Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamytės

QUOTE(Majoga @ 2015 05 12, 21:04)
Labas vakaras  4u.gif  mano kukulis du dantis turi ir viršui dygsta nes dantenos taip patinusios....
retai beužsuku, gražus oras tai sėdim kieme ar šiaip kur,  pvz šiandien su vaikais kieme sėdėjom, paravėjau daržel kol vaikas miegojo, dukra supažindinau su sliekais biggrin.gif paskiau dukra važinėjo su dviratuku, vyras grįžoipo darbo,  pavalgė ir visi  varėm su dviračiais pasivažinėt smile.gif štai ir vakaras. smile.gif
Jei nenori ir neimkit, geriau palaukt nei gailėtis.  Aš brolio irgi nenoriu. Ir tikrai neimsiu. Va neseniai draugai sutiko, nors kai dukra krikštijom buvo atsisakę o db patys pasakė kad sutiktu. smile.gif
drinks_cheers.gif
aš tik už fotografa... kad ir už mėgėja.... mes dukra kai krikštijom,  fotografavo mamos vyras, blykstės neįsijungė tai visos ft susiliejusios, man taip gaila sad.gif  juk krikštynos būna tik viena karta.  rolleyes.gif

Negalim ilgiau laukti ir vistik imsim sese mano.
Labas.
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Atsakyti
Laba:)

Priminkit man nuo kada lelius galima staciau sodinti? blush2.gif
Atsakyti
Kaip gyvenat?
Atsakyti
Sveikos, geguzes 23 d sulaukem savo dukrytes. Dabar gyvenu tokiom nuotaikom kaip ir dauguma naujai iskeptu mamyciu. Miego trukumas, nuotaiku kaita ir paranoja del pieno kiekio (vis atrodo, kad jo per mazai). smile.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif mes gyvenam gerai. smile.gif Mažas žmogus jau pusiau šliaužioja pusiau ropoja biggrin.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2015 06 11, 22:12)
Sveikos, geguzes 23 d sulaukem savo dukrytes. Dabar gyvenu tokiom nuotaikom kaip ir dauguma naujai iskeptu mamyciu. Miego trukumas, nuotaiku kaita ir paranoja del pieno kiekio (vis atrodo, kad jo per mazai). smile.gif

Sveikinam!!! wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip gimdymas praėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majoga: 14 birželio 2015 - 18:42
Aciu smile.gif
Na sunkokas buvo. 05.20 val nubego vandenys, mazoji gime 22.31 val. Buvo sustojus gimdymo veikla, nors per saremius judejau, ant kamuolio sokinejau ir tt, deja teko skatinti (ko labai bijojau). Ir sualergizavo organizma epidurine nejautra, teko mane gaivinti. Bet gimdziau pati. Isstumiau lengvai, tarpviete sveika. Saremiai kazkas baisaus, manau skatinimas kaltas. Gimdziau kmuk, nesitariau su niekuo. Esu patenkinta, prieziura puiki. Vyras po visko atsidekojo akuserei (nes buvo euforijoj) biggrin.gif

Dabar vienintele beda tai pienas. Seimos gyd liepe primaitinti, nes mazoji per mazai svorio priaugo. As tai nuprotet baigiu nuo info apie naturalu zindyma, jau kiek asaru isliejau. Zodziu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 14 birželio 2015 - 20:29
Viskas bus gerai smile.gif Man is pradziu irgi reikejo mergytes primaitinti. Paskui jau nebereikejo. Atsirado daugiau pieno. Dabar priaugo mazokai svorio, tai gydytoja liepe vel primaitinti. Joms jau 3 su puse menesio
Atsakyti
sveikos, gal nebepamenat manes, nes buvau prie jusu prisijungusi, taciau del mokslu dingau.dabar jau atsiputus, nes diplomas jau rankose thumbup.gif reiks jus paskaitinet, jei priimsiy smile.gif
Maciau, kad mazas leliukas temutei yra, sveikinimai wub.gif
Atsakyti
Sveikos!

O mes augam gerai, gyvenam aktyviai. Pradejom lankyti baseina, labai labai patinka thumbup.gif Mazius ismiega visa nakti, tai prabangiai gyvenam biggrin.gif

Sveikinimai naujajai Mamytei!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2015 06 28, 09:25)
Sveikos!

O mes augam gerai, gyvenam aktyviai. Pradejom lankyti baseina, labai labai patinka  thumbup.gif Mazius ismiega visa nakti, tai prabangiai gyvenam biggrin.gif

Sveikinimai naujajai Mamytei!! 4u.gif

Kaip pasiseke bigsmile.gif
Maniske iki siol kelias belenkiek kartu nakti doh.gif
Labas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pasirodau ir as smile.gif bandom is ligu islipti nes ratais einam tai vienas tai kitas... su mazuoju net i ligonine buvo isveze, sloga nosyte tiek uzkimso kad kvepuot negalejo, teko vis klausyt nustona kvepuot ir sokdavau imt ji doh.gif dabar jau namie sloga mazesne tai geriau smile.gif siaip mazius miega visa nakti jau senokai, vartosi labai nori sesti smile.gif jau guledamas ant pilvo nori sliauzti tai buna pajuda i prieki arba atgal stumiasi smile.gif
Atsakyti