Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų kvepalų kolekcijos

QUOTE(Monmorensi @ 2015 04 19, 21:07)
... šaibikės  biggrin.gif YSl Nu EDP.

Tikrai taip.
QUOTE(Galilea @ 2015 04 19, 21:46)
... o kodel kolekcijoje nesimato sio buteliuko:

Esu senesnių versijų gerbėja. Dabar turiu Black Opium buteliuką su keliais lašais, bet tai nėra tas tikrasis Opium'as, jo net nestatau šalia.
QUOTE(andorinha @ 2015 04 20, 13:00)
Kas del edt, ar bandete ir senaji? Turiu astuoniasdesimtuju varianta, man jis labai labai.

Pirmasis Opium buteliukas atsiradęs mano rankose buvo EDT. Kelintų gimimo nepasakysiu, bo seniai tai buvo. Bet! Neatsisakyčiau tokio senolio pauostyti.
Atsakyti
Benicio ,kokie groziai .. wub.gif Nuostabus tie Opium ..
Buvus mano ilgamete meile wub.gif Turejau tada viska nuo dezodoranto iki grynu kvepaliuku ..

Monmorensi ,fainas eilerastukas biggrin.gif

Atsakyti

Benicio, vau wub.gif Ir nuotrauka tokia stipri gavosi biggrin.gif Kaip tas juodukas? Labai skiriasi?
Atsakyti
Oho, kokios dozės Opiumo biggrin.gif Graži foto good.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 04 21, 11:07)
Oho, kokios dozės Opiumo biggrin.gif


biggrin.gif
Atsakyti
Visoms širdingas ačiū!

QUOTE(theorema @ 2015 04 21, 10:44)
Kaip tas juodukas? Labai skiriasi?

Didelio skirtumo tikrai nėra, bet ir ''tokiu pat'' nepavadinsi. Gad jau apie juodąjį šnekam, papasakosiu vieną nuotykį. Ryte, prieš išvažiuodama į darbą apsipurškiau kokiais keturiais pšikais. Po penkiolikos, dvidešimt minučių vaikštinėju Kikos parduotuvėje. Tuo metu buvo pirkėjas vyras. Jam išėjus nuėjau prie prekystalio susimokėti. Pardavėja ir sako - Fuuuu, kaip pigiu adekolonu smirda, čia, tikriausiai, tas vyriškis taip prisikvėpinęs. Aš jai sakau - nea, čia aš taip kvepiu biggrin.gif . Ji persigandusiom akim pasižiūrėjo, sako - negali būti, tikrai vyriškis. Aš - nu, pauostykit - ir linktelėjau link jos. Daugiau nebesiginčijo.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na, dirbant ištisas dienas tarp visokių "chamiakų", uoslė , matyt, atrofuojasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2015 04 21, 16:21)
Visoms širdingas ačiū!
Didelio skirtumo tikrai nėra, bet ir ''tokiu pat'' nepavadinsi. Gad jau apie juodąjį šnekam, papasakosiu vieną nuotykį. Ryte, prieš išvažiuodama į darbą apsipurškiau kokiais keturiais pšikais. Po penkiolikos, dvidešimt minučių vaikštinėju Kikos parduotuvėje. Tuo metu buvo pirkėjas vyras. Jam išėjus nuėjau prie prekystalio susimokėti. Pardavėja ir sako - Fuuuu, kaip pigiu adekolonu smirda, čia, tikriausiai, tas vyriškis taip prisikvėpinęs. Aš jai sakau - nea, čia aš taip kvepiu  biggrin.gif . Ji persigandusiom akim pasižiūrėjo, sako - negali būti, tikrai vyriškis. Aš - nu, pauostykit - ir linktelėjau link jos. Daugiau nebesiginčijo.


lotuliukas.gif man tai buvo kad eileje stovejau ir galvojau ant vyriskio, kuris pries mane stovejo, kad kazkokiu brudu prisikvepines buvo, o pasirode kad tai nuo mano rieso taip "kvepejo" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 04 19, 18:31)


O, kaip fainai surimuota! biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Benicio @ 2015 04 19, 18:57)
Jei jūs ne prieš, postą pakartosiu.


O jej, kaip gražūs Opiumai ... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Keliu savaja, atleiskite uz nuotrauku kokybe, mano telefonui tikrai meta si pensija biggrin.gif

Guerlain:
user posted image

YSL:
user posted image

Fendi:
user posted image

Cartier:
user posted image

Dior:
user posted image


Papildyta:

S. Lutens:
user posted image

Ir visi kiti pabarstukai:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 06 gegužės 2015 - 13:12
andorinha clap_1.gif
Atsakyti
Prada:
user posted image

Ir tai dar ne viskas - yra burelis, ieskantis nauju seimininku, bet gal veliau apie ji...
Atsakyti