PARDUODU.Šokolado fontanas nuostabi pramoga -stalo puošmena Parduodu - kitai nuostabiai šventei. Šokolado fontaną. Naudotas 2 kartus, būklė ideali, su pakuote. Nerali pramoga ir saldaus stalo puošmena. 30.00Eur miestas Klaipėda, pirkau 6-8 sokolado plyteles, patariama truputi skiesti kokybišku alyvuogių aliejumi, esu dariusi ir su baltu šokoladu, nerealu tiek su pelėsiniu sūriu tiek su vaisiais. Siunčiu ir į kitus miestus )
PARDUODU. Gimtadieniui ir ne tik linksmas kiemo - vandens žaislas linksmas kiemo - vandens žaislas , pirktas, nepanaudotas. Lietuvoje tokių nėra. Pilna pakuotė, dėžutė truputi nukentėjusi, bet pats žaislas idealios būklės. 40.00Eur
Perleidžiu 5 dienų abonementą vaikų laisvalaikio ir užimtumo centre "Pas Betę" Klaipėdoje, Debreceno g. 61. Galioja iki rugpjūčio 4 dienos. Įskaičiuotas maitinimas tris kartus per dieną. Abonemento kaina 75, perleidžiu už 65. Skambinti 865492605.
PARDUODU. Itin prabangi originali swarovski apyrankė, su sertifikatais, iš oficialaus usa puslapio, visiškai nauja - ideali dovana, pagauta su itin didele nuolaida. Sdydis. 75.00Eur
Siūlome medaus iš savo bityno. Rugpjūčio 28d., pirmadienį, būsime KLAIPĖDOJE. Norinčius pasmaližiauti prašau rašyti asmeninę žinutę iki sekmadienio 18val. ir rezervuoti norimą kiekį. Medus kopinėtas užvakar, surinktas iš įvairių pievų, pamiškės augalų ir greta esančio grikių lauko.
Pasiėmimas sutartoje vietoje, į namus nevežame. Rašome PVM sąskaitas-faktūras (ūkininko ūkis), jei sąskaita reikalinga, prašau iškart AŽ parašyti rekvizitus.