Įkraunama...
Įkraunama...

Kilo kokteilis - ar bandėte kas?

Ar mėginote kažkas http://www.kilo.lt/kokteilis ?
Būtų įdomu sužinoti atsiliepimus.. 4u.gif
Atsakyti
Labas. vakar gavau savo kokteili (bananini) smile emoticon Geriau tik viena karta kol kas vakarienei, tai skonis labai geras su pienu! ax.gif Del veiksmingumo - pagyvensim pamatysim.
Atsakyti
Lengvatikių mulkinimas cool.gif
"Pasirinkus šį planą, jūs turėtumėte valgyti pusryčius (iki 400 kalorijų), pietus (iki 500 kalorijų) ir du užkandžius (iki 100 kalorijų kiekvienas). Jei per 10 dienų nepastebėsite jokių rezultatų, rekomenduojame išbandyti planą “pusryčiai + vakarienė”.

Valgant pusryčius iki 400 kalorijų, pietus iki 500 kalorijų ir du užkandžius iki 100 kalorijų kiekvienas, paros kalorijų norma tesudarys 1100kcal. Pridėjus kokteilį gausis max 1500kcal. Valgydamos cepelinus, saldainius ir viską, ką norite ir surinkdamos 1500kcal, sėkmingai lieknėsite ir be jokių kokteilių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2015 05 14, 11:04)
Lengvatikių mulkinimas  cool.gif
"Pasirinkus šį planą, jūs turėtumėte valgyti pusryčius (iki 400 kalorijų), pietus (iki 500 kalorijų) ir du užkandžius (iki 100 kalorijų kiekvienas). Jei per 10 dienų nepastebėsite jokių rezultatų, rekomenduojame išbandyti planą “pusryčiai + vakarienė”.

Valgant pusryčius iki 400 kalorijų, pietus iki 500 kalorijų ir du užkandžius iki 100 kalorijų kiekvienas, paros kalorijų norma tesudarys 1100kcal. Pridėjus kokteilį gausis max 1500kcal. Valgydamos cepelinus, saldainius ir viską, ką norite ir surinkdamos 1500kcal, sėkmingai lieknėsite ir be jokių kokteilių smile.gif


Nu baikit, gi reikia kilo.lt pasinaudot savo brand'u ir kalt pinigus cool.gif Kol bus paklausa, tol bus pasiūla, juk daug lengviau nusipirkt kokteiliuką, kurio porcija kainuoja 2 eurus nei namie pasigamint irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 05 14, 11:44)
Nu baikit, gi reikia kilo.lt pasinaudot savo brand'u ir kalt pinigus  cool.gif Kol bus paklausa, tol bus pasiūla, juk daug lengviau nusipirkt kokteiliuką, kurio porcija kainuoja 2 eurus nei namie pasigamint  irnesakyk.gif


Aš irgi taip galvojau, bet susipirkti visus produktus kokteiliui ne visuomet spėju, ir kartais vistik vakariene patampa greiti užkandžiai... blush2.gif
Tad galbūt tai yra geriau nei dešrainis iš degalinės už du eurus...
Atsakyti
QUOTE(Atlantė @ 2015 05 14, 12:19)
Aš irgi taip galvojau, bet susipirkti visus produktus kokteiliui ne visuomet spėju, ir kartais vistik vakariene patampa greiti užkandžiai...  blush2.gif 
Tad galbūt tai yra geriau nei dešrainis iš degalinės už du eurus...



