Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų kvepalų kolekcijos

4u.gif

Didžiulė ar maža
Kolekcija ar kvepalynas
Į temą Tu ateik
Parodyk mums savas lentynas!



net surimavau Benicio Opium'us pamačiusi biggrin.gif pomidorais nemėtykit, aš tik pradedantis poetas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 19 balandžio 2015 - 18:45
Jei jūs ne prieš, postą pakartosiu.


Po ilgo tarpo ištraukiau visus Opium'us. Ma taip gražu. Mažu ir jums.
Mažytis Opium PP buteliukas tuščias. Su dideliu liūdesiu EDT butelaitį išleidžiu į kitas rankas.
user posted image

Atsakyti
Man irgi grazu:)
Aciu, kad pasirodet.
Atsakyti
Benicio , aciu, tikrai labai grazu . Man irgi butu gaila skirtis su sitokiu groziu smile.gif

Ar labai skiriasi kvapai? Kuris Jums labiausiai patinka ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tantamm: 19 balandžio 2015 - 19:23
Kiekvienas turi savo veidą, viena su kitu lyginant randu apčiuopiamų skirtumų. Labiausiai patinka?... negaliu išskirti. Dažniausiai į rankas imu PP arba Secret de Parfum.
Opium'as mano parfumerijoje meilė numeris du.

Žiūriu, kad mažasis buteliukas be kutoso dydžiu nesiskiria nuo ant pjedestalo stovinčio trisdešimtuko. Optinė apgaulė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benicio: 19 balandžio 2015 - 19:53
QUOTE(Benicio @ 2015 04 19, 19:51)
Kiekvienas turi savo veidą, viena su kitu lyginant randu apčiuopiamų skirtumų. Labiausiai patinka?... negaliu išskirti. Dažniausiai į rankas imu PP arba Secret de Parfum.
Opium'as mano parfumerijoje meilė numeris du.

Žiūriu, kad mažasis buteliukas be kutoso dydžiu nesiskiria nuo ant pjedestalo stovinčio trisdešimtuko. Optinė apgaulė.


Kuri meile butu numeris vienas ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tantamm @ 2015 04 19, 21:02)
Kuri meile butu numeris vienas ? smile.gif

aš galiu išduot, Benicio meilė - šaibikės biggrin.gif YSl Nu EDP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 19 balandžio 2015 - 20:07
Benicio - labai grazu, aciu kad pasirodet 4u.gif o kodel kolekcijoje nesimato sio buteliuko:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galilea: 19 balandžio 2015 - 20:52
Benicio, net širdis apsalo bežiūrint. Gal todėl, kad Opium'us irgi myliu smile.gif Ačiū už pasirodymą 4u.gif O aš jau eisiu... į Pavydakalnį (dėl PP) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biancca: 19 balandžio 2015 - 21:02
Benicio, kokie grazuoliai! wub.gif Aciu, kad pasirodet.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2015 04 19, 18:57)
...Po ilgo tarpo ištraukiau visus Opium'us. Ma taip gražu. Mažu ir jums.
Mažytis Opium PP buteliukas tuščias. Su dideliu liūdesiu EDT butelaitį išleidžiu į kitas rankas.


Labai grazu thumbup.gif Kai pamatau tokias nuotraukas, norisi prideti ir savuosius i ta buri biggrin.gif Truksta Opiumo Elixir Volupteux, manau Jums patiktu.
Kas del edt, ar bandete ir senaji? Turiu astuoniasdesimtuju varianta, man jis labai labai.
Atsakyti
Benicio, grožių grožis wub.gif net apėmė nostalgija - beturiu tik 90-ųjų leidimo buteliuką nervams nuramint.. unsure.gif
Atsakyti