Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIII Tema)

laba vakara, startavau su "Бессмертник 4. Рай там, где ты" - pasaka tęsias toliau:)
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Vakar pradėjau žiūrėti Судьба Марии /2012/, kažkada truputį per tv teko matyti, dabar prisiruošiau, dar nebaigiau, bet atrodo neblogas filmas ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kažkaip nepamenu, kad kas būtų žiūrėję Офицерские жены. Pažiūrėjau, nu man tai nerealus wub.gif Šeimos saga nuo 1940, o turėtų būti pagal aprašymą iki 2002. Tai kaip suprantu bus tęsinys, nes pasibaigė ties 1962 metais. Nu tik ta Olga Arntgolc biški nervina, bet visumoje tai labai labai patiko.
Atsakyti
Labas,
vakar bandziau ziuret ,,kaimo mokytojas", nu kazkaip panasiai, bet aktorius ir puse serijos ispudzio nepaliko ax.gif
neberandu ka ziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
Sapniuk 4u.gif
QUOTE(kami_ @ 2015 05 13, 19:55)
Čia yra sąrašas mano matytų filmų, gal kas sudomins  smile.gif https://app.box.com/...ez3pnqws7lh4z0y

Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2015 06 04, 09:50)
Labas,
vakar bandziau ziuret ,,kaimo mokytojas", nu kazkaip panasiai, bet aktorius ir puse serijos ispudzio nepaliko ax.gif
neberandu ka ziuret mirksiukas.gif

Manes "Kaimo mokytojas" irgi nekabino, kankinausi pusantros serijos, meciau.
Is rusisku neziuriu nieko, man kol kas nepagamina, kad ziurint nebutu gaila laiko blush2.gif Ziuriu uzsienietiskus: "Teksaso sukilimas" ir detektyvinius "Juodasis sarasas", abu patinka thumbup.gif
Atsakyti
aš žiūriu dabar Принц Сибири
linksmas ir maloniai žiūrisi
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 06 04, 11:06)

aciu, bandysiu ieskot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2015 06 04, 08:54)
Sveikos  4u.gif
Kažkaip nepamenu, kad kas būtų žiūrėję Офицерские жены. Pažiūrėjau, nu man tai nerealus  wub.gif Šeimos saga nuo 1940, o turėtų būti pagal aprašymą iki 2002. Tai kaip suprantu bus tęsinys, nes pasibaigė ties 1962 metais. Nu tik ta Olga Arntgolc biški nervina, bet visumoje tai labai labai patiko.

AŠ ŽIŪRĖJAU ŠITĄ SERIALĄ, LABAI PATIKO, TIK KADA TAS PRATESIMAS?
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2015 06 04, 14:34)
AŠ ŽIŪRĖJAU ŠITĄ SERIALĄ, LABAI PATIKO, TIK KADA TAS PRATESIMAS?

Aš taip ir tikėjausi, kad TaGre atsilieps mirksiukas.gif biggrin.gif O pratęsimo jaučiu teks laukti kokius metus doh.gif
Atsakyti
Sveikos

«Воронины» возвращаются thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Истребители (Штурмовики) 2013- schmoll.gif palikau vyra kariaut-neuzkabino.
"Flinstounas" plius erzino. biggrin.gif

Вместо нее 2014
http://kinozal.tv/de....php?id=1337412
Labai fainas. Visko yra ir meiles ir intrigu.
Евгения Осипова man nelabai patinka, bet cia nieko, tiko. Вероника Пляшкевич-labai patinka man si aktore, tik blogiete vaidina. Bet jos heroja savaip uzjauciu- suprantu. Silpnas man "jaunikio" aktoriaus vaidmuo.
Bet visumoj susiziurejo gerai. Patiko
Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti