Įkraunama...
Įkraunama...

pomidorų augintojai renkasi čia

mes sianakt vel sildytuva jungem . atvaziavau 7 ryto isjungti , tai visur aplink zole pabalus buvo . nors auto langas neapserksinjas , bet dirvos pavirsius pasales buvo.

galvoju gal kokia savaite salnu nebus - isvesiu i pomidoru siltnami ir paprikas ir baklazanus su padeklais - vistiek ten ir sviesiau ir silciau .

Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 05 04, 09:53)
g.gif Nu,žinant taviškius klimato ypatumus, ryškiai kažkas su smegenais negerai  biggrin.gif



ispazystu ir pripazystu frusty.gif
dabar labai knieti paprikas susodint, nes nu jau taip batai spaudzia doh.gif
supratau kodel pas mane taip- beveik visi langai i pietus. seju gerokai veliau viska, bet kai paima starta- iskart perauga ir griuna is vazonu...vis neatiderinu kada cia man seti...
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 03, 14:32)
Labas mamos.sveikinimai visoms 4u.gif
Nuo  ryto uzvariau antra siltnami,maniau antrasis  bus paprikoms
Turiu pora klausimu,
Ar veliau,atsilus orams,galima iskast is siltnamio poma perkelt i lauka.ar nesidaro taip?

Dejau i duobes zuvmilciu,karbamido,biski superfosfato, biski kalio magnezijos ,pelenu.ar papildomai palaistyt kokiu saknu stimuliatorium?pvz  razorminas.dar turiu mimoten,cia  mimozos ekstraktas.ai,da baltijos aukso turiu

aaaaaaaaaaaaaaaaaa,labai prasau atsakymooooooooooooooooo blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 04, 16:22)
aaaaaaaaaaaaaaaaaa,labai prasau atsakymooooooooooooooooo blush2.gif  verysad.gif

Aš taip Kmicic vieną jau išsodinau į lauką iš šiltnamio biggrin.gif Vietos labai reikėjo smile.gif

Gal jau jūs palikit juos adaptuotis. A tai to aukso jiems gali būti per daug smile.gif
Atsakyti
nu gal pomai megsta persodinimus g.gif biggrin.gif as uzpernai istremiau is siltnamio pomidora, kuris buvo veisles peresortas. tai pamaciau kai jau vaisiai kitos formos nei kad ant pokiuko buvo parodyta... nu ir ka, iskasiau is siltnamio, pasodinau grynoj lysvej, ir augo ir derejo toliau darze. g.gif
bet ateis speces, gal duos geresniu patarimu mirksiukas.gif

ai nu dar prisiminiau drauges mama. ji paaugindavo namuose pasetus, o paskum ispikiuodavo i siltnami, ten augdavo iki issodinimo i naujas vietas, tai vel iskasdavo ir pasodindavo kitur g.gif
Atsakyti
O mano pomidorai dar kokią savaitėlę nekeliaus šiltnamin. Neturiu galimybės kasdien juos žiūrėti, jei pasodinčiau. Tai dar jie namučiuose pas tėvus. Daugiabutyje kaip šiltnamyje, nes jų labai daug. Per daug pasisėjau, o dabar reikės likusiems ir namučių paieškoti,netilps visi šilnamin. Gal kam reikės... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2015 05 04, 16:35)

ai nu dar prisiminiau drauges mama. ji paaugindavo  namuose  pasetus, o paskum ispikiuodavo i siltnami, ten augdavo iki issodinimo i naujas vietas, tai vel iskasdavo ir pasodindavo kitur  g.gif

ano teta taip visą gyvenimą daro,jos išpikuoti visi šiltnamy auga dabar,na dengia ji nakčiai kaldrom
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 04, 15:22)


aišku, kad galėsit išsodint į šiltnamio į lauką. Kodėl ne? Gali persodinamas nubarstyt kokią apatinę žiedinę kekę iš piktumo, jei didelį tempsit, bet šiaip augs sau ir toliau. Pomidoras gi beveik viską iškenčia, kantrus augalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 04, 16:22)
aaaaaaaaaaaaaaaaaa,labai prasau atsakymooooooooooooooooo blush2.gif  verysad.gif

DAROT TAIP, KAIP JUMS REIKIA, nebent daigai per dideli, sunku be nelaimių juos perkelti į kitą vietą.
Papildomai netręščiau, jau ir taip daug visko įdėjot sodinimo metu. Juk dar šiltnamio žemėje be jūsų pridėtų gerybių, gausu maisto medžiagų.
Mano Vilmos jau su bumbuliukais. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijole0619: 04 gegužės 2015 - 16:20
aciu visoms.dali turesiu tremt lauk,nes paprikos netilps.veliau,kai atsils,nes paprikos dar mazos,nenoriai auga
pirma karta,ale va zmogas pamegintum kelis daigus,tai neeeeeee,reikejo daugybes blyn.is godumo cia musėt:) da ir taip ne viska moku,suprantu.
pavargstu iki negalejimo.o dar darzas,daigai kiti.teritorija didziule,kur papildomai rankas priaugina?man reik kokiu minimun 8 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 04, 17:05)
dali turesiu tremt lauk,nes paprikos netilps.


aš tai paprikas lauke sodinu.. Man šiltnamy vietos gaila žemiems augalams. Pradžioj dengiu agro, paskui vasarą nuimu, auga puikiausiai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 05 04, 18:23)
aš tai paprikas lauke sodinu.. Man šiltnamy vietos gaila žemiems augalams. Pradžioj dengiu agro, paskui vasarą nuimu, auga puikiausiai.

o aš šiemet tuneluką turiu rolleyes.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(girene @ 2015 05 04, 18:05)
aciu visoms.dali turesiu tremt lauk,nes paprikos netilps.veliau,kai atsils,nes paprikos dar mazos,nenoriai auga
pirma karta,ale va zmogas pamegintum kelis daigus,tai neeeeeee,reikejo daugybes blyn.is godumo cia musėt:) da ir taip ne viska moku,suprantu.
pavargstu iki negalejimo.o dar darzas,daigai kiti.teritorija didziule,kur papildomai rankas priaugina?man reik kokiu minimun 8  doh.gif

prisėdus paskaičiau kiek tu nieko nepridėjai doh.gif g.gif į pirmametį šiltnamį nieko visai nedėdavau ax.gif ir derėdavo gerai wub.gif
dėl rankų klausymą pernai sprendėm,tik dėl tų kur ne vietoj išdygusios doh.gif o gal taip būtų geriauhttp://g2.dcdn.lt/im...49_98610d07.jpg? g.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GONZIKAS117: 04 gegužės 2015 - 17:42