Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

tai tie augalai auga, nieko jiems neatsitiks, nebent išdalysiu

Atsakyti
Turbut pirma karta gyvenime pajutau toki didziuli nora susikraut tases ir dingt i kokia anglija... Pikta siandien esu ant visos valstybes mad.gif nepatekom i darzeli doh.gif 7 ir 8 liko laukt eileje doh.gif visiska neteisybe schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2015 05 20, 12:57)
Turbut pirma karta gyvenime pajutau toki didziuli nora susikraut tases ir dingt i kokia anglija... Pikta siandien esu ant visos valstybes  mad.gif  nepatekom i darzeli  doh.gif  7 ir 8 liko laukt eileje  doh.gif  visiska neteisybe  schmoll.gif


Uzjauciu 4u.gif Bet reikia eiti pas direktore, i savivaldybe, pas mera, pas prezidente ( jos patareja labai graziai kalba apie vaikus, tai tegu ir parodo, kaip tie zodziai virsta darbais). Gi yra skirtumas, kur du vaikai, kur keturi doh.gif Jums turi but padaryta isimtis nepaisant visu tvarku. O jei nebus, kreipkites i zurnalistus. Linkiu kantrybes issireikalauti to, kas Jums tikrai turi tekti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 05 20, 17:28)
Uzjauciu  4u.gif Bet reikia eiti pas direktore, i savivaldybe, pas mera, pas prezidente ( jos patareja labai graziai kalba apie vaikus, tai tegu ir parodo, kaip tie zodziai virsta darbais). Gi yra skirtumas, kur du vaikai, kur keturi  doh.gif Jums turi but padaryta isimtis nepaisant visu tvarku. O jei nebus, kreipkites i zurnalistus. Linkiu kantrybes issireikalauti to, kas Jums tikrai turi tekti  4u.gif  4u.gif

Drasus cia pasiulymai biggrin.gif ir pas prezidente ir i tv biggrin.gif vyrui reik pasiulyt i zurnalistus kreiptis smile.gif jis megsta demesio centre but biggrin.gif galetu tikra zviazda pasijust cool.gif biggrin.gif
Pirmadieni einam pas daktare. Donatas isbertas smarkiai... Isvis abu juos ta gyd kaip alergiskus pripazino... Paklausiu gal jie gautu siuntima i spec alergiuku darzeli... Kiek teko girdet su siuntimu ten visus priima be eiles rolleyes.gif nors nesitiki man kad eiliu kazkuriam darzelyje nebutu schmoll.gif ir net jeigu ir priimtu tai menka paguoda... Darzelis tooooli mums doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2015 05 21, 21:37)
Drasus cia pasiulymai  biggrin.gif  ir pas prezidente ir i tv  biggrin.gif  vyrui reik pasiulyt i zurnalistus kreiptis  smile.gif jis megsta demesio centre but  biggrin.gif  galetu tikra zviazda pasijust  cool.gif  biggrin.gif 
Pirmadieni einam pas daktare. Donatas isbertas smarkiai... Isvis abu juos ta gyd kaip alergiskus pripazino... Paklausiu gal jie gautu siuntima i spec alergiuku darzeli... Kiek teko girdet su siuntimu ten visus priima be eiles  rolleyes.gif  nors nesitiki man kad eiliu kazkuriam darzelyje nebutu  schmoll.gif ir net jeigu ir priimtu tai menka paguoda... Darzelis tooooli mums  doh.gif


Jei vyras megzta but zvaigzde, tada tikrai turit sansu bigsmile.gif I alergiuku darzeli eiliu tikrai nebuna, tik pazymos reikia. O kad veziot toli, tai nesmagu, bet vis pigiau nei aukle biggrin.gif Mano sese du metus ziauriai ziauriai toli vaika veziojo ir nieko biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 05 21, 22:49)
Jei vyras megzta but zvaigzde, tada tikrai turit sansu  bigsmile.gif I alergiuku darzeli eiliu tikrai nebuna, tik pazymos reikia. O kad veziot toli, tai nesmagu, bet vis pigiau nei aukle  biggrin.gif Mano sese du metus ziauriai ziauriai toli vaika veziojo ir nieko  biggrin.gif  4u.gif