Turėkit šaldytuve varškės, kiaušinių, juk tokį maistą išsiimt iš šaldytuvo trunka vos minutę, kiaušiniai spėja išvirt, kol grįžus namo persirengiu. Manau yra daug sveikesnių ir pigesnių alternatyvų negu tas kokteilis, tik reikia truputį galvą pasukt. Aišku, renkasi kiekviena pagal save, čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
na ka jus kalbate? niekas negali Lietuvoje prekiauti bet kuo, ypac neatitinkant visu reikalavimu.
nejaugi dabar visi maisto papildai tik nuodai. juk ir paprasti vitaminai nuodai!!! o jeigu mazai zinai, tada ir nebe nuodai, o viskas tik gerai.
asmeniskai ir as geriu kilo.lt kokteilius. galiu tvirtai pasakyti, viska, ka esu bandziusi ir gerusi, tai skonis labai geras, kaina irgi tikrai atitinkanti kokybe.
turi visus zenklinimus ant pakuotes, jais tikiu ir pasitikiu.
kilo.lt komanda yra padejusi jau keliems mano pazistamiems mesti svori, ne vienas ju nesiskunde kilo.lt, atvirksciai, viskas tik gerai.
grizus prie kokteilio, jeigu esi linkes buti priklausomas arba kategoriskas, tai niekas nepades.
as dziaugiuosi visa konsultacija, laikausi taisykliu ir normu, skonis bananinis nerealus!
sportuoju ir laikausi nurodymu, geriu kokteili, jokios priklausomybes jam nejauciu (esu priklausoma nuo maisto labiau:)), chemijos netikrumo skoniu nejauciu.
gersiu ir lauksiu rezultatu, tikiu rekomendacijomis is draugu, nes ju patirtis tik gera.
peikite tai, ka patys sukuriate ir apsiginkite, o ne tai, kas jau turi tai, ka pripazista sertifikacijos ir kitos atsakingos istaigos!!!

Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 05 14, 12:31)
Turėkit šaldytuve varškės, kiaušinių, juk tokį maistą išsiimt iš šaldytuvo trunka vos minutę, kiaušiniai spėja išvirt, kol grįžus namo persirengiu. Manau yra daug sveikesnių ir pigesnių alternatyvų negu tas kokteilis, tik reikia truputį galvą pasukt. Aišku, renkasi kiekviena pagal save, čia tik mano nuomonė  4u.gif



Pritariu jums, bet aš nevalgau varškės ir kiaušinių kaip pavyzdžiui. Ir tikrai renkuosi paprasčiausią kelią blush2.gif bet manau šis kelias geresnis nei kiti greito maisto pasirinkimai. O kaip bus matysime. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Draugystes_akademija @ 2015 05 14, 12:34)
na ka jus kalbate? niekas negali Lietuvoje prekiauti bet kuo, ypac neatitinkant visu reikalavimu.
nejaugi dabar visi maisto papildai tik nuodai. juk ir paprasti vitaminai nuodai!!! o jeigu mazai zinai, tada ir nebe nuodai, o viskas tik gerai.
asmeniskai ir as geriu kilo.lt kokteilius. galiu tvirtai pasakyti, viska, ka esu bandziusi ir gerusi, tai skonis labai geras, kaina irgi tikrai atitinkanti kokybe.
turi visus zenklinimus ant pakuotes, jais tikiu ir pasitikiu.
kilo.lt komanda yra padejusi jau keliems mano pazistamiems mesti svori, ne vienas ju nesiskunde kilo.lt, atvirksciai, viskas tik gerai.
grizus prie kokteilio, jeigu esi linkes buti priklausomas arba kategoriskas, tai niekas nepades.
as dziaugiuosi visa konsultacija, laikausi taisykliu ir normu, skonis bananinis nerealus!
sportuoju ir laikausi nurodymu, geriu kokteili, jokios priklausomybes jam nejauciu (esu priklausoma nuo maisto labiau:)), chemijos netikrumo skoniu nejauciu.
gersiu ir lauksiu rezultatu, tikiu rekomendacijomis is draugu, nes ju patirtis tik gera.
peikite tai, ka patys sukuriate ir apsiginkite, o ne tai, kas jau turi tai, ka pripazista sertifikacijos ir kitos atsakingos istaigos!!!


Nelabai supratau, ko nervinatės ir kas čia tuos kokteilius nuodais išvadino mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Draugystes_akademija @ 2015 05 14, 12:34)
na ka jus kalbate?

Tiesą kalbame smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif užsisakiau ir aš šį kokteilį, vartoju dar tik keletą dienų, tad rezultato dar teks palaukti, tačiau skonis tikrai superinis, užsisakiau braškinį ir po kolkas geriasi labai gerai. Man kaip aktyviai gyvenančiai mamytei šis kokteilis idealus variantas, greitai paruošiama, skanu, nereikia sukti galvos ką čia perkasti vakarienei, o dar jei pavyks pasiekti rezultatų išvis idealu smile.gif
Atsakyti
As turiu sokoladinio skonio kokteili. Kazkada teko gerti herbalife, tai man sitas daug skanesnis ir sotesnis, o dar kai esu uzkietejusi smalize, salta kakava primenantis kokteilis man pats tas vakarienei tongue.gif ir skanu ir sveika smile.gif
Atsakyti