Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Pupukas24 @ 2015 04 27, 12:21)
Juodai, pas mus 5 lemputemis, sios patalpos puseje jis tik vienas kabo su Phillips taupiomis lemputemis, kur kazkada dejau irgi nuoroda, zinok jokiu seseliu nemeta ir sviesos tikrai uztenka 4u.gif

Mat kaip g.gif ... Kokio galingumo tos lemputės? matyt pas Jus šešėlių nėra dėl to, kad sietynas krikštolinis, skaidrus, ta prasme. Pas mane rudo metalo, bet toks ganėtinai visas kiauras, tik "žvakių" lėkštutės jau vientisos unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 04 27, 11:21)

ner uz ka ir aciu  4u.gif jo 8 netelpa graziai isipaisyti, zinoma kai reikia atnesu as dar tas papildomas 2 kedes, bet kad graziau ziuretusi naudojame kasdieniui naudojimui 6 smile.gif

g.gif O as isivaizdavau, kad laisvai ir 8 kedes tilptu unsure.gif Nu aisku. Jauciu pirksiu vistiek, bandysim organizuotis transporta i Italija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DevilAngel @ 2015 04 27, 11:33)
g.gif  O as isivaizdavau, kad laisvai ir 8 kedes tilptu unsure.gif  Nu aisku. Jauciu pirksiu vistiek, bandysim organizuotis transporta i Italija doh.gif


o nenorite cia pasiziureti?

http://www.maisonsdu...2057687c73a.htm

kainos kiek aukstesnes nei privee, bet jei paskaiciuoti transportavima is lt tai gausis tas pats 9jei ne daugiau)
kokybe.. ka ciupinejau, tai panasios kokybes kaip privee, kai kas net iki dubingiu tempia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 04 27, 10:58)
O apvadas jau ne kampinis? O tiesiog sieninis?
Aciu uz atsakyma.

Geriau tiesus, maziau kaupsis dulkes, nei ant kampinio, be to perejimas nuo sienu prie lubu bus vientisesnis, nebent butu labai auksta ir didele patalpa, tada galimi ir kitokie variantai.
4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

grįžtu į kompaniją, jei priimsit ax.gif anksčiau vadinaus Valpurgija ir šiek tiek rodžiau savo namuką, tokį nestandartinį projektuką, potamsį... rolleyes.gif buvom sustoję dėl finansų, dabar imam paskolą ir kibsim įdarbus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Deiva**: 28 balandžio 2015 - 09:38
QUOTE(Juodai @ 2015 04 27, 12:26)
Mat kaip g.gif ... Kokio galingumo tos lemputės? matyt pas Jus šešėlių nėra dėl to, kad sietynas krikštolinis, skaidrus, ta prasme. Pas mane rudo metalo, bet toks ganėtinai visas kiauras, tik "žvakių" lėkštutės jau vientisos unsure.gif ...

jos po 6 W, bet atitinka 40 W, tai manau pakankamai sviesos is penkiu tokiu smile.gif o del seseliu gali buti g.gif

QUOTE(DevilAngel @ 2015 04 27, 12:33)
g.gif  O as isivaizdavau, kad laisvai ir 8 kedes tilptu unsure.gif  Nu aisku. Jauciu pirksiu vistiek, bandysim organizuotis transporta i Italija doh.gif

na, kazkas minejo kad negali pakesti isdeliotu po namus netelpanciu kedziu, bet pas mane jos labia gerai isipaiso, viena miegamajame, labia tinka, kita svetaineje, kol dar nera pakankamai daiktu, tai mane toks variantas labia tenkina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 04 28, 10:58)
jos po 6 W, bet atitinka 40 W, tai manau pakankamai sviesos is penkiu tokiu smile.gif

Kiek kvadratu pas Jus toje erdveje? Man 40-je m2 (virtuves neskaiciuoju, nes ji sala atskirta ir kaip ir nisoje gaunas,turisavo apsvietima) 6 sietyno, 2+2+1 sieniniu tokio pat galingumo lempuciu matote maza... doh.gif . Gal del to, kad sietynas ne centre g.gif . Na dar viena toki pati sietyna kabinsim sofu zonoje ir planuose dar du dvigubi sieniniai sviestuvai - gal jau tuomet uzteks tos sviesos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2015 04 27, 16:35)
o nenorite cia pasiziureti?

http://www.maisonsdu...2057687c73a.htm

kainos kiek aukstesnes nei privee, bet jei paskaiciuoti transportavima is lt tai gausis tas pats 9jei ne daugiau)
kokybe.. ka ciupinejau, tai panasios kokybes kaip privee, kai kas net iki dubingiu tempia  biggrin.gif

Ziurejau ir cia, ir parduotuvej buvau, bet kazkaip patinkantys stalai arba nerpasiilgina, arba jau yra ilgi ir nesusimazina. O privee tai be stalo buciau ir kavos staliuka paemus, indauja dar. Viskas vienoj vietoj biggrin.gif Nu galvosiu dar, ka daryti doh.gif

QUOTE(Pupukas24 @ 2015 04 28, 09:58)

na, kazkas minejo kad negali pakesti isdeliotu po namus netelpanciu kedziu, bet pas mane jos labia gerai isipaiso, viena miegamajame, labia tinka, kita svetaineje, kol dar nera pakankamai daiktu, tai mane toks variantas labia tenkina smile.gif

tai taip, as irgi miegamajam kede pasistacius, bet turejau omeny, kad nera patogu 8 zmonems susesti prie stalo ziurint is nuotraukos, o as galvojau, kad tilps laisvai.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 28, 11:21)
Kiek kvadratu pas Jus toje erdveje? Man 40-je m2 (virtuves neskaiciuoju, nes ji sala atskirta ir kaip ir nisoje gaunas,turisavo apsvietima) 6 sietyno, 2+2+1 sieniniu tokio pat galingumo lempuciu matote maza... doh.gif . Gal del to, kad sietynas ne centre g.gif . Na dar viena toki pati sietyna kabinsim sofu zonoje ir planuose dar du dvigubi sieniniai sviestuvai - gal jau tuomet uzteks tos sviesos... biggrin.gif

pas mus ta erdve kur valgomasis ir virtuve viso apie 35 kvadratus, tai gal del to taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 04 28, 11:40)
pas mus ta erdve kur valgomasis ir virtuve viso apie 35 kvadratus, tai gal del to taip  4u.gif

Aaaa, tai matyt dėl to smile.gif. Pfuuu, palengvėjo kiek... biggrin.gif
Atsakyti
užmačiau, pasižvalgymui smile.gif
http://www.kristinos...rai.lt/atlikti/
Atsakyti
Gal kas galėtų patarti dėl fasado apvadų? g.gif Kokio pločio juos rinktis? Mūsų pagrindiniai langai (į gatvę ir į kiemą) yra 2,7m aukščio ir vienas 3m, kiti praktiškai per visą namo ilgį - sumoj gaunas virš 16 metrų. Kad 10cm mažai, tą ir pati suvokiu, bet ar užtektų 15cm? Ar reikia jau 20cm? Esmė ta, kad ant kitų, mažesnių langų tokio pločio apvadai jau nebetelpa, tilptų iki 14-15cm, bet ar neatrodys kvailai, kai vieni platesni, kiti siauresni g.gif ?
Atsakyti