Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

Vaikysteje valgydavau apkepa su vaskes suriu. Jei neklystu sutrupinamas varskes suris ir dar kazkas dedama ........ir kepama orkaiteje. Gal kuri mamyte zino receptuka kaip ji tiksliau padaryti? ax.gif


ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samsam: 30 sausio 2010 - 00:42
QUOTE(inetum @ 2010 01 29, 10:41)

idomi ideja thumbup.gif reikes pamegint bigsmile.gif
Atsakyti
niu prisiskaiciau apie varskytes gamyba is kefyro, butinai isbandysiu, tik va klausimukas, kai darot is kaimisko pieno - tipo rugpienio, tai kai jau tas pienas surygsta as jus dar isplakat tada i maisiuka ir i kamera ar neplakusios tokiais guzais tik supilat ir is kart saldot..na tikiuos supratot klausimuka 4u.gif
Atsakyti
na pati dar nedariau is naminio tai negaliu ka patarti g.gif bet sove mintis kad isbandyk abu varijantus ir palygink kas gausis ir mums pranesk kad ir mes zynotumeme biggrin.gif pabandyk po nedydele dali pasidaryti tokio ir tokio bet galvoju kad jokio skirtumo nelabai turetu buti g.gif bet nepabandzius nesuzinosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2010 02 01, 11:37)
na pati dar nedariau is naminio tai negaliu ka patarti  g.gif  bet sove mintis kad isbandyk abu varijantus ir palygink kas gausis ir mums pranesk kad ir mes zynotumeme  biggrin.gif pabandyk po nedydele dali pasidaryti tokio ir tokio bet galvoju kad jokio skirtumo nelabai turetu buti  g.gif  bet nepabandzius nesuzinosi  4u.gif


ale tiksliai gera mintis, kaip tik du stiklainiukus padesiu rugti ir gale savaites isbandysiu thumbup.gif
Atsakyti
dariau varskyte is kefyro, na super!!! thumbup.gif apsivalgyti galima, tirpsta burnoj...
Atsakyti
O mano kefyras taip ir gyvena saldikly, jau turbut kokia savaite doh.gif Vis pamirstu as apie ji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2010 02 07, 19:43)
O mano kefyras taip ir gyvena saldikly, jau turbut kokia savaite doh.gif Vis pamirstu as apie ji rolleyes.gif


tai nesuges. Pas mane nuolatgyvena saldiklyje, kad uzsimanius galeciau issitraukt ir varskytes pasidaryt thumbup.gif
Atsakyti
Zinau, kad nesuges, bet lyg sunku butu paimt ir istraukt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dariau varškytę iš kefyro. Kaip skanu. thumbup.gif Įpjausčiau dar smulkiai marinuotą agurką, įdėjau krapų, druskos ir truputį česnako, dar marinuoto agurko sulčių įspaudžiau. thumbup.gif Bus pusryčių skanumynas. essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelle @ 2010 02 08, 11:47)
Dariau varškytę iš kefyro. Kaip skanu.  thumbup.gif Įpjausčiau dar smulkiai marinuotą agurką, įdėjau krapų, druskos ir truputį česnako, dar marinuoto agurko sulčių įspaudžiau.  thumbup.gif Bus pusryčių skanumynas.  essen.gif

as irgi dariau. Man labai patiko, vyrui - ne. Ipjausciau petrazoliu lapeliu - pats tas ant sumustinio thumbup.gif pameginsiu ir su marinuotais agurkais.
Atsakyti
man surios varskytes nepatina tai sita varskyte sunaudoju kaip pertepima pyragui. suplaku ja su cukrumi, Atskirai isplaku grietinele su cukrumi ir abi mases sumaisau. Skanus pertepimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti