Įkraunama...
Įkraunama...

2014 vasarinukai, 93 tema

Sveikos,

QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 19, 17:50)
12 smile.gif radau ir antra iltiny islindusy smile.gif
Neblogai savam stiliuj mergina biggrin.gif tikiuos kad neislys kaip sake po 7-10 dienu kas nors smile.gif


šaunu smile.gif aš apie iltinius bijau pagalvoti smile.gif visai nebesusikalbesiu su vaiku smile.gif


QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 19, 19:58)
Mes po TA ugis 85cm ir 12kg 300g  grizom namo ir drabuziai iskalbti buvo niu ka persireengem pavalgem ir einu dziaut i balkona su dziovus iseit negaliu o Laurynas juokiasi kad mama praso kad rankenele pasuktu , zodziu uzdare ir uzrakino mane jis, gerai kaimyne ejo pro saly paskambino draugei, drauge savo vaikinui, o vaikinas vyrui... is to strioko pamirsau vyro nr. tik atsiminiau mamos nr bet ji nepakele , bet greit prisiminiau kad bendra pazystama turim  smile.gif  tai tetukas atleke ir isleido mane, is pirmo Laurynas juokesi, poto rekti pradejo , o galu gale verkti, vis kalbinau kad rankenel i virsu pakeltu ... poto dingo pabego jetus mintys kad tik nieku neliptu ... kvieciau kvieciau atejo vis kalbinau ir raminau kad nieku ne eitu butu su manimi  smile.gif daugiau nenoriu patirti ka patyriau siandiena  4u.gif


Su TA 4u.gif Linksmai gyvenat biggrin.gif Nors jaučiu linksma nebuvo... o pas jus rankenos žemai? Nes pas mus kolks atrodo misija neįmanoma pasiekti balkono rankeną smile.gif

QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 20, 12:15)
o siandiena su mama kalbu per tel.ir ka atsisuku ziuriu ant palanges stovi virtuves net negera pasidare greit paciupau ji o jam laimes kiek ir juoko mamai vos sirdis ne issoko o jam juokas  biggrin.gif  zemos palanges pas mus virtuveje ir svetaineje.
Paciupo mob. atrodo kad tolokai padejus buvau vyras raso sms: gerai pakalbejom su Laurynu  lotuliukas.gif


pas mus irgi toks laikas kai visur lipa, negalima akių nuleist...O telefonas irgi pagrindinis traukos objektas smile.gif Bet tai šaunuolis L jau moka paskambinti tėčiui pasiskųsti, kad mama neklauso tongue.gif


O mes šiandien buvom pas ortopedą, tai viskas ok sakė smile.gif Ir rekomendavo namie vaikščioti su batukais kieta užkulne, nes tokiems vaikučiams kai lengvas paviršius kripinėja kojytės ir gali pasitempti raiščius ir gali krypti kojytė į vidų, o batai padeda laikyti čiurną tiesiai. o ant šiurkštaus kilimo žolės ir smėlio sakė kuo daugiau basomis bėgioti smile.gif Tai va, o mes darom atvirkščiai, namie su tapukais, kieme su batais. Dabar reiks atvirkščiai biggrin.gif Nors kolkas vistiek manau likti prie tapukų, nes atrodo, kad vaikui patogiau...
Atsakyti
Vejo_mergaite jus kur ortopediniam buvot? Nes mes kai buvom tai klause kaip vaikstom namie sakiau su pedkelnem tai sake gerai. Nereik jokiu batu namie g.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_mergaite @ 2015 05 20, 20:57)
Sveikos,
šaunu smile.gif aš apie iltinius bijau pagalvoti smile.gif visai nebesusikalbesiu su vaiku smile.gif
Su TA  4u.gif Linksmai gyvenat biggrin.gif Nors jaučiu linksma nebuvo... o pas jus rankenos žemai? Nes pas mus kolks atrodo misija neįmanoma pasiekti balkono rankeną smile.gif
pas mus irgi toks laikas kai visur lipa, negalima akių nuleist...O telefonas irgi pagrindinis traukos objektas smile.gif Bet tai šaunuolis L jau moka paskambinti tėčiui pasiskųsti, kad mama neklauso tongue.gif
O mes šiandien buvom pas ortopedą, tai viskas ok sakė smile.gif Ir rekomendavo namie vaikščioti su batukais kieta užkulne, nes tokiems vaikučiams kai lengvas paviršius kripinėja kojytės ir gali pasitempti raiščius ir gali krypti kojytė į vidų, o batai padeda laikyti čiurną tiesiai. o ant šiurkštaus kilimo žolės ir smėlio sakė kuo daugiau basomis bėgioti smile.gif Tai va, o mes darom atvirkščiai, namie su tapukais, kieme su batais. Dabar reiks atvirkščiai biggrin.gif Nors kolkas vistiek manau likti prie tapukų, nes atrodo, kad vaikui patogiau...

na nepasakysiu kad zemai rankena balkona aukstoka smile.gif

mes eisim antradieni pas ortopeda , mes namie su basutem vaikstom kietu norejau tapuku bet drauges ir sesuo kurios turi ne po viena vaika patare basutes kieta uz kalne jau dvi poras pakeitem va reik nauju basuciu vienu namo kitu lauke smile.gif


