Įkraunama...
Įkraunama...

ASOS

QUOTE(miu11 @ 2015 05 19, 11:34)
Sveiki, pirkau is Asos nemazai, ir visada siuntinius gaunu, taip pat esu grazinusi prekiu, viskas buvo ok. pastebejau, kad visada jei perki virs 100 euru tai nemokamai ishsiuncia per DPD, taigi pirkau kedus uz 150 euru ir ramiai laukiau sau tracking numerio... ir pasirodo ishsiunte paprastu neregistruotu... jau 12 darbo dienu praejo, jau beveik nebesitikiu gauti.. greiciausiai paste pavoge, maniskis pastas liudnai pagarsejes Zirmunu bozhpashtis. sad.gif

Ar sulaukėt savo siuntinio? Aš irgi pirkau už nemažą sumą ir, deja, siuntinio kaip nėra taip nėra. Grąžina tokiu atveju jie pinigus, ar reikia nemažai pavargti?
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2015 06 08, 08:54)
Ar sulaukėt savo siuntinio? Aš irgi pirkau už nemažą sumą ir, deja, siuntinio kaip nėra taip nėra. Grąžina tokiu atveju jie pinigus, ar reikia nemažai pavargti?


Kiek laiko praėjo? Rašykit jiems, o ne į forumą. Aišku, kad grąžina arba išsiunčia pakartotinai, gi normali parduotuvė.
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2015 06 08, 11:33)
Kiek laiko praėjo? Rašykit jiems, o ne į forumą. Aišku, kad grąžina arba išsiunčia pakartotinai, gi normali parduotuvė.

Tai žinoma, jiems rašiau, tačiau norisi ir iš praktikos sužinoti, kaip žmonėms sekasi. Siuntinį šiaip ne taip rado pašte, bet su šituo pirkiniu tai kažkoks galvos skausmelis, pakuotė, kurioje buvo suknia buvo praplėšta ir neaišku, gal ten kažkas knisosi, nes keli siūleliai išlinde iš suknios, lyg užkliuvę kas būtų su kokiais nagais. O gal žinote per kiek laiko galima grąžinti?
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2015 06 09, 08:43)
Tai žinoma, jiems rašiau, tačiau norisi ir iš praktikos sužinoti, kaip žmonėms sekasi. Siuntinį šiaip ne taip rado pašte, bet su šituo pirkiniu tai kažkoks galvos skausmelis, pakuotė, kurioje buvo suknia buvo praplėšta ir neaišku, gal ten kažkas knisosi, nes keli siūleliai išlinde iš suknios, lyg užkliuvę kas būtų su kokiais nagais. O gal žinote per kiek laiko galima grąžinti?


28d nuo gavimo, tik įdomu, kaip jie užfiksuoja, kada gauta.
Bet už siuntimą atgal Jums pinigų negrąžins, nebent įrodytumėte, kad ta sugadinta pakuotė - asos kaltė g.gif
Atsakyti
Sveikos,


noriu pakeisti gautos prekes dydi, taciau grazinimo lape nera grafos, kur nurodyciau pageidaujamos prekes dydi. Kaip Jus elgetes?
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2015 06 18, 12:27)
Sveikos,
noriu pakeisti gautos prekes dydi, taciau grazinimo lape nera grafos, kur nurodyciau pageidaujamos prekes dydi. Kaip Jus elgetes?


Asos tokios paslaugos nebeteikia, reikia tiesiog grąžinti prekę ir užsisakyti kitą dydį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2015 06 23, 10:24)
Asos tokios paslaugos nebeteikia, reikia tiesiog grąžinti prekę ir užsisakyti kitą dydį  4u.gif

Aciu uz atsakyma. Blogai. Nes preke buvo pirkta su nuolaidos kodu.
Atsakyti
Sveiki, gal koks nuolaidos kodukas galiojantis yra?
Atsakyti
ir man reikėtų koduko ax.gif
Atsakyti
Ech, kaip reiktu koduko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 07 30, 14:09)
Ech, kaip reiktu koduko  ax.gif


senokai jau nebuvo jokio koduko... g.gif
Atsakyti
Nuolaida kosmetikai iki 30%
Atsakyti