Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

Gal yra isbandziusiu sveitikli su avietem ir spanguolem?

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Giriu Lidlo dušo kremą jautriai odai. Jau ilgai naudoju, tai nesausina odos, kvapas malonus truputį link vyriško. Jokių minusų neatradau, o kaina apie 1 pinigą.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
o aš pagirsiu Belita šampūną, labai minkšti plaukai po plovimo ir gal net mažiau slenka:
http://belitakosmeti...slinkimo-250-ml

pirkau Eurokose su 30% nuolaida, tai visai nebrangiai gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2016 11 24, 09:52)
Gal yra isbandziusiu sveitikli su avietem ir spanguolem?

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir man įdomūs atsiliepimai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiggy: 05 gruodžio 2016 - 18:41
Aš giriu šį Holographic lūpų blizgį iš Eveline - kaina juokinga, o produktas 10 balų biggrin.gif nelipnus, labai malonus ant lūpų, gan ilgai laikosi, lūpas drėkina kaip koks balzamas, maniškis jau visai į pabaigą tai visai norėčiau pakartot, nei nesinorėtų išbandyt milijono kitų biggrin.gif 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
nuotrauka iš interneto
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2016 09 24, 21:44)
Gal galite rekomenduoti kazka pajuodusiems paakiams


Catrice Liquid Camouflage concealer. Kainuoja kapeikas, daro stebuklus

http://www.catrice.e.../concealer.html

QUOTE(agnir @ 2016 11 24, 09:52)
Gal yra isbandziusiu sveitikli su avietem ir spanguolem?

vartotojo įkelta nuotrauka


Turiu. Beje, turiu ji apie metus. Na neprilipo jis man, savo funkcijos nelabai atlieka. Pernelyg mažai ir labai stambūs pilingo kauliukai.

Labai rekomenduoju Zarqa firmos Soft body scrub, ji naudoju veidui. Reikia maziuko laselio, man sios pakuotes uztenka metams (pilinga darausi 2-3 k/sav.). Talpa man atrodo 200 ml, kaina apie 11-12 Eur. Si olandu kosmetika be kvapu, vasku ir parabenu. Man oda nusveicia be sudirginimo. Tikrai labai rekomenduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanraiz: 04 sausio 2017 - 00:10
QUOTE(Sanraiz @ 2017 01 04, 00:09)
http://www.catrice.e.../concealer.html
Turiu. Beje, turiu ji apie metus. Na neprilipo jis man, savo funkcijos nelabai atlieka. Pernelyg mažai ir labai stambūs pilingo kauliukai.



o gal galit palygisti su tos pacios serijos abrikosiniu sveitikliu? Kurio pilingo kauliukai didesni (kuris astresnis) ?
Atsakyti

o gal galit palygisti su tos pacios serijos abrikosiniu sveitikliu? Kurio pilingo kauliukai didesni (kuris astresnis) ?

Ne manęs klausėt, bet įsiterpsiu  :blush-anim-cl:

abrikosinis šveitiklis - labai šiurkštus, bet asmeniškai man geresnio nėra, naudoju jį jau gal 10 metų ar net daugiau. Karts nuo karto išbandau ką nors kitą, bet vis grįžtu prie šio. Taip gerai nenušveičia joks kitas, bet taip, jis šiurkštus ir tiks ne kiekvienai...Aš jį naudoju ir kūnui, ir veidui, visada perku kelionėms... 

Avietinis šveitiklis yra švelnesnioji jo versija, man asmeniškai per švelnus ir ne toks veiksmingas. Kažkam (va Sanraiz jau apie tai rašo) net per šiurkštus. Viskas priklauso nuo to, kokio jautrumo jūsų oda ir kokio poveikio iš šveitiklio tikitės  :)​ 

Atsakyti
Ar iš Catrice tušų yra vertų rekomenduoti?
Dabar 25proc. nuolaida,perkant internetu.Eurokos negaili dovanėlių perkant mirksiukas.gif .
Atsakyti
Jau senai apsistojau ties catrice tusais, visada perku vandeniui atsparius, nebesuskaiciuosiu kiek sunaudojau, mano favoritai : Glam Doll Waterproof, Pret a Volume Smokey Waterproof, Speedstar Ultra Waterproof. Isbandziau tikri daug tusu nuo pigesniu iki brangiu, bet vistiek griztu prie Cantrice. Tik tas naujas is Limited Edition visiska nesamone,laukiu kol kazkik padzius, gal tada normaliau dazys 4u.gif
Atsakyti

Jau senai apsistojau ties catrice tusais, visada perku vandeniui atsparius, nebesuskaiciuosiu kiek sunaudojau, mano favoritai : Glam Doll Waterproof, Pret a Volume Smokey Waterproof, Speedstar Ultra Waterproof. Isbandziau tikri daug tusu nuo pigesniu iki brangiu, bet vistiek griztu prie Cantrice. Tik tas naujas is Limited Edition visiska nesamone,laukiu kol kazkik padzius, gal tada normaliau dazys 4u.gif

Kodėl taip patinka būtent Catrice tušai, kuom jie kitokie?  :)

 

Vandeniui atsparių tušų naudoti nuolat negalima, kenkia blakstienoms  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(wer @ 2017 01 08, 11:06)
Ar iš Catrice tušų yra vertų rekomenduoti?
Dabar 25proc. nuolaida,perkant internetu.Eurokos negaili dovanėlių perkant mirksiukas.gif .

Man iš Catrice šis labai patiko http://www.venividi....ll-curl-volume/
Net įtraukiau jį į savo metų top 3 smile.gif, o aš daug tušų išbandau.
Atsakyti