Įkraunama...
Įkraunama...

Delčios dieta

QUOTE(cap carap @ 2015 04 16, 12:22)
O, kad toks mano dabar b8t7, tai b8t7 fantastika, bet ... biggrin.gif


aš ir noriu tokio wub.gif
Atsakyti
Gal mėginam atsilenkimus daryt? bigsmile.gif Nenori į kompaniją? Man smalsu per kiek laiko tokį susigrąžinčiau bigsmile.gif
Va toks 8 minučių sportas kasdien turėtų padėti bigsmile.gif jamam fitness4.gif ? (Iki kitos delčios turėtų matytis rezultatas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 16 balandžio 2015 - 11:30
QUOTE(cap carap @ 2015 04 16, 12:29)
Gal mėginam atsilenkimus daryt?  bigsmile.gif Nenori į kompaniją? Man smalsu per kiek laiko tokį susigrąžinčiau  bigsmile.gif
Va toks 8 minučių sportas kasdien turėtų padėti  bigsmile.gif jamam  fitness4.gif ? (Iki kitos delčios turėtų matytis rezultatas)

aš portuosiu nuo kitos sav sporto klube drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė good.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2015 04 16, 11:22)

Jo, nuo mažesnio svorio sunkiau krenta  g.gif  Bet žiūriu, kad grįžo trys kilai, bilamba, jaučiu kaip nemotyvuoja tokie dalykai mastau.gif o čia senai laikėtės?

Na čia dar galiu pasidziaugt nedaug kg priaugo man per men ,patikekit manim su tiek kiek as suvalgau maisto jau turejo cieli 10kg priaugt pavyz kavinej vakariene(duona su suriu kepta pilna porcija seimynai ,bet ir as jos nemazai suvalgau ,po to sriuba pilna ,kepsnys pilna porcija su fry ,desertas sirdeles su ledais ,vaisiais ,kava late )ir cia tik vakariene panasus kiekis maisto dienoj visoj ,ir dar gryzus iš kavines puse blekos naminio pyrago ,tai va cia buvo pavyzdys koks kiekis maisto pas manes po delcios ,tai galiu tik pasidziaugt jei tik tiek te priaugciau kg iki kitos delcios galeciau sau patenkinta ryt ir toliau savo megiamus šimtalapius ir naminius šakocius lotuliukas.gif ,o po to vel pasilaikyt delcios ,bet aišku tai nenormalu ,bet ka man daryt kad norisi daug ir skaniai valgyt ,o kad viskas man skanu o ypač miltiniai dalykai biggrin.gif,o šeip seniai tik su delcia nuo 87 kg numeciau iki 60kg ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksanele02: 16 balandžio 2015 - 12:11
Ketvirta diena atlaikyta
Dar pridedu -300gr.
viso per 4 dienas 2.1kg.
tesiu dar snd .
Atsakyti
labukas per 3 dienas -2,8kg thumbup.gif
tęsiu toliau biggrin.gif kaip man patinka tokie savaitgaliai
svoris dabar 57,8kg
Atsakyti
Pas mane -0,8 kg rolleyes.gif
QUOTE(oksanele02 @ 2015 04 16, 12:07)
Na čia dar galiu pasidziaugt nedaug kg priaugo man per men ,patikekit manim su tiek kiek as suvalgau maisto <...>

Ir aš priklausau rajūnių ir smaližių kategorijai. Na, tai džiugu, kad neatauga taip greit smile.gif

QUOTE(anerita* @ 2015 04 17, 05:30)
Ketvirta diena atlaikyta
Dar pridedu -300gr.
viso per 4 dienas 2.1kg.
tesiu dar snd .

good.gif ir aš tęsiu dar dienai, o paskui baliukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 17 balandžio 2015 - 07:23
QUOTE(cap carap @ 2015 04 17, 08:22)
o paskui baliukas  lotuliukas.gif

kokia liekna graži būsi per baliuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2015 04 17, 07:22)
labukas per 3 dienas -2,8kg thumbup.gif
tęsiu toliau biggrin.gif kaip man patinka tokie savaitgaliai
svoris dabar 57,8kg

Geras labai rezultatas, mano neprilygsta verysad.gif du kilus, pasižiūrėjau, kad kažkurią dieną blogai apskaičiavau minusą. Laikysiuos dar ir šiandien.


QUOTE(samanta* @ 2015 04 17, 07:30)
kokia liekna graži būsi per baliuką smile.gif

Jo, bet jaučiu, žinant balukų baigtį, tai grįšiu pirmadienį į kokią nors dietą su tuo pačiu pirmadieniniu svoriu. Jaučiu reiks eiti į kokią 5:2 ar japonišką dietą.
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2015 04 17, 08:55)
Geras labai rezultatas, mano neprilygsta  verysad.gif du kilus, pasižiūrėjau, kad kažkurią dieną blogai apskaičiavau minusą. Laikysiuos dar ir šiandien.
Jo, bet jaučiu, žinant balukų baigtį, tai grįšiu pirmadienį į kokią nors dietą su tuo pačiu pirmadieniniu svoriu. Jaučiu reiks eiti į kokią 5:2 ar japonišką dietą.

na man baliukai ir pakiša koją su svoriu,tad alkoholio atsisakau 2 mėnesiams visiškai,nes pasiryžus rimtai tuos du mėn sportuoti,o sportas ir alkoholis nesiriša biggrin.gif
Atsakyti
Rytas wink.gif
Pas mane,po 8 dienų -3.1 kg smile.gif
Atsakyti