Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkit: pienas ar mišinukas?

Sena tema:
http://www.supermama...?...389577&st=0

Mano vaikui jau metai ir mėnuo. Šiuo metu duodu mišinuką, tačiau galvoju po truputį pasiūlyti ir pieno. Neseniai teko pasiūlyti naminio pieno kaime, tai gėrė gerai ir jokių bėrimų ar kitų problemų neatsirado. Kadangi neturim galimybės pastoviai duoti kaimiško pieno, svarstau apie parduotuvinius ax.gif
Padiskutuokim toliau: ką geriau duoti vaikui, sulaukusiam metukų? Perkat mišinukus, ar pieną iš parduotuvės?
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2015 05 04, 22:19)
Sena tema:
http://www.supermama...?...389577&st=0

Mano vaikui jau metai ir mėnuo. Šiuo metu duodu mišinuką, tačiau galvoju po truputį pasiūlyti ir pieno. Neseniai teko pasiūlyti naminio pieno kaime, tai gėrė gerai ir jokių bėrimų ar kitų problemų neatsirado. Kadangi neturim galimybės pastoviai duoti kaimiško pieno, svarstau apie parduotuvinius ax.gif
Padiskutuokim toliau: ką geriau duoti vaikui, sulaukusiam metukų? Perkat mišinukus, ar pieną iš parduotuvės?


Jeigu turėtumėt galimybę visad gauti naminio pieno, tai gal tada būčiau už pieną, tačiau manau šiuo atveju tikrai geriau mišinukas nei karvės pienas iš parduotuvės. Mišinukas bent jau subalansuotas vaikui, jo augančiam organizmui, praturtintas vitaminais ir mineralais, kurie reikalingi augančiam vaikui, kai tuo tarpu parduotuvinis karvės pienas yra homogenizuotas ir ne tik, kad netinka žmogui, bet ilgai vartojamas gali iššaukti tam tikras širdies ir kraujagyslių ligas.
Atsakyti
Mes kuo puikiausiai nuo metukų gėrėm Dobilas ekologišką pienuką, kol nepasidarėm kraujo tyrimo verysad.gif . Hemoglobinas buvo 88 doh.gif Gydytojas pasiūlė atsisakyt karvės pieno, nes jis išvaro geležį iš organizmo...Ir ką jūs galvojat per mėn. atsistatėm iki normos perėję prie mišinio ax.gif
Atsakyti
Taip dar maitinu nakti mp. O pries miega paprasto parduotuvinio pieno buteliuka ,kad butu sociau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saltaibaltai @ 2015 05 28, 13:36)
Taip dar maitinu nakti mp.  O pries miega paprasto parduotuvinio pieno buteliuka ,kad butu sociau  ax.gif

Va va sita tema ir man aktuali, manoji dar vis MP skanauja, bet jau metukai, noreciau pries nakti irgi pienuko pasiulyt, pratinti. O jus piena virinat?
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2015 05 28, 22:59)
Va va sita tema ir man aktuali, manoji dar vis MP skanauja, bet jau metukai, noreciau pries nakti irgi pienuko pasiulyt, pratinti. O jus piena virinat?


Nevirinu pieno. Taip pasildau ir duodu smile.gif
Atsakyti
Mišinuką duodu. Ne todėl, kad esu nusitačiusi prieš pieną, ar tiku tais mitais, kad jis įtakoja nukritusiį hemoglobiną ar varo i organizmo geležį, bet tiesiog mišinukas turtingesnis vitaminais ir kitomis medžiagomis. Be to, mišinuką galiu laikyti daug ilgiau ir nereikia kiekvieną dieną pirkalioti pieno.
Atsakyti
Man atrodo mišinukas geriau, daugiau vitaminų turi, o maniškis pieno ir negeria.
Atsakyti
O as neduodu nei pieno nei misinuko 4u.gif valgo normalu maista ir geria pagrinde vandenuka 4u.gif
Atsakyti
man irgi įdomu, ar bebūtina tokio amžiaus mišinukas ar pienas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 06 02, 22:08)
man irgi įdomu, ar bebūtina tokio amžiaus mišinukas ar pienas g.gif

nebūtina, tai tiesiog vienas iš maisto produktų.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 06 03, 08:50)
nebūtina, tai tiesiog vienas iš maisto produktų.

drinks_cheers.gif
Atsakyti