Įkraunama...
Įkraunama...

Eliza (Elisa di Rivombrosa)

Kaip praeita kart man buvo gaila Viktoro, tai sias paskutines serijas kai jis tapo toks bjaurus visai nebuvo gaila. Pabaiga labai nebloga tokios itemptos serijos buvo, tik pabaigoj norejosi, kad parodytu Elizos ir Kristiano vestuves. Nors ir taip aisku , kad jie apsizenys, bet man labai patinka tokios scenos. smile.gif Tikriausiai esu labai sentimentali. smile.gif
Atsakyti
Va, iš Viktoro aš irgi tokio elgesio nesitikėjau. Visą laiką buvo toks geras, o dabar štai ėmėsi prievartos.

Na ką, žiūrėsim tęsinį. Bet gal kas žino tiksliai kiek yra serijų? Nes italų vikipedijoje rašo, kad 8, o angliškoje - 16.
Atsakyti
Vienam rusu tinklapyje yra visas sezonas. Tai ten 8 serijos, bet vienos serijos trukme 1.34 val. mazdaug. Tai vadinasi pas mus bus 16 seriju. smile.gif Rodys astuonis savaitgalius iki kaledu turetu pabaigti. smile.gif
Atsakyti
Praėjo tiek daug metų, bet Bianca kažkaip per mažai pasendinta, o Lukrecija tai labai susenus.

Įdomu, negi neberodys kapitono Grėjaus, Anos su Antonijum, Andželo su Čeleste?
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 11 07, 22:29)
Praėjo tiek daug metų, bet Bianca kažkaip per mažai pasendinta, o Lukrecija tai labai susenus.

Įdomu, negi neberodys kapitono Grėjaus, Anos su Antonijum, Andželo su Čeleste?

Trūksta ryšio su ankstesniais sezonais. Tarsi viskas iš naujo, aktoriai nauji g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 11 07, 22:29)
Praėjo tiek daug metų, bet Bianca kažkaip per mažai pasendinta, o Lukrecija tai labai susenus.

Įdomu, negi neberodys kapitono Grėjaus, Anos su Antonijum, Andželo su Čeleste?

Nerodys

O dabar priminkit, Fabricijus ir Ana buvo tikri brolis ir sesuo? Nes Emilija ir Martinas tada gaunasi tikri pusbrolis ir pussesere, ir ta cia meile ju minima, kazkaip keistai atrodo g.gif Gal tais laikais tai ir buvo norma...

Na ir pavadinimas sios dalies, Anjeze, Elizos dukra. Sugrizimas i Rivombroza...

As tik pirma karta kai ziurejau, tai neuzfiksavau, kad Eliza mire, galvojau isplauke kazkur su Kristanu, susituoke ir laimingai gyvena...
Atsakyti
Tai čia ne pirmas serialas, kuriame pusseseris su pusbroliu įsimyli vienas kitą.

Bet šiaip kai kurie klausimai „Elizoje“ taip ir neišsisprendė. Pvz. neišaiškėjo, kas yra Martino motina.
Atsakyti
As irgi is pradziu galvojau, kad Kristianas su Eliza isplauke i Neapoli ir gyvena ten laimingi Rivombroza palike valdyti Martinui, kol neparode Elizos kapo ir nepasake, kad Eliza mire kai Anjeze dar buvo vaikas. Tai kas jai galejo nutikti? Ir kodel Kristijanas neaugino Anjezes. O gal ir jis mire? Kazkaip galetu but kazkoks paaiskinimas. Pagrindinis aktorius man laaabai patinka. heart.gif bigsmile.gif karsta.gif
Speju Lukrecija susivienys su Martino suzadetine, kad kuo greiciau atrikratytu Anjezes. Idomu nuo ko Lukrecijos sunus? Nuo barono? smile.gif Labai jau nepanasus nei iviena is teveliu. smile.gif Rodys speju tik jaunaja karta.
Papildyta:
O ta meile tarp pusseseres ir pusbrolio tai ir man pasirode keista, bet gal tikrai tais laikais tai buvo normalu. smile.gif
Atsakyti
Išsiverčiau iš teksto italų vikipedijoje, tai parašyta, jog Eliza mirė 1784 metais, po sunkios ligos.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 11 08, 16:45)
As irgi is pradziu galvojau, kad Kristianas su Eliza isplauke i Neapoli ir gyvena ten laimingi Rivombroza palike valdyti Martinui, kol neparode Elizos kapo ir nepasake, kad Eliza mire kai Anjeze dar buvo vaikas. Tai kas jai galejo nutikti? Ir kodel Kristijanas neaugino Anjezes. O gal ir jis mire? Kazkaip galetu but kazkoks paaiskinimas. Pagrindinis aktorius man laaabai patinka. heart.gif  bigsmile.gif  karsta.gif
Speju Lukrecija susivienys su Martino suzadetine, kad kuo greiciau atrikratytu Anjezes. Idomu nuo ko Lukrecijos sunus? Nuo barono? smile.gif Labai jau nepanasus nei iviena is teveliu. smile.gif Rodys speju tik jaunaja karta.
Papildyta:
O ta meile tarp pusseseres ir pusbrolio tai ir man pasirode keista, bet gal tikrai tais laikais tai buvo normalu. smile.gif

Na kiek spejau ant kapo pamatyt tai Eliza mire apie 30 metu, ir kadangi palaidota salia Fabrizijaus, tai ji neistekejo uz Kristiano, todel galbut jis ir neaugino Anjezes, nes neturejo jokiu juridiniu teisiu i ja, o globeju tapo Martinas, kaip brolis g.gif Gaila, kad seriale neduotas joks paaiskinimas apie juos, paliekama ziurovui spelioti ir susikurti savaja ivykiu versija...

O Andrea tikrai nuodemes vertas ax.gif Beje, pas rusus kai ziurejau pries daugeli metu ten buvo lyg ir uzsiminta kad Lukrecija nera jo biologine motina, kad jinai ji pasieme auginti kaip sunu... Bet aiskiai tas taip ir nebuvo akcentuota, tai gal visgi jis tikras jos sunus, bet tada gautusi kad jis jaunesnis uz Anjeze biggrin.gif
Atsakyti
Ir as taip pagalvojau, kad jei jis nuo barono tai turetu but jaunesnis. smile.gif laksim kitu seriju, gal kas paaiskes. smile.gif
Atsakyti
Nelabai gerai, nuo lapkričio 21 dienos keičia laiką, rodys 17:40 ir tik po vieną seriją doh.gif Na kiek jau čia beliko, jei rodė du „Elizos“ sezonus 19 val. ir po dvi serijas, tai galėjo ir „Anjezę“ taip pabaigti rodyti...
Atsakyti