Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Sierra kodukas FFW6578E 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2015 04 14, 21:32)
nevisai uz dviguba,tik keliais $ brangiau...

http://www.amazon.co.....zabeth Arden,

bet aisku norisi pigiau rolleyes.gif

O po kiek pigiausiai galim gaut ju,gal kas pamenat??? g.gif

Tai nieks nepamena po kiek anksčiau buvo šie dezikai? Ar ne po 10$ Uz 3?
Atsakyti



Renkama 4u.gif

Disney truksta iki freeship
Reikia kompanijos ax.gif
Cabelas
Sephora -15%
Joesnewbalanceoutlet
C21
Zennioptical
Uniqlo
HM
AnnTaylor
Motherhood
Converse
Venus
Yoox
6pm
Nyxcosmetics
Landsend
Onestepahead
Gymboree -20%
LOFT
RL
MarcJacobs
Thebodyshop
Jcrew
Sierratradingpost
Overstock.com
Nordstrom.com
Gap/OldNavy turi nuolaidu kodus svetaineje
NeimanMarcus.com 4u.gif

Ir visa kita, ko pageidaujate biggrin.gif

Temos išparduotuvė


Atsakyti
tai gal kas galetu parekomenduoti is korietisko kosmetikos kremuko nuo rauksliu .(ypach kaktos stiryje, man 35). nes jau nebesuprantu, ar su sraigem ar su gyvatem reikia imti:)

siuo metu su retinoliu naudoju -tai man labai nudegimo demes per visa veida nuo jo, nors ir kas antra diena naudoju, ir neperstipriausia pirkau
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2015 04 15, 08:07)
Tai nieks nepamena po kiek anksčiau buvo šie dezikai? Ar ne po 10$ Uz 3?

as pirkau du kartusd -mokejau 4-5 dol uz viena
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2015 04 15, 09:07)
Tai nieks nepamena po kiek anksčiau buvo šie dezikai? Ar ne po 10$ Uz 3?

Ar ne po 5 su centais buvo pigiausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2015 04 15, 09:25)
as pirkau du kartusd  -mokejau 4-5 dol uz viena



QUOTE(ritinelis1 @ 2015 04 15, 09:29)
Ar ne po 5 su centais buvo pigiausiai  4u.gif

Vadinasi buvo pigiau Uz 3 nei 17,99 g.gif
Atsakyti
Atkasiau saskaita, toki 3 deziku rinkinuka lapkriti pirkau uz 15, 29
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2015 04 15, 08:32)
Vadinasi buvo pigiau Uz 3 nei 17,99 g.gif

ir nebutinai po 3 reikejo pirkt,ta prasme, ir nebutinai kooperuotis reikejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2015 04 15, 08:10)
tai gal kas galetu parekomenduoti is korietisko kosmetikos kremuko nuo rauksliu .(ypach kaktos stiryje, man 35). nes jau nebesuprantu, ar su sraigem ar su gyvatem reikia imti:)

siuo metu su retinoliu naudoju -tai man labai nudegimo demes per visa veida nuo jo, nors ir kas antra diena naudoju, ir neperstipriausia pirkau


mano dabar turimas kremas kaip tik lygina raukšles, bent jau aprašymas tą sako biggrin.gif kaip iš tikrųjų, nežinau... naudoju dar tik savaitę smile.gif pirkau jį paakiams, bet iš aprašymo tai jis visam veidui tinkamas. Internete nerandu jo nuorodos, popierinę pakuotę kur buvo angliškai parašyta išmečiau, o ant pačios kremo pakuotės tik korejietiškai, nieko nesuprantu biggrin.gif
bet pati pakuotė labai įdomi, pirmą kart gyvenime tokią matau - švirkšto formos biggrin.gif ir veikia kaip švirkštas biggrin.gif
Atsakyti

anskciau rasyta:
O kazin tie kremukai su sraigem is japonu tikrai yra musu lancomu, estee lauder ir cliniqu lygio?
*
QUOTE(Carlin @ 2015 04 15, 08:41)
su sraigėm neturiu, bet turiu su gyvačių nuodais, aukso dulkėmis ir dar kažkokiais prabangiais dalykais  biggrin.gif  tai bent jau man aiškino, kad jis geresnis ir aukštesnio lygio nei prieš tai naudotas clinique. Aišku aiškino to kremo pardavėjas, tai kaip yra iš tiesų, nežinau biggrin.gif
bet kad korejiečiai daug investuoja į kosmetikos gamybą ir ji iš tiesų kokybiška, tai faktas smile.gif

O kaip Jus apbidintumet Ta lygi?
Reakcija i viena ar kita produkta labai individuali. Mane asmeniskai nuo keliu Lancome produktu bere ir ziauriai kimso poras.

O koriejieciu reikia ziureti, kad butu solidus, zinomas brendas, nes irgi yra nou neimu, kepanciu papigiajska produkcija (butent tokia kartais galima rasti musu vaistinese ar importuojanciose imonelese, arba su tokiu antkainiu, kad zada atima: http://www.grkosmetika.lt/mizon ; http://grkosmetika.l...mis-lastelemis)

Gal kiek ne i tema, bet azijieciai nemenkai investuoja savo kapitalo ir i zinomus euriopietiskus brendus. Kai kurioms didelems japonu, korejieciu korporacijoms priklauso vakarietiskas kosmetikos imones.
Pvz., Shiseido i imoniu grupei ieina Bare Minerals, NArs, Serge Lutens ir dar keleta kvepalu brendu. Kao korporacijai greta japoniskos Kanebo priklauso Goldwell, Jonh Frieda, Molton Brown. Kose vienija JillSTUART, Tarte.
Ir dar, naujoves kosmetikos industrijoje pirmiausia pasirodo azijos rinkoje, o tik tada po kazkiek laiko panasius dalykus bezdzionaudami ima gaminti erupetiski brendai, na kaip pvz., siltu vandeniu nuplaunami tusai arba "cushion foundation" (skystas makiazo pagrindas pagalveleje). Pastarasis kosmetikos produktas, tokia tarpine priemone tarp BB , CC kremo, drekinklio ir kremo su aukstu SPF ir , jau kuris laikas zinoma azijoj, beveik visos firmos "kepa" savo cushion'us. O Lancome tik pernai ar siemet toki produkta pristate kaip inovatyvia "miracle" naujove.
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2015 04 15, 08:47)
O kaip Jus apbidintumet Ta lygi?


na kaip, aš tai suprantu taip, yra supermarketų produkciją, visa tai ką galimą nusipirkti kartu su maisto produktais, tada geresni brendai randami vaistinėse, paskui jau brangesnės linijos parduodamos specializuotose parduotuvėse ir aukštyn.

aišku, kad kiekvieno reakcija į tam tikrą produktą yra skirtinga.
Atsakyti