Butu gal ir nieko jeigu ir Taura ikist i ta darzeli ax.gif nes jeigu po skirtingus isveziot reiktu plius dar Dziuga palydet i mokykla... Nezinau kiek cia man uztruktu blink.gif
Mamytes kurios pirmokus siais metais turesit papasakokit kaip ruosiates bigsmile.gif ar vedziosit pradzioj juos? Ar paleisit kad patys nueitu? unsure.gif Gal telefonus pirksit kad susisiekt butu galima? Arbatpinigiu reiks duot vaikui, ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2015 05 22, 11:58)
Mamytes kurios pirmokus siais metais turesit papasakokit kaip ruosiates  bigsmile.gif  ar vedziosit pradzioj juos? Ar paleisit kad patys nueitu?  unsure.gif Gal telefonus pirksit kad susisiekt butu galima? Arbatpinigiu reiks duot vaikui, ane?  g.gif


mano jau eina į nulinę klasę, tai nieko naujo kaip ir nebus

nuvežu, palydžiu iki mokyklos durų, nes mašiną pasistatau kitoj gatvės pusėj, o gatvė l. judri, nors ir šviesoforas, bet fūras lekia, tai baisu, kad neužgrybautų per raudoną. Čia labai priklauso nuo mokyklos vietos, gatvės judrumo, sankryžų.

mokyklos valgykloj išperkam pietus 5 d.dienoms, užsižymi žurnale valgykloj ir tik pasiimt reikia visiems vaikams savo dalį, todėl pinigų negauna. Taip daugumai pradinukų perka.

Telefono kol kas pirkti nežadu. Gal tai bus prizas išmokus skaityt ir skaičiuot iki kažkokio lygio - kad suprastų telefono funkcijas ir būtų paskata mokytis.
Atsakyti
mano abi mažikes priėmė į darželį, į tą pačią grupę thumbup.gif

viskas, kraustysimės bet kokia kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 06 02, 09:54)
mano abi mažikes priėmė į darželį, į tą pačią grupę  thumbup.gif

viskas, kraustysimės bet kokia kaina smile.gif

mano Viliu ir priime, matau sistemoj kad jau priskirtas prie lankanciu, tik dar nezinau nuo kada pradesim lankyt. labai tikiuos kad nuo kokios liepos
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2015 06 02, 11:27)
mano Viliu ir priime, matau sistemoj kad jau priskirtas prie lankanciu, tik dar nezinau nuo kada pradesim lankyt. labai tikiuos kad nuo kokios liepos


Jau yra sarasai bigsmile.gif Kai MB gris, liepsiu tikrint del radviles bigsmile.gif
Atsakyti
MB komandiruotej tik dvi dienas, o as per ta laika uzsisakiau zemiu, dali issilyginau ir pasisejau gabaliuka zoles thumbup.gif Didziuojuosi savim cool.gif Aisku, iki MB noreto tobulumo ten toli, bet uztat turesiu kur vaikam baseina padet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 06 02, 21:13)
Jau yra sarasai  bigsmile.gif Kai MB gris, liepsiu tikrint del radviles  bigsmile.gif

yra yra
QUOTE(ddovilux @ 2015 06 03, 13:07)
MB komandiruotej tik dvi dienas, o as per ta laika uzsisakiau zemiu, dali issilyginau ir pasisejau gabaliuka zoles  thumbup.gif Didziuojuosi savim  cool.gif Aisku, iki MB noreto tobulumo ten toli, bet uztat turesiu kur vaikam baseina padet  thumbup.gif

pas mus ir gabaleles zoles mano setas o visa kita kas liko is seniau, bet manoji zole sudygo kuokstais vis tikejaus kad issisakos bet ne velnio kogero sekla sudinos kokybes buvo doh.gif
Atsakyti