Įkraunama...
Įkraunama...

Kilo kokteilis - ar bandėte kas?

Nu matau kaip visada ir visur nuomonių "kryžkelės" smile.gif
Kaip ten bebūtų, aš tikriausiai irgi iš tų, kur cepeliną iškeičiau į KILO kokteilį smile.gif. Visai skanu ir sotu, ir į šaldytuvą lįsti po jo nesinori, o skrandis lieka neapsunkintas cepelino riebalais smile.gif (čia žinoma su jumoru tie cepelinai, nes nu gi lietuviui jie visad skanuuu bus 4u.gif )

žiūrėsim kaip bus toliau g.gif smile.gif 4u.gif

Skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kadangi daugiau komentarų nėra kolkas, nusprendžiau ir aš išmėginti šį produktą.
Laukiu atvykstant. ax.gif
Atsakyti
Pabandziau braskini kokteili, patiko, kitas pliusas - skubanciam zmogui, tai puiki iseitis, gali isidet i rankine ir isgert, kada turesi kelias laisvas minuteles. thumbup.gif
Atsakyti
Ragauju jau trečia diena bananinį kokteilį.
Žinokit skanu ir sotu. ax.gif nėra per saldu. Kolkas tikrai džiaugiuosi jog ryžausi išmėginti. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, jau praejo daugiau nei savaite nuo kokteilio vartojimo pradzios tai noriu pasidalinti ispudziais :> Per savaite su trupuciu vartojimo numeciau 3kg nuo savo pradinio svorio 64kg! Geriu ryte ir vakare ir visai nejauciu nei alkio nei energijos trukumo tongue emoticon Skonis kaip pieno kokteilio, nepabodo, tik gaila, kad geriant du kartus per diena jau ir pakuote i pabaiga. Manau bandysiu pirkt kita skoni, o rezultatais esu labai patenkinta. Rekomenduoju! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį kokteilį vartoju jau antra savaitė smile.gif nustebau ant svarstyklių pamačiusi -2kg smile.gif va ką reiškia sveika ir subalansuota vakarienė!
Atsakyti
Pritariu, kad geriau iskeisti visokius sumustinius ar cepelinus i kokteili. Aisku as gaminu kokteilius pusryciams pati, bananai, kivi, uogos ir blenderiu vrum vruuum.labai skanu ir sotu, netgi vyras megsta. Bet sita irgi pabandyciau. O kokia kaina?
Atsakyti
Tik dabar pamačiau jog yra galimybė Vilniuje atvykti pas juos ir paragauti visų skonių... Būčiau tikrai pasinaudojusi. ax.gif
Atsakyti
Na išbandžiau ir aš kokteilį. Dariausi su vandeniu, tai skonis šiek tiek sintetinis, bet nieko. Manau su pienu bus skaniau - ryt išbandysiu smile.gif O rezultatai bus matyt kokie bus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Sauleja>: 05 birželio 2015 - 18:50
Ui kiek reklamos biggrin.gif Kiek pastangu kuriant begale nauju vartotoju, kad pasisakyti kaip gerai veikia lotuliukas.gif Tik pora nariu realus, visi kiti po 2-5 komentarus, spec siai temai sukurti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2015 06 09, 19:19)
Ui kiek reklamos biggrin.gif Kiek pastangu kuriant begale nauju vartotoju, kad pasisakyti kaip gerai veikia  lotuliukas.gif  Tik pora nariu realus, visi kiti po 2-5 komentarus, spec siai temai  sukurti thumbup.gif

Oho ir kurie tie (begalė) prisikūrę specialiai šiai temai? bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu šokoladinį. Specialiai tokį pirkau saldumynų norui patenkinti smile.gif Skonis patiko, išbandžiau ne tik su pienu, bet ir su jogurtu, bananu, avižiniais dribsniais thumbup.gif O bet tačiau nusprendžiau pereiti prie žaliavalgystės (bent jau kuriam laikui), tai artimiausiu metu kokteilio nevartosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 08 rugpjūčio 2015 - 12:27