Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkit: pienas ar mišinukas?

Mums 1,3 m. Užvakar buvom pas savo daktarę. Sako, pieno duodat? Sakau, taip taip, juk mišinuką geriam. Sako, tai kaip gi duokit karvės iš kur gi tas vaikas kalcio gaus? Sakau, na gal mes prie mišinuko dar pasiliksim biggrin.gif . Sako, taigi iš mišinuko jau jokios naudos jai nebėra doh.gif Tai patylėjau, akim paklapsėjau doh.gif Nu ir iš kur tos daktarės tokios vištos blink.gif atrodo ir nesena, ne sovietinių pažiūrų g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2015 08 28, 10:48)
Mums 1,3 m. Užvakar buvom pas savo daktarę. Sako, pieno duodat? Sakau, taip taip, juk mišinuką geriam. Sako, tai kaip gi duokit karvės iš kur gi tas vaikas kalcio gaus? Sakau, na gal mes prie mišinuko dar pasiliksim  biggrin.gif . Sako, taigi iš mišinuko jau jokios naudos jai nebėra  doh.gif  Tai patylėjau, akim paklapsėjau  doh.gif  Nu ir iš kur tos daktarės tokios vištos  blink.gif  atrodo ir nesena, ne sovietinių pažiūrų  g.gif


mano mergytei pusantru metuku, duodu vakarais karves pienuka..anksciau gere misinuka, galvoju kad tik vandenuko pasiulyt, bet dvejoju, ar tikrai naudos yra is karves pieno ar misinuko..? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(auksasss @ 2015 09 05, 20:52)
mano mergytei pusantru metuku, duodu vakarais karves pienuka..anksciau gere misinuka, galvoju kad tik vandenuko pasiulyt, bet dvejoju, ar tikrai naudos yra is karves pieno ar misinuko..? unsure.gif

tai kodėl tada mamos savo papuliais maitina iki dviejų metukų? (maitinčiau ir aš beto) Jei sakot naudos nėra iš mišinuko tokiam amžiui?
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2015 09 09, 20:05)
tai kodėl tada mamos savo papuliais maitina iki dviejų metukų? (maitinčiau ir aš beto) Jei sakot naudos nėra iš mišinuko tokiam amžiui?

na, maitina ne papuliais, o pienu, tai viena. Antra yra žodis krūtys, o ne papuliai. Ir trečia - maitina iki dviejų metukų, nes to reikia joms, o ne vaikui.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 09 14, 11:39)
na, maitina ne papuliais, o pienu, tai viena. Antra yra žodis krūtys, o ne papuliai. Ir trečia - maitina iki dviejų metukų, nes to reikia joms, o ne vaikui.


nu jau tikrai žiauriai nusišnekėjot...
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2015 09 14, 12:47)
nu jau tikrai žiauriai nusišnekėjot...

nop, nenusišnekėjau, na, nebent tavo vaikas bedantis
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2015 05 28, 22:59)
Va va sita tema ir man aktuali, manoji dar vis MP skanauja, bet jau metukai, noreciau pries nakti irgi pienuko pasiulyt, pratinti. O jus piena virinat?



Nevirinau ir nešildžiau - kai norėdavo pieno atsigerti, duodavau tiesiai iš šaldytuvo (kaip ir dabar). Su gerkle problemų neturi nė vienas vaikas.
Atsakyti
Tuoj bus 2,5, pries miega geria misinuka. Ragaves avyzu, migdolu pieno. Karves pieno gryno nera ragaves ir net neketinu iki 3 metu jam siulyti jo.
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2015 08 28, 11:48)
Mums 1,3 m. Užvakar buvom pas savo daktarę. Sako, pieno duodat? Sakau, taip taip, juk mišinuką geriam. Sako, tai kaip gi duokit karvės iš kur gi tas vaikas kalcio gaus? Sakau, na gal mes prie mišinuko dar pasiliksim  biggrin.gif . Sako, taigi iš mišinuko jau jokios naudos jai nebėra  doh.gif  Tai patylėjau, akim paklapsėjau  doh.gif  Nu ir iš kur tos daktarės tokios vištos  blink.gif  atrodo ir nesena, ne sovietinių pažiūrų  g.gif


Čia kiek žmonių, tiek nuomonių. Anksčiau niekas net nedvejodavo, kad karvės pienas - kalcio šaltinis, dabar viskas persivertė. Aš pati pieno negeriu ir vaikui neduodu, bet kuri nuomonė yra teisingesnė kiekviena mama renkasi pagal save smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2015 08 28, 10:48)
Mums 1,3 m. Užvakar buvom pas savo daktarę. Sako, pieno duodat? Sakau, taip taip, juk mišinuką geriam. Sako, tai kaip gi duokit karvės iš kur gi tas vaikas kalcio gaus? Sakau, na gal mes prie mišinuko dar pasiliksim  biggrin.gif . Sako, taigi iš mišinuko jau jokios naudos jai nebėra   doh.gif  Tai patylėjau, akim paklapsėjau   doh.gif  Nu ir iš kur tos daktarės tokios vištos  blink.gif  atrodo ir nesena, ne sovietinių pažiūrų  g.gif


Aš patylėsiu ir paklapsėsiu, kam apskritai vaikui mišinio duoti, kai galima maitinti normaliais maisto produktais.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 12 04, 08:54)
Aš patylėsiu ir paklapsėsiu, kam apskritai vaikui mišinio duoti, kai galima maitinti normaliais maisto produktais.

drinks_cheers.gif taigi nebe kudikis ... kam tas mishinukas?! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 12 04, 15:54)
Aš patylėsiu ir paklapsėsiu, kam apskritai vaikui mišinio duoti, kai galima maitinti normaliais maisto produktais.

drinks_cheers.gif
As duodavau naturalaus ožkos pieno, kaimyne kasdien is kaimo parveždvao.
Atsakyti