Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

ir kada pasibaigs tu baltu baldu banga? doh.gif nu taip nuobodu ir visur vienoda verysad.gif
Atsakyti
Man per saldu, kaip barbės namuose, tik ne rūžava ax.gif Bet jei savininkei patinka, tuomet viskas gerai smile.gif
Romanetės, mano požiūriu, bendrame kontekste tinka, šviestuvų išdėstymas man nekliūna, tik wc per žemai jis kabo (arba taip nuotraukoje atrodo).
Skani ta duck egg spalva wub.gif tik taip jau viskas sudeirnta, kad net per saldu, man kokio chaosėlio ar eklektikos visur norisi biggrin.gif
Nu ir tie balti baldai iki negalėjimo pabodę, koks vienas būtų, tai dar dar, o čia visur tokie pat, nuobodoka visumoj, kad koks autentiškesnis baldas būtų įkomponuotas, antikvarinis ar šveistuvas koks iš senienų, jau man kitaip žiūrėtųsi.
Vyro tokiuose namuose neįsivaizduoju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(LaumeLaima @ 2015 04 22, 08:56)
ir kada pasibaigs tu baltu baldu banga?  doh.gif  nu taip nuobodu ir visur vienoda  verysad.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LaumeLaima @ 2015 04 22, 09:56)
ir kada pasibaigs tu baltu baldu banga?  doh.gif  nu taip nuobodu ir visur vienoda  verysad.gif

na, bet cia virtuve ne balta. as tokios norejau verysad.gif
Atsakyti
Gal kas man galetu patarti del baldu 4u.gif musu namai nera grynai klasika, tik kazkas panasaus. Pati esu uz sviesiai ruda varianta, vienintelis kas glumina jame, tai gylis, apie 48cm, gana daug, kai svetaine ir tai nera labai didele, baltas komplektas 40cm, kaip ir tiktu, bet man jis kazko tai kliuna, nors su lubomis gal ir dera, bet stalas bus ne baltas, minksti baldai irgi.

baldai stoves prie sitos sienos, priesais stoves sofa ir stalas, jis toks ale sviesus berzas gal.

user posted image

minksti baldai

user posted image

sprendziame del situ baldu

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 04 22, 10:29)
na, bet cia virtuve ne balta. as tokios norejau verysad.gif


virtuve... taip "uzmesta" svelni spalvyte, bet tas bendro ispudzio nekeicia. Miegamasis, svetaine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 04 21, 14:57)
http://www.interjera...yvenamasis-1619

Saldu, ar skanu?

Beziurint i sita interjera pagalvojau apie sienine spinta, jei kazkaip is paprastos plokstes deti tuos pagrazinimus, kur cia ant veidrodziu? g.gif

man tai viskas labia skanu isskyrus tas geletas uzsuolaidas biggrin.gif daugiau nekliuna nei balti baldai, kurie yra labia grazus, nes sviestuvai biggrin.gif be ka as, ka as hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 04 22, 10:23)
man tai viskas labia skanu isskyrus tas geletas uzsuolaidas  biggrin.gif daugiau nekliuna nei balti baldai, kurie yra labia grazus, nes sviestuvai biggrin.gif be ka as, ka as hihihi.gif

drinks_cheers.gif
Gyventi man patinka ramiuose namuose su graziais daiktais, pasisveciuoti, pusdieni istverti galeciau ir rekianciuose arba chaotiskuose namuose - po to noreciau ir vel i "laisve" biggrin.gif .
Atsakyti
Irgi sutinku, kad su gražiais daiktais gražu ir jauku gyventi, bet man asmeniškai tie balti baldai tokie pabodę, kad jau net nebegražūs. Norėtųsi kažko labiau išieškoto, o tai nebūtinai reiškia rėkiantį ar chaotišką interjerą. Būtent dėl to neišieškojimo man čia vienos rūšies baldų parduotuvė ir tiek, bet taip, visuma graži ir įtariu šiuose namuose būnant labai jauku, ramios spalvos ir t.t.
Bet kur šitam baldų salone žmogaus asmenybė? kur čia ji atsispindi?

Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 04 22, 13:45)
Irgi sutinku, kad su gražiais daiktais gražu ir jauku gyventi, bet man asmeniškai tie balti baldai tokie pabodę, kad jau net nebegražūs. Norėtųsi kažko labiau išieškoto, o tai nebūtinai reiškia rėkiantį ar chaotišką interjerą. Būtent dėl to neišieškojimo man čia vienos rūšies baldų parduotuvė ir tiek, bet taip, visuma graži ir įtariu šiuose namuose būnant labai jauku, ramios spalvos ir t.t.
Bet kur šitam baldų salone žmogaus asmenybė? kur čia ji atsispindi?


pasirasau po kiekvienu zodziu drinks_cheers.gif

man irgi reikia ramiu namu, be rekianciu spalvu, nu bet sorry ir ne su tais baltais visur besikartojanciais baldais
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 04 22, 12:25)
drinks_cheers.gif
Gyventi man patinka ramiuose namuose su graziais daiktais, pasisveciuoti, pusdieni istverti galeciau ir rekianciuose arba chaotiskuose namuose - po to noreciau ir vel i "laisve"  biggrin.gif .

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Reziume - norim gyventi graziuose jaukiuose namuose biggrin.gif

Atsibodus laukt miegamajojo spintos duru, pasidarysiu as jas kiausinines, kad ir kaip mane visi atkalbineja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 04 22, 12:45)
Irgi sutinku, kad su gražiais daiktais gražu ir jauku gyventi, bet man asmeniškai tie balti baldai tokie pabodę, kad jau net nebegražūs. Norėtųsi kažko labiau išieškoto, o tai nebūtinai reiškia rėkiantį ar chaotišką interjerą. Būtent dėl to neišieškojimo man čia vienos rūšies baldų parduotuvė ir tiek, bet taip, visuma graži ir įtariu šiuose namuose būnant labai jauku, ramios spalvos ir t.t.
Bet kur šitam baldų salone žmogaus asmenybė? kur čia ji atsispindi?

Butent!
Ir kalta cia visai ne baldu spalva, o zmones, kurie bukai perka vienodus daiktus/baldus.
Renkasi patogiausia varianta - nereikia galvoti, ieskoti, gaisti laiko... Nueiti i visiems mintinai zinoma baldu salona ir nusipirkti, tai ne individualaus uzsakymo laukti ar prie interneto dienu dienas leisti tinkamo daikto beieskant.
Stai ir atitinkamas rezultatas uz idetas pastangas.
Taip pat orginalumui kisa koja begalinis vieni kitu kopijavimas "ir as taip noriu" rolleyes.gif .
Atsakyti