Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

Ačiū, merginos smile.gif Fainuoliukas jis mūsų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 05 04, 20:55)
Ačiū, merginos smile.gif Fainuoliukas jis mūsų  wub.gif

Labai grazus suniukas wub.gif O ar man tik taip pasirode ar cia biewer jorksyro terjeriukas? blush2.gif
Atsakyti
wink.gif+2015 05 05, 08:11-->
QUOTE(Meile wink.gif @ 2015 05 05, 08:11)
Labai grazus suniukas  wub.gif  O ar man tik taip pasirode ar cia biewer jorksyro terjeriukas?  blush2.gif

Taip, bieweriukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 05 05, 08:35)
Taip, bieweriukas  mirksiukas.gif

Labai graziai margas,man patinka kaip daug juodo,mazai balto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 05 05, 08:35)
Taip, bieweriukas  mirksiukas.gif

labai gražus mažius 4u.gif
Atsakyti
wink.gif+2015 05 05, 12:08-->
QUOTE(Meile wink.gif @ 2015 05 05, 12:08)
Labai graziai margas,man patinka kaip daug juodo,mazai balto  blush2.gif

Man irgi tas laaaaabai patiko wub.gif

QUOTE(Nainai @ 2015 05 05, 12:23)
labai gražus mažius  4u.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos! Buckis Poissone maziukui. Na ir visu musu "vaikams" irgi po bucki i salta nosiuka. wub.gif
Norim pasirodyti su naujom suknelem. Kai aprengiu ja, ji sedasi ant sofos ir laukia kol nufotkinsiu, paskui bega kur skaniukai padeti ir laukia kol gaus.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 05 06, 16:33)
Norim pasirodyti su naujom suknelem. Kai aprengiu ja, ji sedasi ant sofos ir laukia kol nufotkinsiu, paskui bega kur skaniukai padeti ir laukia kol gaus.

Gudruolė gražuolė biggrin.gif

Beje, paskutinėje temoje kai įdėjai "šeimą", Kyrą iš kart atpažinau wub.gif Graži panelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 05 06, 17:55)
Gudruolė gražuolė  biggrin.gif

Beje, paskutinėje temoje kai įdėjai "šeimą", Kyrą iš kart atpažinau  wub.gif Graži panelė smile.gif


Aciu. 4u.gif Kaip malonu girdeti gerus zodzius apie savo vaikus. Kaip jusu vaikai ar nesipyksta? Ar vyras myli maziuka labiau? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 05 06, 15:33)
Labas merginos! Buckis Poissone maziukui. Na ir visu musu "vaikams" irgi po bucki i salta nosiuka.  wub.gif
Norim pasirodyti su naujom suknelem. Kai aprengiu ja, ji sedasi ant sofos ir laukia kol nufotkinsiu, paskui bega kur skaniukai padeti ir laukia kol gaus.

Tikra manekene thumbup.gif
Maniskei jau virs 5men,o dantukai dar visi vietoje. Sitiek gauna visokiu kramtalu,bet dantys ne is vietos doh.gif Labai pergyvenu del iltinuku g.gif
Atsakyti
wink.gif+2015 05 06, 19:44-->
QUOTE(Meile wink.gif @ 2015 05 06, 19:44)
Tikra manekene  thumbup.gif 
Maniskei jau virs 5men,o dantukai dar visi vietoje. Sitiek gauna visokiu kramtalu,bet dantys ne is vietos  doh.gif  Labai pergyvenu del iltinuku  g.gif

dar anksti, nera ko pergyventi mirksiukas.gif mes iltinukus rovem kai buvo 8 men.
O manikenei pagyros thumbup.gif grazuole bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burgunt: 06 gegužės 2015 - 21:33
wink.gif+2015 05 06, 20:44-->
QUOTE(Meile wink.gif @ 2015 05 06, 20:44)
Tikra manekene  thumbup.gif 
Maniskei jau virs 5men,o dantukai dar visi vietoje. Sitiek gauna visokiu kramtalu,bet dantys ne is vietos  doh.gif  Labai pergyvenu del iltinuku  g.gif

Nepergyvenk is anksto. Jei neiskris, trauksit. Galiu tik paguosti, kad jorkams labai retai iltinukai iskrenta patys. Burgunt berniukiui visi buvo iskrite, o iltinius reikejo traukti. Mums 11 dantu trauke vienu kartu. Buvom apie 7 menesiu.
P.s. Parasiau mums, ir pagalvojau. Mamos apie savo vaikus kai kalba irgi sako mes, musu, mums. Taip ir mes apie savo "vaikus". biggrin.gif

Papildyta:
Meile aciu! 4u.gif
Apie burgunt pagalvojau, kad seniai nesimatem, ir parasem zinute s kartu. biggrin.gif
Atsakyti