Įkraunama...
Įkraunama...

Cvergšnauceriai

Vau, Liuka bigsmile.gif 4u.gif Va kur aistra šunims... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ku-ku-shka @ 2015 06 04, 22:01)
Nepaprastai gražios rozetės. Labai kruopštus darbas  thumbup.gif

smile.gif aciuks.gif
Atsakyti
Oj, Liuka, kokie grožiai wub.gif Gaila, kad mes nedalyvausim. Tikrai labai smagu gauti tokią rankų darbo rozetę. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2015 06 05, 00:29)
Vau, Liuka  bigsmile.gif  4u.gif  Va kur aistra šunims...  wub.gif



QUOTE(zemaiteki @ 2015 06 05, 10:16)
Oj, Liuka, kokie grožiai  wub.gif Gaila, kad mes nedalyvausim. Tikrai labai smagu gauti tokią rankų darbo rozetę. thumbup.gif

aciuks.gif merginos, stengiuos pradžiugint, nes tos standartines kazkaip irnesakyk.gif
mazyliams ir šuniukams norisi padaryt kažka žaismingo
na turiu vilti, kad ir kitais metais neatsisakys nuo mano paslaugu blush2.gif
Atsakyti
Norim pasidžiaugt smile.gif
Mūsų Boni šį savaitgalį Kaune puikiai pasirodė. Per dvi dienas: 2xExc.1, 2xJN, 2xJBOB, 2xBOB ir BIG-4! wub.gif Nuo dabar ji Lietuvos-Latvijos-Estijos-Baltijos jaunimo čempionė smile.gif Labai ja didžiuojuosi wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikinu, šaunuolės drinks_cheers.gif
o aš noriu parodyti pora savo vaikų smile.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
O rozetės nerealios, spalvos... kruopštumas...pavydžiu tokių gabumų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 06 08, 11:18)
Norim pasidžiaugt smile.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(malinua @ 2015 06 08, 16:02)


wub.gif wub.gif wub.gif
aciuks.gif
Atsakyti
Zemaiteki - šaunolės thumbup.gif
Tik rozetė, palyginus su liukos, tai lotuliukas.gif

mslinua- nerealūs, jau kokie dičkiai. Jau greit teks atsisveikint, oi širdį skaudės smile.gif

Pas mano mergiotę pradėjo ant nugaros kaltis balti plaukai blink.gif
Čia labai blogai? Ką su jais daryt, ar tegu lieka? Newbus taip, kad pradedi raut, o dar daugiau auga?
Atsakyti
Tai jau tikrai, kad sunku bus išsiskirti...Bet yra kaip yra.
Kas liečia baltus plaukus, esu susidūrus, jų pašalinimas nedaro įtakos gausesniam jų kiekui. Vakar pinčerę jauniklę mačiau, irgi tokių išdygo nesenai, bet nuo ko jie ,nesidomėjau smile.gif
Atsakyti
Juodieji terjerai savo forume rašė, kad pas juos būna baltų plaukų, o raunant daugėja, tai bijau lysti g.gif
nuo ko, tai man aišku - prisiartinau motinos foto labai - pas ją pilna. kai gyvai matėm, buvo nuskusta, tai ir baltų plaukų nesimatė...
Nu jei ką - bus pipirė lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Ku-ku-shka @ 2015 06 09, 14:55)
Juodieji terjerai savo forume rašė, kad pas juos būna baltų plaukų, o raunant daugėja, tai bijau lysti  g.gif
nuo ko, tai man aišku - prisiartinau motinos foto labai - pas ją pilna. kai gyvai matėm, buvo nuskusta, tai ir baltų plaukų nesimatė...
Nu jei ką - bus pipirė  lotuliukas.gif

Nu pipirinė tikrai nebus, pas maniškę daugiau nebeataugo biggrin.gif
Atsakyti
Malinua, wooow puppiai nuostabūs ir tikrai labai įspūdingi!!! wub.gif Tikiuosi ras pačius geriausius namus!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti