Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai,

QUOTE(deluxe @ 2018 04 10, 09:52)
Kovo 5d.gavau vaiko pinigus uz 2 menesius(sausis,vasaris). Uz kovo menesi kol kas negavau. Kazkoks balaganas,Vilnius nesusitvarko.

Ismoka iki 25 dienos, tad jokio balagano nera smile.gif
Atsakyti
Sveiki , gal kas žinos ir galės man patarti . Esu išsideklaravusi i Lietuvos , ir gyvenu bei deklaruota UK . Vyras dirba ir deklaruotas Lietuvoje . Nuėjus jam tvarkytis dokumentų dėl vaiko pinigų , paprašė mano duomenų kur aš deklaruota , kur dirbu . Iš UK jokių vaiko pinigų negaunu . L R socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklapį yra parašyta kad patys darbuotojai turi kreiptis į kitą valstybę su užklausimu apie ten gyvenančio žmogaus gaunamas pašalpas . Klausimėlis - tai man pačiai jokių pažymų pristatinėti nereikia ? Ir per kiek laiko jie tuos duomenis gauna ?
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2018 05 04, 09:46)
Sveiki , gal kas žinos ir galės man patarti . Esu išsideklaravusi i Lietuvos , ir gyvenu bei deklaruota UK . Vyras dirba ir deklaruotas Lietuvoje . Nuėjus jam tvarkytis dokumentų dėl vaiko pinigų , paprašė mano duomenų kur aš deklaruota , kur dirbu . Iš UK jokių vaiko pinigų negaunu . L R socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklapį yra parašyta kad patys darbuotojai turi kreiptis į kitą valstybę su užklausimu apie ten gyvenančio žmogaus gaunamas pašalpas . Klausimėlis - tai man pačiai jokių pažymų pristatinėti nereikia ? Ir per kiek laiko jie tuos duomenis gauna ?

O vaikas kur deklaruotas ir gyvena? Kaip ir jie turi tikrinti, bet dazniausiai praso pazymos, kad is ten nieko negaunat uz vaika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 04 gegužės 2018 - 11:22
QUOTE(JOLANCIUK @ 2018 05 04, 12:21)
O vaikas kur deklaruotas ir gyvena? Kaip ir jie turi tikrinti, bet dazniausiai praso pazymos, kad is ten nieko negaunat uz vaika.

Vaikas deklaruotas ir gyvena Lietuvoje . Bet tai kodėl prašo pažymos , jei jie patys turi susižinoti ?
Atsakyti
sveikos 4u.gif

QUOTE(JOLANCIUK @ 2018 03 20, 22:40)
Moka uz praeita menesi, tai cia nereikia aukstos matematikos, kad suskaiciuoti smile.gif

jei tik vakar pateikiau prasyma ir gavau lapeli is tarnautojos, kad "Sistemoje SPIS Jūs gavote naują pranešimą: Jūsų prašymas priimtas. " ir viduje atzyma'visi dokumentai pateikti', tai..
dabar tureciau iki 25dienos gauti uz 2vaikus ir
uz KETURIS? menesius (sausi-balandi=240eur) ?
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2018 05 09, 10:24)
sveikos  4u.gif
jei tik vakar pateikiau prasyma ir gavau lapeli is tarnautojos, kad "Sistemoje SPIS Jūs gavote naują pranešimą: Jūsų prašymas priimtas. " ir viduje atzyma'visi dokumentai pateikti', tai..
dabar tureciau iki 25dienos gauti uz 2vaikus ir
uz KETURIS? menesius (sausi-balandi=240eur) ?

Dar turi patenkinti jusu prasyma ir paskirti, tai gausit ne anksciau nei birzeli uz sausi-geguze
Atsakyti

Laba diena.man vaiko pinigus mokejo kartu su 15 eur .tai yra 45 eur.si menesi gavau tik puse .nezinau kodel.gal dgl to kad vaiko gimtadienis .pratiesiau balandzio pabaigoje

Atsakyti
QUOTE(kristiggg @ 2018 05 14, 17:57)
<p>Laba diena.man vaiko pinigus mokejo kartu su 15 eur .tai yra 45 eur.si menesi gavau tik puse .nezinau kodel.gal dgl to kad vaiko gimtadienis .pratiesiau balandzio pabaigoje</p>

Taip, sumokejo iki vaiko gimtadienio dienos, kita menesi gausit daugiau.
Atsakyti
Merginos kur rašyti? noriu paklausti kodėl man pervede tik už 1 mėn.
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2018 05 17, 13:44)
Merginos kur rašyti? noriu paklausti kodėl man pervede tik už 1 mėn.

Kada pildet prasyma? Gavot tik tuos 30 eur uz vaika?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 17 gegužės 2018 - 14:43
QUOTE(JOLANCIUK @ 2018 05 09, 12:08)
Dar turi patenkinti jusu prasyma ir paskirti, tai gausit ne anksciau nei birzeli uz sausi-geguze


kaip maloniai nustebino bigsmile.gif
ka tik gavau ismoka uz 4is men ax.gif

.. tai nuo siol turetu kas menesi moketi?..
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2018 05 18, 17:25)
kaip maloniai nustebino  bigsmile.gif
ka tik gavau ismoka uz 4is men ax.gif

.. tai nuo siol turetu kas menesi moketi?..

Taip smile.gif
Atsakyti