Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

Aš kaip dabar ir buvau su autoclick apsidraudus. Ėmėm iš Madrido mašiną. Pati kompanija man tikrai gerą įspūdį paliko. Nemokamas wifi spot su plančete (su depozitu, kurį paskui grąžino) labai pasitarnavo ne tik mašinoje, bet ir keliaujant ar vakarais, nes savo plančetės nebuvom pasiėmę ax.png

Ir kaina mums buvo labai gera pasitaikius - autoclick ėmėm per doyouspain. 24 dienoms kaina buvo 273 eurai Ford fiesta. 4u.png
Atsakyti
QUOTE(Tite @ 2016 08 23, 20:23)
Labas vakaras,ieškau automobilio Barselonoje spalio mėnesiui. Ačiū visiems rašiusiems labai padėjo susigaudyti.
Kažkaip dauguma nuomojate mašinas iš brokerių ar niekas nebandėte iš
https://www.autoclic...uk/book/payment

Nes kaina labai panaši kaip per brokerius, o užstato pasiėmus pilną draudimą nereikia mokėti. O gal aš ko nesuprantu. Gal kas gerai išmanote galite akį užmesti, ar čia viskas gerai. Ačiū.

Ford Fiesta 1.2 Trend

Economical With A/C (EDMR)
Choose Rate:
Pay now online
162.43 € (5 Days, 22 Hours)
20% discount when you pay online
Pick-up location and date:

Barcelona - Aeropuerto,

Avda de les garrigues, 14 Polígono Mas Blau II del Prat de LLobregat,

Fri 14, Oct 2016 - 15:00
Return Location and Date:

Barcelona - Aeropuerto,

Avda de les garrigues, 14 Polígono Mas Blau II del Prat de LLobregat,

Thu 20, Oct 2016 - 13:00
Price includes:
Unlimited Mileage
V.A.T. 21%
Make & Model Guarantee
Fuel policy: full-full
Collision Damage Waiver and Theft Protection(CDW)
Total Relax Insurance (without Excess Damage Charge)
Road Assistance
Additional Driver
Choose Rate:
Pay now online
162.43 € (5 Days, 22 Hours)
20% discount when you pay online

Nežinau tokios. Mano manymu kaina didoka.
Įsitikinkite, kad yra galimybė nemokamai atšaukti rezervaciją (maža kas), nes daugumoje kompanijų tai įmanoma, kaip ir keisti savo užsakymą, radus geresnį ir pigesnį variantą. Pasinagrinėkite atsiliepimus užsienietiškuose portaluose.
Panašu, kad čia siūloma 0 frančizė, tad užstato neužšaldys. Vis dėlto galite būti atsakingi už stiklų, padangų, dugno ir kt. apgadinimą, tad pasinagrinėkite sąlygas smile30x30.png .
Papildyta:
QUOTE(Bishojo @ 2016 08 23, 20:59)
Aš kaip dabar ir buvau su autoclick apsidraudus. Ėmėm iš Madrido mašiną. Pati kompanija man tikrai gerą įspūdį paliko. Nemokamas wifi spot su plančete (su depozitu, kurį paskui grąžino) labai pasitarnavo ne tik mašinoje, bet ir keliaujant ar vakarais, nes savo plančetės nebuvom pasiėmę  ax.png

Ir kaina mums buvo labai gera pasitaikius - autoclick ėmėm per doyouspain. 24 dienoms kaina buvo 273 eurai Ford fiesta.  4u.png

Kaip tik ir Bishojo pakomentavo 4u.png .
Atsakyti
Nu va, tai dabar galiu reziumuoti šiųmetinę auto nuomos patirtį Madride.
Nuomavaus mašiną per doyouspain, kompanija papuolė autoclick rent a car. Išorinį metinį draudimą pirkau iš www.worldwideinsure.com

Nuoma 24 dienoms liepos mėn. Madride Ford Fiesta mašiniukui kainavo 273 eurai. Rezervavau kažkur pavasarį. Vėliau tokios geros kainos nebemačiau.

Doyouspain: problemų neturėjau didelių. Kai rezervavau pamačius kainą, neturėjau atgalinio bilieto, tai ėmiau bet kokį atgalinį laiką, tik datą pasilikau tokią, kurią žinojau, kad ieškosiu atgalinio bilieto. Vėliau, kai reikėjo modifikuoti užsakymą to niekaip neišėjo padaryti internetu, nes vis rodė, kad nėra reikiamu laiku automobilių, bet paskambinus jų duotu numeriu viską sutvarkė greitai ir be problemų. Kalbėjau angliškai.

