Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(izide @ 2015 05 07, 20:47)
Na nereik cia varyt  tongue.gif  Turiu dvejus Derek Lam, na superiniai akinukai. Kokybe tikrai gera. Yooxe pirkau pries pora metu. Iki dabar dziaugiuosi ir mielai po jais  slepiu akis nuo saules.

Nu jau tas kazkoks pan Darek lai savo akinius pats nesioja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 05 07, 22:31)
Nu jau tas kazkoks pan Darek lai savo akinius pats nesioja  cool.gif

ale pikta gi panicka siandien lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2015 05 08, 06:11)
ale pikta gi panicka siandien  lotuliukas.gif

angry bird biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2015 05 07, 19:20)
Bet kaip jus perkat nematavus? Taure tai suprantu, gali grazinti, bet visos kitos? Gal mano kokia nosis nestandartine, bet as optikoj is visu turimu, gal 2 sau tinkamus ir randu

nuo veido formos priklauso 4u.gif as niekaip nesuprasdavau, kai sese vis bedavojos, kad sunkiai akinius issirenka. Galvojau issikalineja biggrin.gif o va pries pora men,kai grizus buvo,nuvaziavom abi cia I optika -ir ka -as ka matuojuos -man visi visi visi bet kokios formos ir bet kokio dydzio tinka biggrin.gif o jai visi atrodo - kaip savo vaiko uzsidejus lotuliukas.gif ir rimtai vos keli remai tiko rolleyes.gif ir, beja,pigiausi biggrin.gif
arba rinktis,kaip minejo, pagal turimu tinkanciu remu ismatavimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 08 gegužės 2015 - 07:59
QUOTE(bonda @ 2015 05 08, 08:56)
nuo veido formos priklauso 4u.gif as niekaip nesuprasdavau, kai sese vis bedavojos, kad sunkiai akinius issirenka. Galvojau issikalineja biggrin.gif o va pries pora men,kai grizus buvo,nuvaziavom abi cia I optika -ir ka -as ka matuojuos -man visi visi visi bet kokios formos ir bet kokio dydzio tinka biggrin.gif o jai visi atrodo - kaip savo vaiko uzsidejus lotuliukas.gif  ir rimtai vos keli remai tiko rolleyes.gif ir, beja,pigiausi biggrin.gif


Na tada uzuojauta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2015 05 08, 07:58)
Na tada uzuojauta smile.gif

as is JAV siunciuos akinius, o jai siunciau i JAV is cia biggrin.gif nes nespejo pasiimt pati 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri esate pirkusi Charles by Charles David batelius? Kaip jų dydžiai? Neapsisprendžiu 6,5 imti ar 7 su 37EU... Komentarai irgi įvairūs labai...
4u.gif
Atsakyti
Ar tik man nerodo kokie dydžiai kelnių? Kas mato ar yra S ar XS, nes mano 122 ūgio M paskedo 6,5 m berniukas doh.gif

http://www.childrens...ants-2035289-IV
Atsakyti
Mergaites, landsende nuolaidele yra, prisijunkite 4u.gif
Atsakyti
Va pagirsiu sioje siuntoje gauta liemenuka.
http://www.hanes.com...age-bra--x07539
nerealiai patogus, kasdienai thumbup.gif
griebkit, kol dar siokiu tokiu dydziu yra ir kaina tokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izide: 08 gegužės 2015 - 11:39
Kas per nuolaidele?
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 05 08, 12:11)
Ar tik man nerodo kokie dydžiai kelnių? Kas mato ar yra S ar XS, nes mano 122 ūgio M paskedo 6,5 m berniukas doh.gif

http://www.childrens...ants-2035289-IV

nerodo
Atsakyti