Forume jau yra du puikūs Elvitos ir linoles fotoreportažai,bet manau,kad įspūdžių apie gražias vietas nebūna per daug ir kiekvienas keliautojas jas mato šiek tiek kitaip

Taigi,nuo pradžių.Pirminis planas buvo skristi savarankiškai kokiai 10 dienų,nes mėgstu ne tik aktyviai keliauti,bet ir kelias dienas padrybsoti saulėje su knyga.Ilgai ieškojau bilietų,bet skrydžių jungtys per Londoną nepatogios,reikia nakvoti ,o ir kaina vienam gaunasi apie 300eur(su nakvyne).Viešbučio norėjau su maitinimu,kad pailsėčiau nuo valgio gaminimo,bet kainos irgi nelabai džiugino...Galu gale nusprendėm keliauti iš Varšuvos su agentūra Itaka.Pernai rudenį pasinaudojom išankstinėm nuolaidom ir nusipirkom kelionę šių metų balandžiui,keliavom 04.14-04.28,mūsų viešbutis miestelyje Machico Dom Pedro Baia 4* su HB maitinimu.
Pasirinkom šį viešbutį dėl geros kainos.Viešbutis atitinka 3*,toks ekonominis.Patiko baseino zona ir tai ,kad vakarienės metu vanduo,vynas,alus yra nemokami.Miestelis ramus,vakare ne kaži ką nuveiksi,bet užtat yra geltono smėlio pliažas(kam aktualu ),patogus keliaujantiems.
Madeiroje gerai išvystytas visuomeninis transportas,bet išnuomota mašina tikrai visai kas kita.Esi laisvas ne tik veikti ką nori ir kada nori,bet ir labai patogu,nes oras saloje nelabai prognozuojamas(dazniausiai is vakaro žiūrėtos prognozės nepasitvirtindavo) ir keičiasi dienos bėgyje,todėl gali greit keisti planus.Mašiniuką nuomavomės iš http://www.funchalcarhire.net/,su pilnu draudimu,bet jokio užstato ar kreditinės kortelės duomenų.C klasės benzininis Fiat punto 10dienų už 278eur.Dalį pervedėm iš anksto per PayPal.Nuomotis mašiną patariu tik iš anksto internetu,nes vietoje mokėsite kelis kartus daugiau.Mūsų sutikti lietuviai ne tik sunkiai rado laisvą mašiną,bet ir buvo pasiūlyta mokėti po 100eur per dieną.Tiesa,išėjus per duris ir užsisakius iš tos pačios firmos internetu,gavo už mažesnę kainą,bet toli toli gražu iki mūsiškės

Tiek įžangos,kelionė prasideda

04.13 kelionė į Varšuvą.Važiavome savo mašina,ramiai,buvome vietoje apie 17val.,apsistojome Ibis budget Warszawa Reduta Buvau užsakius prieš mėnesį,nakvynė kainavo 89zl+ryte pusryčiai dar 48zl.Viešbutis turi savo mokamą parkingą,bet mes puikiausiai radome nemokamą vietą gatvėje .
Nors per Varšuvą esam važiavę daug kartų,bet senamiestyje dar nesam buvę,todėl važiuojam ten.Tikrai labai gražu,bet ŽIAURIAI šalta,vėjas ledinis,norisi vilnonės kepurės ir pirštinių,o jų nėr....Todėl ilgesnį pasivaikščiojimą atidedam iki kito karto,lendam į jaukią ir šiltą senamiesčio kavinukę suvalgyti lenkiškų koldūnų.Koldūnai buvo skanūs,o interjeras dar ,,skanesnis,,