Autoclick rent a car: Pirmą kartą girdėta nuomos kompanija, neturi ofiso pačiame oro uoste. Dieną prieš skrydį paskambino, pasitikslino, ar tikrai viskas ok, pasakė, kokia bus mašina ir kad atskridus reikia jiems paskambinti, atvažiuos autobusiukas, paims ir nuveš į ofisą. Viskas taip ir buvo, ofise labai greitai susitvarkėm dokumentus. Dėl jų pilno draudimo jokio spaudimo nebuvo, pasakiau, kad turiu išorinį, viskas tiko. Davė nemokamą orange wifi ir plančetę. Paėmė už juos depozitą, bet vėliau grąžino. Užšaldė nemažai - tiksliai nepamenu, virš 1100 eurų.
Grąžinant auto greitai apžiūrėjo ir savo akyla akimi užmatė (aš net nemačiau, kol neparodė) 0,5 mm priekinio stiklo įdaužą. Matomai, kokį akmenuką pagavau bevažiuojant. Apsitarę ką čia iš manęs paimti, nusprendė, kad čia toks miniatiūrinis dalykas, kuris vertas 30eurų. Pasakiau, kad turiu išorinį draudimą, išrašė žalos aktą ir sąskaitą. Nuvežė į oro uostą atgal.
Šiaip malonūs visi, tikrai neturiu jokių pretenzijų jiems.

www.worldwideinsure.com: išorinė draudimo kompanija. Nuo dokumentų pateikimo datos turi sureaguoti per 5 darbo dienas, tai dažniausia ir sureaguoja į penktą dieną. Teikiau dokumentus du kartus, nes kaip ir anksčiau kažkur rašiau buvau palikus automobilyje nuomos sutartį, tai laukiau, kol jie atsiųs skenuotą.
Mano tokiai žalai reikėjo pateikti:
Rental Insurance Policy Document (draudimo polisas)
Rental Agreement (nuomos sutartis, kurią pasirašote pasiimdami auto, su visomis sąlygomis)
Accident Damage Report (žalos aktas iš nuomos kompanijos)
Copy Driving Licence (vairuotojo pažymėjimas, nuskenuotas iš abiejų pusių)
Proof of Payment (sąskaita iš draudimo kompanijos ir printscreen internetinio banko išrašas, kur matosi, kad yra nuskaičiuota suma iš nuomos kompanijos. Mano kreditkėje ta suma yra dar atidėta, bet jiems tiko ir toks statusas)

Aš daugiau nieko neteikiau, bet dar gali reikėti, priklausomai nuo žalos:
Repair Invoice
Police Report

Šiandien gavau atsakymą, kad turėtų man išmokėti žalos atlyginimą. Viskas užtruko, nes ilgai laukiau iš nuomos kompanijos skenuotos sutarties, bet jei pateikus visus dokumentus pirmą kartą, manyčiau, visai greitai tokiems paprastiems reikalams yra sutvarkoma. Beveik ir atsipirko išorinio draudimo suma biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2016 08 26, 09:34)
Nu va, tai dabar galiu reziumuoti šiųmetinę auto nuomos patirtį Madride.
Nuomavaus mašiną per doyouspain, kompanija papuolė autoclick rent a car. Išorinį metinį draudimą pirkau iš www.worldwideinsure.com

Nuoma 24 dienoms liepos mėn. Madride Ford Fiesta mašiniukui kainavo 273 eurai. Rezervavau kažkur pavasarį. Vėliau tokios geros kainos nebemačiau.

Doyouspain: problemų neturėjau didelių. Kai rezervavau pamačius kainą, neturėjau atgalinio bilieto, tai ėmiau bet kokį atgalinį laiką, tik datą pasilikau tokią, kurią žinojau, kad ieškosiu atgalinio bilieto. Vėliau, kai reikėjo modifikuoti užsakymą to niekaip neišėjo padaryti internetu, nes vis rodė, kad nėra reikiamu laiku automobilių, bet paskambinus jų duotu numeriu viską sutvarkė greitai ir be problemų. Kalbėjau angliškai.

