Įkraunama...
Įkraunama...

ASOS

QUOTE(spring&summer @ 2017 06 22, 09:26)
O is kur jie zino i kuri butent,ar i betkoki siuncia? Kaip as nemegstu nekonkreciu inter.pardziu unsure.gif


Tai pristatymo adresą gi reikia nurodyti. smile.gif Kadangi aš nurodžius darbo adresą, tai man dabar tuos kelis kartus pristatė į artimiausią paštomatą. Administratorei atnešė tiesiai į ofisą jos prekes, tai nežinau, kaip jie ten pasirenka pristatymo būdą. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal koki koduka nuo pilnos kainos turit 4u.gif Ir gal zinot kiek laiko preke krepselyje, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spring&summer @ 2017 06 22, 09:26)
O is kur jie zino i kuri butent,ar i betkoki siuncia? Kaip as nemegstu nekonkreciu inter.pardziu unsure.gif

Taip, i bet koki, kur jiem ta diena pagal nuotaika uzplaukia biggrin.gif

Jus esat nekonkreti, isidekit preke ir matysit kur uz kiek kaip siuncia. Arba taisykles paskaitykit.
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2017 07 01, 14:56)
Sveikos, gal koki koduka nuo pilnos kainos turit 4u.gif  Ir gal zinot kiek laiko preke krepselyje, aciu 4u.gif


Kodo nežinau, man irgi reiktų... ax.gif Prekes krepšelyje laiko 60min.
Atsakyti
Dar klausimukas del grazinimo, uzpildai forma ir priklijavus ant siuntos paste palieki, ar kazka dar asos psl zymeti ar pildyti reikia? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ta formą dėl ko prekė grąžinama reikia dėti į siuntos vidų... O per ASOS puslapį savo paskyroj reikia atsispausdinti adresą grąžinimui į ASOS, kurį priklijuosit ant siuntos ir nieko papildomai pašte mokėti nebereiks.
Atsakyti

pa2iam spausdinti nieko nereikia, jie prie u-sakymo prideda lapuką, kuriame jau yra jų lipdukas su atgaliniu adresu :) tiesiog pažymi priežastį dėl kurios gražini, užklijuoji adresą ir psio :) aš net naudojau jų pačių įpakavimą išverstą inside - out :)

Atsakyti

pačiam spausdinti nieko nereikia, jie prie u-sakymo prideda lapuką, kuriame jau yra jų lipdukas su atgaliniu adresu :) tiesiog pažymi priežastį dėl kurios gražini, užklijuoji adresą ir psio :) aš net naudojau jų pačių įpakavimą išverstą inside - out :)

Atsakyti

pačiam spausdinti nieko nereikia, jie prie u-sakymo prideda lapuką, kuriame jau yra jų lipdukas su atgaliniu adresu :) tiesiog pažymi priežastį dėl kurios gražini, užklijuoji adresą ir psio :) aš net naudojau jų pačių įpakavimą išverstą inside - out :)

Atsakyti
Formą atsispausdinau ir užklijavau ant pako,palikau pašte, tik bėda, kad per skubėjimą viduj kur lapas nieko nepažymėjau kodėl grąžinu, ką dabar daryti unsure.gif
Atsakyti
Gal kas zinote per kiek laiko grąžina pinigus, kai jie grąžinama siunta nukeliauja pas ASOS?
Atsakyti
Sveikos Asos pirkėjos 4u.gif

Labai noriu užsisakyt iš Asos, niekda dar to nedariau..bet kaip neapsirikti su dydžiais?
Ar galit patarti, kokį rinktis UK6 ar UK8, jei nešioju dažniausiai S/ xs/ 34?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti