Įkraunama...
Įkraunama...

pomidorų augintojai renkasi čia

QUOTE(ginaja @ 2015 04 10, 09:30)
Sis paprastais lapais turi buti smile.gif


paprastais tai kokiais? - paprastais pomidoriniais? pas mane chocolate stripes irgi bulvialapiai
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2015 04 10, 09:16)
Neprasivardziuokit ant Venusiuku smile.gif Ne ugi esme uztai kokie jie grazuciai  biggrin.gif


nu gražūs, nesiginčiju. Betgi kokio mažumo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 04 10, 09:19)
paprastais tai kokiais? - paprastais pomidoriniais? pas mane chocolate stripes irgi bulvialapiai

nu pas mane tai gryn bulba
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 04 10, 10:20)
nu gražūs, nesiginčiju. Betgi kokio mažumo  doh.gif


Kompaktiski lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2015 04 10, 09:21)
Kompaktiski  lotuliukas.gif

nu taip pir parašyta ant lapelio vazono šone, škia- neapgavo siuntusioji
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2015 04 10, 09:21)
Kompaktiski  lotuliukas.gif


kišeniniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 04 10, 10:21)
nu pas mane tai gryn bulba


Mano paprastais lapais. Tatjanatomatobase irgi taip rašo
Indet., regular leaf plants with good foliage cover. 3-8 oz brown/black beefsteak fruits with green stripes and mahogany flesh. Very good smoky flavor. Very productive. Very similar, if not identical to Gold Stripes.

O kaip turi būt brado sirdis? Man lyg bulvialapis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2015 04 10, 09:16)
Neprasivardziuokit ant Venusiuku smile.gif Ne ugi esme uztai kokie jie grazuciai  biggrin.gif Uztai patys zaliausi krumeliai smile.gif Va mano anu metu grazuciai smile.gif

Labai gražūs... bet ką čia valgyti??? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2015 04 10, 09:58)
Labai gražūs... bet ką čia valgyti???  g.gif  bigsmile.gif

vat apie tai nepagalvojau kažkaip...lapus gal, ale ir tų nedaug. Gal čia toms kas dietinasi- du nusiskynei ir basta- jau gana- taigi du pomidorai!

babula vien adabar buvo užbėgus, sako- auginu pardavimui diagus, nu taip neauga, taip neauga, net baisu. o ką augina? tolstoi ir uragan ( mažu uraganą pabandymui kokį nukosėt iš jos kai jau pardavinės?ar verta? )

Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2015 04 09, 23:16)
Nu gerai, esu durna. Bet pasakykit, iš kokių vamzdžių tuneliukus darot? Senukuose vakar maišiausi, tai yra visokių: Baltų vandeniui, pilkų kabeliams, juodų su dryžiai kanalizacijai ar vandeniui. Kurie geriau laiko? Ir kiek vienam lankui jo reik? 2,5m? Noriu dar vieno tunelio. Ale vyro nėr, nėr kam patrepsėt. O pati tai blondinė.  ax.gif Tarybinis mano tai iš elektros kabelio kažkokio, šiais laikais tokių nėr.  doh.gif tai va ir pasimetė boba.  doh.gif


Mičiko, kaip blondinė blondinei bandau patarti, kad gal geriau būtų nejuodi vamzdžiai - plėvelė ant tamsių ištempta gal greičiau pradils, nes karštį juoda spalva traukia. Nors aš tai turiu kelis juodus ir sėkmingai naudoju. Tik į žemę ne pačius vamzdžius smeigiu, bet metalinius strypelius (kažkas minėjo armatūros gabalus) ir ant dviejų tokių strypelių užmaunu lanką iš vamzdžio. Taip tvirčiau laikosi, nei grynai vamzdžius į žemę smeigiant, ir aukštesnis tuneliukas gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merepopins: 10 balandžio 2015 - 10:38
QUOTE(daimura @ 2015 04 10, 10:58)
Labai gražūs... bet ką čia valgyti???  g.gif  bigsmile.gif

pati graziausia gele - pomidoras, o jus geles valgot ? g.gif tongue.gif biggrin.gif kazkoki senobini multika berasydama daba prisiminiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2015 04 10, 11:46)
pati graziausia gele - pomidoras, o jus geles valgot ? g.gif  tongue.gif  biggrin.gif  kazkoki senobini multika berasydama daba prisiminiau  biggrin.gif


Viskas gerai su tais mazyliais ir privalgom ir dar privakuoju tongue.gif
Kasdien po bliuda is balkono priskinu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti