau irgi pradejusi zombeti,asaros upeliais riedejo,nervuota ir dirgli..dabar truputi ramesnis kelias dieneles ir vyras naktim dabar kelias ir didesne nakties dali jis buna su maziuku,tai truputi lengviau.Nieko praeis tie sunkieji menesiukai ir tikiuos kad nors nakties miegeli turesim ax.gif
Ok,grazios dieneles-maniskis jau kvaksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara314 @ 2015 04 10, 13:18)
As nusitraukiau visa 100 ml pabandysiu ar ji gers iš buteliuko, nes pirmojo taip ir neėmė, nei soskės, nei buteliulo, tiesiog žiaugčiodavo  doh.gif

Musiske soske ima, o buteliuko ne. Tiksliau imti tai imtu, bet is jo gerti nemoka - ziauriai springsta.
Kadangi viduriukai buvo lyg pakieteje, gyd liepe duoti virinto vandens retkarciais, tai ir pabandem buteli smile.gif)
Atsakyti
sveiki nu va vakar ir mes gavom skiepuka menesio proga nors biuvo menesiukas kovo 3d sveria jau mano vyrukas 3930 ir ugtelejo 5cm uz menesiuka 55cm ugis smile.gif gavom siuntima profilkatiskai del klubuku pas ortopeda tai va reik registruotis tk dar nzn kur geriau kaune galvoju gal ortopedini registruosimes
Atsakyti
QUOTE(mascarra @ 2015 04 10, 08:55)
o as be miego... mb komandiruotej, pirma naktis ir diena be jo pagalbos... naktis nemiegota skaityk, zodz zopa man  doh.gif  laukiu mb kad nuluzt galeciau ir pavalgyt normaliai, ne vien kava ir sokoladu but gyvai  doh.gif

Labas, drauge! Aš irgi ant cukraus dietos biggrin.gif
Atsakyti