Autoclick rent a car: Pirmą kartą girdėta nuomos kompanija, neturi ofiso pačiame oro uoste. Dieną prieš skrydį paskambino, pasitikslino, ar tikrai viskas ok, pasakė, kokia bus mašina ir kad atskridus reikia jiems paskambinti, atvažiuos autobusiukas, paims ir nuveš į ofisą. Viskas taip ir buvo, ofise labai greitai susitvarkėm dokumentus. Dėl jų pilno draudimo jokio spaudimo nebuvo, pasakiau, kad turiu išorinį, viskas tiko. Davė nemokamą orange wifi ir plančetę. Paėmė už juos depozitą, bet vėliau grąžino. Užšaldė nemažai - tiksliai nepamenu, virš 1100 eurų.
Grąžinant auto greitai apžiūrėjo ir savo akyla akimi užmatė (aš net nemačiau, kol neparodė) 0,5 mm priekinio stiklo įdaužą. Matomai, kokį akmenuką pagavau bevažiuojant. Apsitarę ką čia iš manęs paimti, nusprendė, kad čia toks miniatiūrinis dalykas, kuris vertas 30eurų. Pasakiau, kad turiu išorinį draudimą, išrašė žalos aktą ir sąskaitą. Nuvežė į oro uostą atgal.
Šiaip malonūs visi, tikrai neturiu jokių pretenzijų jiems.

www.worldwideinsure.com: išorinė draudimo kompanija. Nuo dokumentų pateikimo datos turi sureaguoti per 5 darbo dienas, tai dažniausia ir sureaguoja į penktą dieną. Teikiau dokumentus du kartus, nes kaip ir anksčiau kažkur rašiau buvau palikus automobilyje nuomos sutartį, tai laukiau, kol jie atsiųs skenuotą.
Mano tokiai žalai reikėjo pateikti:
Rental Insurance Policy Document (draudimo polisas)
Rental Agreement (nuomos sutartis, kurią pasirašote pasiimdami auto, su visomis sąlygomis)
Accident Damage Report (žalos aktas iš nuomos kompanijos)
Copy Driving Licence (vairuotojo pažymėjimas, nuskenuotas iš abiejų pusių)
Proof of Payment (sąskaita iš draudimo kompanijos ir printscreen internetinio banko išrašas, kur matosi, kad yra nuskaičiuota suma iš nuomos kompanijos. Mano kreditkėje ta suma yra dar atidėta, bet jiems tiko ir toks statusas)

Aš daugiau nieko neteikiau, bet dar gali reikėti, priklausomai nuo žalos:
Repair Invoice
Police Report

Šiandien gavau atsakymą, kad turėtų man išmokėti žalos atlyginimą. Viskas užtruko, nes ilgai laukiau iš nuomos kompanijos skenuotos sutarties, bet jei pateikus visus dokumentus pirmą kartą, manyčiau, visai greitai tokiems paprastiems reikalams yra sutvarkoma. Beveik ir atsipirko išorinio draudimo suma  biggrin.gif

Bishojo, ačiū už išsamų atsiliepimą 4u.gif . Išorinio dr. suma Jums atsipirko jau nuomojantis auto, nes tie visi Papildomo draudimo niuansai (jei norėtum draustis ir stiklus, padangas, dugną ir t.t.) kainuotų gerokai daugiau, nei ~ 50eu, jau nekalbant apie tai, jei imtum auto iš kompanijų, kurios net nesiūlo 0 frančizės mirksiukas.gif .
Atsakyti
Labas vakaras,
Vakar grįžome iš Ispanijos, super mamyčiu padedama, mašina 6 dienas nuomavome iš http://www.autoclickrentacar.com/ . thumbup.gif
Galiu parekomenduoti šią kompanija. Kai išėjome iš oro uosto jau mūsų laukė autobusiukas, greitai suformino dokumentus, depozitą paėmė 300+50 (WIFI). Mašina buvo tvarkinga. Kai grąžinome, patikrino kurą ar pilnas bakas ir pasirašė, kad viskas gerai, pinigus grąžino visus. Paskui greitai vėl nuvežė į oro uostą.
Mašima buvome pasiėmę su pilnu draudimu iš šios kompanijos. Bet geriausias dalykas jų WI-FI blokelis, kuriuo naudojomės ir važiuojant, ir paplūdimyje ir apartamentuose clap.gif smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Tite @ 2016 10 22, 21:24)
Labas vakaras,
Vakar grįžome iš Ispanijos, super mamyčiu padedama, mašina 6 dienas nuomavome iš http://www.autoclickrentacar.com/ . thumbup.gif
Galiu parekomenduoti šią kompanija. Kai išėjome iš oro uosto jau mūsų laukė autobusiukas, greitai suformino dokumentus, depozitą paėmė 300+50 (WIFI). Mašina buvo tvarkinga. Kai grąžinome, patikrino kurą ar pilnas bakas ir pasirašė, kad viskas gerai, pinigus grąžino visus. Paskui greitai vėl nuvežė į oro uostą.
Mašima buvome pasiėmę su pilnu draudimu iš šios kompanijos. Bet geriausias dalykas jų WI-FI blokelis, kuriuo naudojomės ir važiuojant, ir paplūdimyje ir apartamentuose clap.gif  smile.gif

