Įkraunama...
Įkraunama...

Kilogramų žudikės

QUOTE(Juditab @ 2015 05 14, 15:26)
tai kuo uzsiemusios visos? biggrin.gif

Tapati buitis. Vaikuciai truputi serga. Bandysim eiti i laukutį, nes namus baige nuversti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2015 05 14, 13:38)
Tapati buitis. Vaikuciai truputi serga. Bandysim eiti i laukutį, nes namus baige nuversti. smile.gif

sveikateles vaikuciams 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes as noriu vel pas jus sugryzti. Paaotostagavau, pavalgiau atsipalaidavau ir vel negaliu sustoti. Fe vel gryzau I pradini taska o islipti nera sancu kiekviena diena pazadai , bet nieko nesimato tai noriu vel pas jus grizti , cia buvo geriau:) tikiuosi priimsit
Atsakyti
QUOTE(Deima99999 @ 2015 05 15, 21:57)
Sveikos mergytes as noriu vel pas jus sugryzti. Paaotostagavau, pavalgiau atsipalaidavau ir vel negaliu sustoti. Fe vel gryzau I pradini taska o islipti nera sancu kiekviena diena pazadai , bet nieko nesimato tai noriu vel pas jus grizti , cia buvo geriau:) tikiuosi priimsit

Sveika sugrižus. Malonu, kad sugrizta buvusios narės..
įtrauksiu i lentele.
duomenukus atsius, kaip naujokė. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Aš irgi grįžtu, nors dar žiūriu iš lentelės neišbraukta. Svarstyklės išgąsdino, senai buvau besisvėrus, kadangi kelnės laisvesnės pasidarė, tikėjausi gero rezultato, o pasirodo turiu didžiulį pliusą blink.gif
Atsakyti
Vakar gavom kvietima i jubilieju 23d. tai uzsivertus dar sukneles paieskomis. ka matuojus pilvas pupso. su 85kg neradau rubu ir su 74kg nerandu biggrin.gif doh.gif
pilnas Kauno baziu drugeliu ir žirniuku. blink.gif



user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
O kokios noretum? Spalvos? Su rankovem be rankoviu? Ilgos trumpos?
Atsakyti
QUOTE(viktorijat @ 2015 05 18, 14:16)
O kokios noretum? Spalvos? Su rankovem be rankoviu? Ilgos trumpos?

Svarbiausia ne juoda (nebent jau nieko nerasciau juoda imciau)
ir kad nebutu labai puosni, kad galeciau paskui vasara sunesioti. nes ten nebus didelis balius, bet norisi truputi pasipuosti. smile.gif
laisvu labai neieskau, nes tada visai as baisi ir stora.
Zadu dar treciadieni iki Alytaus palekt, gal ten kazka rasiu. nes jei randi ka grazaus tai nera dydziu doh.gif
Atsakyti
labas smile.gif neprisidaviau blink.gif nebuvo laiko blush2.gif penktadieni nesisveriau, pas mama nakvojau, o pas ja svarstykliu ner. o sestadieni ruosiau vyrui jubilieju tai irgi ne iki sverimosi biggrin.gif bet pirmadieni pasisveriau blink.gif pliusas ir riebus. nu aisku po gimtadienio ax.gif tenka susiimti ir atgailauti. siandien begsiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Mane svarstyklės kaip išgąsdino, tai iki dabar laikausi idealiai, žiūrėsim, koks rezultatas bus rolleyes.gif
Atsakyti
Mane jos visad po savaitgaliu siurpina biggrin.gif
Atsakyti
pas mane is savaitgalinio + liko tik 300 g biggrin.gif vadinas teisingu keliu einu biggrin.gif
Atsakyti