Papildyta:
QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 20, 21:25)
Vejo_mergaite jus kur ortopediniam buvot? Nes mes kai buvom tai klause kaip vaikstom namie sakiau su pedkelnem tai sake gerai. Nereik jokiu batu namie  g.gif

kaip tu jautiesi ir pilvuko gyvento jas /ja? wub.gif zinok nepamenu kas apsigyveno girls ar boyS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 21, 08:14)

kaip tu jautiesi ir pilvuko gyvento jas /ja? wub.gif  zinok nepamenu kas apsigyveno girls ar boyS wub.gif

Aciu gerai jau jauciu judesiukus tai ramiau paliko wub.gif
O siaip sako,kad bus broliukas,laukiu kada vel reiks eit pas gine tai jau gal tiksliai pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 21, 09:29)
Aciu gerai jau jauciu judesiukus tai ramiau paliko  wub.gif

wub.gif

Tauskute, baisiai tau buvo 4u.gif
Esu girdejus tokiu istoriju, tai vis stengiuos kazka tarpturin ikist smile.gif
Del tu lipimu visur, tai man baisiausia, kad uzlips ant palanges ir langa atsidarys blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2015 05 22, 22:02)
wub.gif

Tauskute, baisiai tau buvo 4u.gif
Esu girdejus tokiu istoriju, tai vis stengiuos kazka tarpturin ikist smile.gif
Del tu lipimu visur, tai man baisiausia, kad uzlips ant palanges ir langa atsidarys blink.gif

siandiena kritom skaudziai verysad.gif as tik nusisukau isplaut samti , o Laurynas ant palanges zaide varinejo masinytem ir tik atsisuku o vaikas atsistojes ant palanges ir krenta , nugara nusidrozem neblogai dar ant kieto zaislo nukrito verysad.gif kiek as ta samti ploviau nei min o va tik nusisukau ir se tau verysad.gif Aisku uz gys bet nemalonu ir skaudejo ir man ne ka maziau

Dantukai dygsta pas mus kaip grybai po lietaus biggrin.gif sestadieni 10dantukas isdygo , siandiena 11dantukas, thumbup.gif ir dar toliau ten daigynam ... wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Tyluma ramuma čia smile.gif

QUOTE(saulyteaa @ 2015 05 20, 20:25)
Vejo_mergaite jus kur ortopediniam buvot? Nes mes kai buvom tai klause kaip vaikstom namie sakiau su pedkelnem tai sake gerai. Nereik jokiu batu namie  g.gif


Taip, ortopediniam buvom. Tikriausiai pas skirtingus gydytojus buvom smile.gif Na mums sakė jei vaikščiosim be batukų nebūtinai kas nors bus negerai, bet rekomendavo batukus, kad kojytė jaustusi tvirčiau.

QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 25, 21:57)
siandiena kritom skaudziai  verysad.gif  as tik nusisukau isplaut samti , o Laurynas ant palanges zaide varinejo masinytem ir tik atsisuku o vaikas atsistojes ant palanges ir krenta , nugara nusidrozem neblogai dar ant kieto zaislo nukrito  verysad.gif  kiek as ta samti ploviau nei min o va tik nusisukau ir se tau  verysad.gif Aisku uz gys bet nemalonu ir skaudejo ir man ne ka maziau

Dantukai dygsta pas mus kaip grybai po lietaus  biggrin.gif  sestadieni 10dantukas isdygo , siandiena 11dantukas,  thumbup.gif  ir dar toliau ten daigynam ... wub.gif


vaje, už bum 4u.gif viskas per akimirką įvyksta, gaila, kad negalime nuo visko apsaugoti...jie labai greiti 4u.gif

su naujais dantukais 4u.gif

Mes irgi laukiam naujo dantuko, tai pykstam ant viso pasaulio. Vėl paskelbtas streikas pietų miegui, tai vakarai tokie "linksmi", kad jau trūksta kantrybės kartais...
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 21, 08:14)



Už nemalonumus ir popas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip jum pas ortopeda? eisim ir mes pas tapatį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaskare @ 2015 05 26, 18:20)
Už nemalonumus ir popas  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kaip jum pas ortopeda? eisim ir mes pas tapatį cool.gif

gerai viskas oki smile.gif


kaip tavo savijauta?


Vakar meetinomes tai namo grizom pavarge , vos masinoje ne uzmygo Laurynas netoli namu , ejom miegot 20.30min biggrin.gif kelemes 8h bet naktis nerami , kysau jau ir zvakute, siandiena mano diena lotuliukas.gif tik ant ranku na siom dienom mano dienos vaikas tik ant ranku , glaudziasi , zyziam, neranda sau vietos zodziu negera jam, temp,dar sokinet pradejo manau kad nuo skiepo nes gyd.sake kad gali sukarsciuot iki40. Ryte radom 12dantuka wub.gif zodziu dygsta kaip reikiant ir dar toliau dygsta smile.gif

Kai nebe einam i lauka pasivaikscioti( nebe stumdau vezimo ta prasme kaip anksciau) smile.gif tai dviratis po ilgo poilsio vel minam smile.gif minu kiekviena diena kai Laurynas miega , va dabar paminiau , truputi atvesiu ir i dusa smile.gif

Atsakyti
o kam tu ta dvirati mini? ir taip kuda esi smile.gif
Papildyta:
sian as saviske nesiu skiepyti, jau kaip nelaukiu sad.gif
Atsakyti
Sveikos
O maniske (tfu tfu tfu) normaliai po skiepo smile.gif
Pas mus ir pasipyle dantukai,siandien nuo kruminuko atplyso dantena tai iskart puse dantuko pasirode. Jau turim 14 wub.gif
Atsakyti
Mes slepiames su cielais 6-iais danciais unsure.gif
Atsakyti