Įkraunama...
Įkraunama...

E. Pliaterytės mokykla

QUOTE(ramzyte @ 2011 10 06, 19:59)
Sveiki tėveliai,

mums ši mokykla priklauso pagal rajoną. Kitais metais jau keliausime į pirmąją klasę. Gal galėtų šiųmetinių ketvirtokų tėveliai parašyti smulkiau apie mokytojas. Ir šiaip domintų bet kokia info,ar verta rinktis šią mokyklą. Ar pradinukai malasi kartu su vyresniais,ar jiems yra skirtas kuris mokyklos blokas  4u.gif

sveiki
pradinukams skirtas atskiras blokas. del mokytoju: kai ieskojau vaikui klases, rekomendavo Jurga vaityte, bet jos kabinetas tiesiai pries tualetus, tai mane atbaide, Jurgos Razmytes viena sm nare nepatare rinktis, atseit nesveika atmosfera, bet simet vede pas ja kaimyne vaika, tai liko labai patenkintas. tai galvoju, kad gal ta forumiete susimaise, nes nesveika atmosfera yra pas Danute Lauzikiene, ir siaip ji pati nemaloni persona, bet tipo vaikai pas ja gerai dirba, zodziu griezta, tai suvaldo tokiu budu klase schmoll.gif

P.S. patariu nueit patiems, susipazinti, kartais net is pirmo pasimatymo mamos intuicija pasnibzda kas yra geriausia. turetu buti atviru diena kazkokia, jei neklystu g.gif

bendrai paemus mokykla nebloga, priekaistu neturiu, ypac patiko direktore thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 07 spalio 2011 - 19:01
Rupesteli,dekui,uz komentara 4u.gif Gal bus dar nuomoniu
Atsakyti
Gal dar kas galėtų pasidalinti nuomone apie mokytojas Razmytę,Laužikienę ir Vaitytę ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzyte @ 2011 10 14, 10:25)
Gal dar kas galėtų pasidalinti nuomone apie mokytojas Razmytę,Laužikienę ir Vaitytę ? 4u.gif


sveikos, mamytes 4u.gif
mes irgi eisim i 1 klase ir labai domina si mokykla g.gif gal kas turi daugiau atsiliepimu apie dabartines ketvirtoku mokytojas? g.gif renkames is P.Masioto, Vilnies pagrindines, Tuskulenu ir Pliaterytes smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat nuo 2013 m žingsniuosim į pirmą klasę, renkamės tarp Mašioto ir Pliaterytės ax.gif neapsisprendžiu doh.gif
Atsakyti
Pliaterytėje nuo kitų metų su pirmokais turėtų dirbti Ina Binkienė, Rita Stasiūnienė ir Irena Baliulienė, ar aš neklystu? ax.gif gal kurią mokytoją rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(Odinė @ 2012 10 03, 08:50)
Pliaterytėje nuo kitų metų su pirmokais turėtų dirbti Ina Binkienė, Rita Stasiūnienė ir Irena Baliulienė, ar aš neklystu?  ax.gif  gal kurią mokytoją rekomenduotumėt?

mus irgi labai domina atsiliepimai apie sias mokytojas
Atsakyti
QUOTE(Odinė @ 2012 10 03, 08:50)
Pliaterytėje nuo kitų metų su pirmokais turėtų dirbti Ina Binkienė, Rita Stasiūnienė ir Irena Baliulienė, ar aš neklystu?  ax.gif  gal kurią mokytoją rekomenduotumėt?


Tiesa, per būsimų pirmokų susirinkimą tai patvirtino, būtent šios trys mokytojos.

Gal kas turite atsiliepimų apie jas? Lyg ir susipažindino trumpai, bet norisi ir iš kitų patirties atsiliepimų išgirst. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliūnė @ 2013 03 06, 21:02)
Tiesa, per būsimų pirmokų susirinkimą tai patvirtino, būtent šios trys mokytojos.

Gal kas turite atsiliepimų apie jas? Lyg ir susipažindino trumpai, bet norisi ir iš kitų patirties atsiliepimų išgirst. blush2.gif


Mane taip pat domina atsiliepimai apie mokytojas. Iš pažiūros tai labai malonios. Bet čia tik pirmas įspūdis. O kaip yra iš tikrųjų...?

Mane labiausiai šokiravo mokyklos tualetai: maža to, kad jie senoviniai su skyle, bet jau smarvė juose verysad.gif doh.gif
Mano švaruoliui bus problema su tualetu.
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2010 02 02, 15:12)
Man irgi aktuali informacija apie sias mokytojas. Gal galetumet ir man kazka apie jas parasyti i AZ arba cia, i tema. Kuria geriau butu pasirinkti, jei tik bus galimybe rinktis?...


Sveiki, kaip tik mano vaiko mokytoja B.Drigotienė. Kaip mokyoja stipri, reikalauja drausmės, bet nemoka normaliai naudotis el.dienynu. Jame įrašo tik pamokos temą ir užduotis, daugiau jojios naudingos informacijos, kitaip sakant šiek tiek seno kirpimo. Na, kaip ir nebloga, bet kitą vaiką leisiu pas kitą mokytoją (kaip tik ši laida baigs). Apie Gabreliūnaitę nelabai ką žinau, bet keli mokiniai po 1klasės išėjo iš mūsų būtent pas šią mokytoją, todėl, spėju, nebloga, pakankamai stipri, be to ji būna prailgintoje grupėje, tad jei vaikui teks likti mokykloje ilgiau, su sava mokytoja, tikiu, maloniau. Klasiokės mergaitė mokosi pas Šimkienę, tai labai patenkinta tiek mama, tiek dukra. Sakė stipri mokytoja, reikalauja skaityti knygas, už jas atsiskaityti (mūsų mokytoja to nereikalauja). Kaip suprantu, ir patys mokiniai šioje klasėje susirinko stipriausi arba čia mokytojos sugebėjimas taip motyvuoti vaikus mokslui.
Tikiuosi info bent kažkiek bus naudinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliūnė @ 2013 03 06, 22:02)
Tiesa, per būsimų pirmokų susirinkimą tai patvirtino, būtent šios trys mokytojos.

Gal kas turite atsiliepimų apie jas? Lyg ir susipažindino trumpai, bet norisi ir iš kitų patirties atsiliepimų išgirst. blush2.gif



Apie Baliulienę man nekoks įspūdis. Labai rėkia. Galvojau manoji tik perdeda, tačiau iš kitų tėvų taip pat girdėjau nusiskundimus. Net per paskutinį skambutį atsisveikinant nelabai sugebėjo kažką malonaus pasakyti.
Atsakyti
Mūsų vaikui dėstė Ina Binkienė. Mums tai buvo tobula mokytoja: draugiška, švelni, bet puikiai susitvarkydavo su vaikais. Ragino skaityti, vaikai dalyvaudavo įvairiuose renginiuose, važiuodavo ir į miesto renginius, konkursus. Sūnus ją labai mylėjo ir norėjo eiti į mokyklą, mini tik geru žodžiu smile.gif
Atsakyti