Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

QUOTE(asdova @ 2009 11 11, 16:16)
apkepas tikrai labai skanus! kadangi namuose nebuvo manu kruopu, teko improvizuot su couscous, super gavosi thumbup.gif


as dabar tik ir kepu pagal sita recepta - nu nerealiai skanus mum su vyru thumbup.gif kiekviena savaitgali dabar kepam ax.gif

P.S. smagu, kad ir su couscous skaniai gavos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2009 11 11, 20:30)
as dabar tik ir kepu pagal sita recepta - nu nerealiai skanus mum su vyru  thumbup.gif kiekviena savaitgali dabar kepam  ax.gif

P.S. smagu, kad ir su couscous skaniai gavos  drinks_cheers.gif

mano mergina valge pusryciams pietums ir vakarienei kol baigesi. padarysiu truput pertaraukele ir vel kepsiu. labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asdova @ 2009 11 13, 11:37)
mano mergina valge pusryciams pietums ir vakarienei kol baigesi. padarysiu truput pertaraukele ir vel kepsiu.  labai skanu thumbup.gif

na sugundėt, kepsiu ir aš bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2009 10 17, 16:45)
kiek kartu anskciau buvau kepus varskes apkepa - nelabai jau skanus gaudavosi  doh.gif kreipiaus pagalbos i mama  mirksiukas.gif tai dave savo recepta, tai pirma karta nerealiai skanus varske apkepas iskepe  thumbup.gif receptu dalinuos su jumis  4u.gif

Varskes apkepas:
0,5 stiklines manu,
1 stikline pieno,
800 gr varskes,
5 kiausiniai,
80 gr sviesto,
0,5 stiklines cukraus,
vanilinio cukraus, razinu (jeigu megstat)

Manus uzpilam pienu ir palaikom 30 min.
Varske, kiausiniu trynius, cukru ir sviesta ismaisom. I sita mase supilam piene isbrinkusius manus. Tada isplakam kiausiniu baltymus ir irgi supilam i mase. Tada galim sudeti razinas arba vanilinio cukraus truputi. Kepti 150-180 laipsniu temperaturoje.

del kepimo orkaiteje - as kepiau panasiai 70 minuciu 160 laipsniu karstyje  4u.gif

jeigu kas bandysit, sikiuosi ir kad ir jum skaniai iskeps  4u.gif

tikrai labai skanus,isbandziau vakar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2009 11 16, 19:47)
tikrai labai skanus,isbandziau vakar  thumbup.gif

aš ir vakar išbandžiau, dar šiandien pusryčiams liko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(neferite @ 2009 09 09, 21:53)
Sveikos,gal kas galit pasakyti saldaus pieno surio recepta ax.gif mano vyras labai megsta siuos surius biggrin.gif man jie ir patinka,jei nebuna rugstus
atsiprasau jei buvo sioje temoje,bandziau vartyti tema,bet ne iki galo,daug laiko uzimtu blush2.gif
aciu


Štai, išbandytas daugel kartų! cool.gif
http://jogosmityba.w...us-pieno-suris/


user posted image
čia dariau iš 2,5 litro pieno (pusiau kaimiško pusiau pirktinio) mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu paklausti tokio recepto, alia žemaičių blynai su varške. Nuo vakar liko gabalėlis varškės, ir taip norisi ką nors sūraus pasigaminti. Metelkit patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2009 10 17, 16:45)
kiek kartu anskciau buvau kepus varskes apkepa - nelabai jau skanus gaudavosi  doh.gif kreipiaus pagalbos i mama  mirksiukas.gif tai dave savo recepta, tai pirma karta nerealiai skanus varske apkepas iskepe  thumbup.gif receptu dalinuos su jumis  4u.gif

Varskes apkepas:
0,5 stiklines manu,
1 stikline pieno,
800 gr varskes,
5 kiausiniai,
80 gr sviesto,
0,5 stiklines cukraus,
vanilinio cukraus, razinu (jeigu megstat)

Manus uzpilam pienu ir palaikom 30 min.
Varske, kiausiniu trynius, cukru ir sviesta ismaisom. I sita mase supilam piene isbrinkusius manus. Tada isplakam kiausiniu baltymus ir irgi supilam i mase. Tada galim sudeti razinas arba vanilinio cukraus truputi. Kepti 150-180 laipsniu temperaturoje.

del kepimo orkaiteje - as kepiau panasiai 70 minuciu 160 laipsniu karstyje  4u.gif

jeigu kas bandysit, sikiuosi ir kad ir jum skaniai iskeps  4u.gif

Pagirsiu ir as biggrin.gif Kepiau siandien. Tikrai labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif aha labai skanus.
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2009 10 17, 17:45)
kiek kartu anskciau buvau kepus varskes apkepa - nelabai jau skanus gaudavosi  doh.gif kreipiaus pagalbos i mama  mirksiukas.gif tai dave savo recepta, tai pirma karta nerealiai skanus varske apkepas iskepe  thumbup.gif receptu dalinuos su jumis  4u.gif

labai labai ačiū už receptuką-super skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viske @ 2009 12 17, 14:41)
Pagirsiu ir as biggrin.gif Kepiau siandien. Tikrai labai skanus thumbup.gif


nu ir as kepiau nu bet jus man pasakykit koki jus buratazodi pasakot kad tas apkepas nesubliukstu doh.gif kepe graziai , augo, ale i pabaiga subliusko kaskaip doh.gif ar neturetu jis likti graziai iskiles g.gif skanumo tai tikrai skanus bet prekine isvaizda man atrodo ne tokia turetu buti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 01 19, 19:47)
nu ir as kepiau nu bet jus man pasakykit koki jus buratazodi pasakot kad tas apkepas nesubliukstu  doh.gif kepe graziai , augo, ale i pabaiga subliusko kaskaip  doh.gif ar neturetu jis likti graziai iskiles  g.gif skanumo tai tikrai skanus bet prekine isvaizda man atrodo ne tokia turetu buti  blush2.gif

Tai kad man atrodo visi apkepai subliūkšta, juk jo pagrindas varškė, jis ne biskvitas.
Atsakyti