Tai kokia gi kaina buvo 6 d.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2016 10 23, 13:44)
Tai kokia gi kaina buvo 6 d.?  smile.gif

132eur. su pilnu draudimu ir WIFi
Atsakyti
QUOTE(Tite @ 2016 10 24, 21:58)
132eur. su pilnu draudimu ir WIFi

blink.gif Jei su Pilnu, tada tikrai superinė kaina, reikės juos pasinagrinėti ateinančiai kelionei 4u.gif
Atsakyti

Sveikos,

patarkit, kur Kretoj nuomuotis automobilį, kad pasiimti Herakliono laivų uoste, o palikti būtų galima Rethymine viešbučio teritorijoje. Viena puslapiuką radau, bet gal dar ką nors patarsit :)

Atsakyti
QUOTE(Magic* @ 2016 11 26, 12:34)
</p><p></p><p>patarkit, kur Kretoj nuomuotis automobilį, kad pasiimti Herakliono laivų uoste, o palikti būtų galima Rethymine viešbučio teritorijoje. Viena puslapiuką radau, bet gal dar ką nors patarsit smile.gif
</p>

Mes nuomavomės iš http://sunnyrentacar.gr/ - viskas super - pilnas draudimas (išskyrus stiklus, padangas), priduodant tik įmetėm raktelius į jų pašto dėžutę smile.gif . Jų psl. įveskit pasiėmimą: Heraklion-port, o grąžinimą: Hotel.
Manau, kad bet kuriuose autonuomos internetiniuose psl. galima pasirinkti šias galimybes, tik, kaip taisyklė, auto grąžinimas kitoje vietoje gerokai išpučia nuomos kainą mirksiukas.gif .
Atsakyti
Ką tik iš Barselonos. Ačiū Bishojo ir Tite už rekomenduotą Autoclick 4u.gif . Viskas puikiai.
Kadangi auto mums reikėjo tik 3 paroms, be to ir didesnio modelio, šios firmos kaina buvo priimtiniausia - 77 eu su Pilnu draudimu (paprastai imam trečiosios šalies metinį frančizės draudimą, bet kadangi daugiau keliausime tik nuo pavasario ir greičiausiai bent kelis kartus, nesinorėjo dėl kelių dienų "gadinti" būsimo metinio draudimo). Užšaldė 300 eu - nelabai patiko, nes paprastai imant vietinį Pilną draudimą šaldo tik kuro kainą, bet paaiškino, jog jų tokia politika (nedraustas lieka salonas ir dar kažkas, tad neva - jie taip apsisaugo). Auto gavome visiškai naują Fiat 500L - puikus ir erdvus ale džipukas dideliais langais (mums buvo aktualiausia, kad tėveliai gale turėtų daug vietos ir matytų kuo daugiau panoramos biggrin.gif ). Grąžinus ir apžiūrėjus auto, iškart atšaldė užstatą ir greituoju būdu autobusiukas nuvežė iki oro uosto. Tad drąsiai rekomenduoju smile.gif .
VISIEMS GRAŽIŲ IR JAUKIŲ ŠVENČIŲ 4u.gif wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renrena: 23 gruodžio 2016 - 11:41
Merginos, gal pagelbesit, ar teko naudotis sio puslapio paslaugom?gera kaina mum reikiamo auto, bet kaip suprantu kazkoks ne pilnas draudimas?nes kisa kazka dar uz 58 eurus... ir tada jau ta kaina nebaisiai gera biggrin.gif Vyras tai juokiasi, sako durniu gi iesko, visos nuomu masinos drausto kasko nuo galvos iki koju unsure.gif
https://secure.econo...O...84b&lang=08
Atsakyti