Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai,

QUOTE(vesta:6 @ 2015 09 11, 22:37)
Jei vaikui 7metai(ir daugiau),tai vaiko pinigai priklauso auginant 3 ir daugiau vaiku?Pajamos nesvarbu
.Tiesa? smile.gif

Jeigu seima daugiavaike, tai moka iki pilnametystes. Pajamos svarbu, moka tik jeigu praeitu metu seimos pajamos nevirsija zmogui 153 eur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 11 rugsėjo 2015 - 21:46
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 11, 23:45)
Jeigu seima daugiavaike, tai moka iki pilnametystes. Pajamos svarbu, moka tik jeigu praeitu metu seimos pajamos nevirsija zmogui 153 eur.

Jei daugiavaike ir pajamos nevirsija,o vienas vaikas,tai nebe,teisingai..aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2015 09 12, 09:49)
Jei daugiavaike ir pajamos nevirsija,o vienas vaikas,tai nebe,teisingai..aciu 4u.gif

Jeigu vaikas vienas, tai moka iki 7 metu, jeigu pajamos nevirsija.
Atsakyti
Sveikos, socialine pasalpa , kad gaut is kiek skaiciuoja pajamas? ir kiek turi nevirsyti vienam asmeniui? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2015 09 15, 14:21)
Sveikos, socialine pasalpa , kad gaut is kiek skaiciuoja pajamas? ir kiek turi nevirsyti vienam asmeniui? aciu 4u.gif

Ziuri 3-ju paskutiniu menesiu seimos pajamas, zmogui turi nevirsiti 102 eur.
Atsakyti
Norejau pasiteirauti del darzely puse kainos. Esu vienisa mama.Ar uztenka pristatyti seimos sudeti, gimimo liudojime nera nurodytas tevas, ar dar papildomai reikia del pajamu kazkokiu dokumentu?
Atsakyti
Sveiki,
niekada neieškojau jokių pašalpų ir t.t. bet būna lyg tyčia...
Turiu 3 vaikus, 12,4,2 metukai. Mano pajamos nuo šiol bus apie 430 euru. Ar man priklauso kokie nors vaiko pinigai? Alimentai man nepriklauso...
prieš keturis mėnesius įregistravau UAB, esu steigėjas ir vienintelis akcininkas, bet dar kol kas investavimo lygmenyje, pajamų dar nėra iš naujos veiklos, ar man kas nors apskritai priklauso, pati sau nusprendžiau, kad nepriklauso ir nieko neieškojau, bet pasidarė labai neramu, kad likau realiai tik su 430 eurų...ačiū
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2015 09 30, 17:38)
Sveiki,
niekada neieškojau jokių pašalpų ir t.t. bet būna lyg tyčia...
Turiu 3 vaikus, 12,4,2 metukai. Mano pajamos nuo šiol bus apie 430 euru. Ar man priklauso kokie nors vaiko pinigai? Alimentai man nepriklauso...
prieš keturis mėnesius įregistravau UAB, esu steigėjas ir vienintelis akcininkas,  bet dar kol kas investavimo lygmenyje, pajamų dar  nėra iš naujos veiklos, ar man kas nors apskritai priklauso, pati sau nusprendžiau, kad nepriklauso ir nieko neieškojau, bet pasidarė labai neramu, kad likau realiai tik su 430 eurų...ačiū

O kodel alimentai nepriklauso, jeigu vaikai gyvena su jumis?
Ir turit savo vardu imone, tad nemanau, kad kazkas priklausys, nesvarbu, kad kol kas pelno neduodanti ji.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 30, 19:09)
O kodel alimentai nepriklauso, jeigu vaikai gyvena su jumis?
Ir turit savo vardu imone, tad nemanau, kad kazkas priklausys, nesvarbu, kad kol kas pelno neduodanti ji.

Išlaikymas turtu priteistas
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2015 09 30, 20:47)
Išlaikymas turtu priteistas

Tai tada manau deja, bet nieko nepriklausys, turto yra ir manau nemazai bus kaip 36-ms vaikams vietoi islaikymo, dar ir turit UAB, tai be sansu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 30, 21:12)
Tai tada manau deja, bet nieko nepriklausys, turto yra ir manau nemazai bus kaip 36-ms vaikams vietoi islaikymo, dar ir turit UAB, tai be sansu.

Ačiū už konsultacijä
Atsakyti
Aš 33 savaitė nėščia ir noriu kreiptis dėl vienkartinės socialinės išmokos besilaukiančiąjai. (152 eurai). Žinau, kad reikia pateikti pažymą nurodančią nėštumo savaites. Ar užtenka pateikti gimdyvės kortelės kopiją? Ten yra parašytos savaitės. Be to sodra jau nuo rugsėjo 28d. mato, kad esu dekrete. smile.gif
Atsakyti