Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo bangos (Medcezir) II dalis

QUOTE(Justmina @ 2015 06 09, 19:46)
Jamano marškinėliai kruvini sad.gif

Jo verysad.gif rimtai Orkunas i Mira saus...
Atsakyti
Arba mum cia rodo baisumas, o viskas gal baigsis gerai g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 06 09, 19:34)
Arba mum cia rodo baisumas, o viskas gal baigsis gerai  g.gif  biggrin.gif


O gal kai vyko kažkas ten su Selimu ir Jamanu, Mira jau buvo ligoninėje Selima suėmė o Jamanas gal skubėjo palydėti Mira į operacinę dėl to kruvini marškinėliai. Nežinau ar suprasit ką turėjau omeny nelabai einasi paaiškinti ką turiu galvoje ir kokios mintis sukasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 06 09, 20:41)
O gal kai vyko kažkas ten su Selimu ir Jamanu, Mira jau buvo ligoninėje Selima suėmė o Jamanas gal skubėjo palydėti Mira į operacinę dėl to kruvini marškinėliai. Nežinau ar suprasit ką turėjau omeny nelabai einasi paaiškinti ką turiu galvoje ir kokios mintis sukasi biggrin.gif

Supratau, jei tai butu planuota opercacija, Jamanas sitaip neverktu g.gif kaip tik bandytu tvardytis, kad nesujaudinti Miros, ir jos zodziai antrame anonse....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 09 birželio 2015 - 19:47
QUOTE(lauravala @ 2015 06 09, 19:46)
Supratau, jei tai butu planuota opercacija, Jamanas sitaip neverktu  g.gif kaip tik bandytu tvardytis, kad nesujaudinti Miros, ir jos zodziai antrame anonse....


Aš tai jau kurį laiką bandau nieko nespėt ir nespėlioti nes visada susinervinu biggrin.gif Aš vis tikiuosi kad viskas bus gerai, ir nebus tos tragiškos pabaigos, kaip sakei dabar čia parodė mums tuos blogumus o viskas gal bus gerai, tai tuo stengsiuosi tikėti smile.gif
Bet kad nosinaičių penktadienį reikės tai šita tikrai žinau sad.gif
Atsakyti
Aš ir labai tikiuosi, kad viskas bus gerai ir gal būt ta daina kur jie dainuoja, na tokie nors ir nuliūdę, bet gal dėl to, kad daug patyrė, bet gal tai bus paskutinė jų daina, kad jau visos bėdos praėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 06 09, 20:56)
Bet kad nosinaičių penktadienį reikės tai šita tikrai žinau sad.gif

drinks_cheers.gif gal but neliks tik Orkuno.. g.gif gerai gerai vsio baigiu speliones lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 09 birželio 2015 - 20:18
O as kazkaip galvoju, kad Orkunas nores jamana nusauti o Mira ji uzstos ir ja kliudys kulka sad.gif Bet tikiuosi, kad musu prognozes neissipildys ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Parašykite sestadieni trumpai kaip baigsis, esu ne LT ir cia neturiu galimybes pasiziureti, o laaabai jau idomu :-)
Atsakyti
QUOTE(ikm @ 2015 06 11, 23:22)
Parašykite sestadieni  trumpai kaip baigsis, esu ne LT ir cia neturiu galimybes pasiziureti, o laaabai  jau idomu  :-)

Ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ka baigesi smile.gif ...laimingai,visi liko gyvi ,isskyrus Aishe,Happy End zodziu,grysit paziuresit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 06 12, 22:53)
Na ka baigesi  smile.gif ...laimingai,visi liko gyvi ,isskyrus Aishe,Happy End zodziu,grysit paziuresit smile.gif

Neisipilde nei vienos spejimai smile.gif ir aciu D. Tik gaila,kad padibaige. Dabar teks per TV 3 ziuret lt vertima biggrin.gif
Atsakyti