Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai pomidoriukai pomidoryčiai

QUOTE(adija5 @ 2015 06 09, 10:30)
O iš kur ištraukei,kad būtent šaknų puvinys?Tada ne tik,kad neaugt turėjo,ale dar ir lapai vyst.Arba apatiniai,arba viršūnės,nes tų Fusarium ligos sukelėjų krūva yra.Mažiau liek savo molynę ir nieks nenupus  ax.gif
Pas man pernai trys buvo su šaknų liga,tik nepamenu,kaip tiksliai vadinosi ta nesąmonė,nes lietuviško pavadinimo neradau.Bet niekas nenupuvo  schmoll.gif Paliejau kažkuo,gal Previkūru juos ir aplinkinius kelis.Išroviau tik vieną,kiti iki pabaigos vedė.

user posted image[/url].


g.gif ania ...nežinau , gal nudžiūvo taip, ...vienžo kažkoks nesveikas buvo. dėl šlapumo , tai kaip tik sausas toj vietoj , nes arti durų , ir lijau dar tik du kartus po pasodinimo. nepasaktyčiau , kad šlapi buvo...lapai nieko jam nervyto , sekmadienį dar stovėjo kaip visada , o pirmadienį buvo visas nuvytęs...patraukus laisvai išsitraukė iš giliai , ir kotelis buvo rudas ir toks kaip apsilupęs , šaknys nesivysčiusios po pasodinimo...nu nesuprasi , gal taip tam daigui kažkas nepatiko.
Galvojau apie paliejimą visų previcuru...bet nežinau , nelabai , tiksliau labai nenoriu jo gal g.gif Gal margansovke , alia ar ta padės , jei yra reikalas... g.gif
Atsakyti
o tai tie primityvūs besisukantys tarškantys vėjo malūnėliai nepadeda taviškiams kurmiams tave palikti? Mamam prismaigsčius- tai pas ją ramu, kaimynam kenkia tik.

Dėl draugystės- nepyk, bet su gyvūnais man sunku draugaut, nesiųsk man blush2.gif geriau pati, be kurmio, kad suktelk su tais kepiniais tešloje ( silkės nemėgstu, geriau dešrigalis tešloje tiktų ) cool.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2015 06 09, 11:15)
Galvojau apie paliejimą visų previcuru...bet nežinau , nelabai , tiksliau labai nenoriu jo gal g.gif Gal margansovke , alia ar ta padės , jei yra reikalas... g.gif

Nenori,tai ir neliek.Stebėk kitus,abo,jei nieko nevyks,tai reiškias,kad anas šiaip invalidas buvo.
A jei pradės visi taip daryt,išrausi ir tiek tos bėdos irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 06 09, 11:21)
Nenori,tai ir neliek.Stebėk kitus,abo,jei nieko nevyks,tai reiškias,kad anas šiaip invalidas buvo.
A jei pradės visi taip daryt,išrausi ir tiek tos bėdos  irnesakyk.gif

rolleyes.gif tai ką tuomet valgysiu,.,...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2015 06 09, 11:03)
Gal tvot jį lauk ?

Aš pirmiau jį patręščiau ax.gif Man į ligą nepanašu,o ko tiksliai trūksta irgi sunku pasakyt,gal kalcio,gal geležo ar dar kokio velnio,abo dažnai viso komplekso trūksta ,tai kokiom kompleksinėm ir patręščiau .
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 06 09, 11:31)
Aš pirmiau jį patręščiau  ax.gif Man į ligą nepanašu,o ko tiksliai trūksta irgi sunku pasakyt,gal kalcio,gal geležo ar dar kokio velnio,abo dažnai viso komplekso trūksta ,tai kokiom kompleksinėm ir patręščiau .


Dėkoju , nuraminai . O tai saku kokia zaraza įsisuks ....
Gavo tu "prabangiųjų " SCHULTZ trąšų , pagal normas smile.gif Visi gražūs žydi iš proto eina ir bumbuliukų mačiau .... O tas "tormozas" nei žiedo tik ruduoja .
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2015 06 09, 11:26)
rolleyes.gif tai ką tuomet valgysiu,.,...

O ko tu manęs klausi blink.gif ?Aš ką,turiu rūpintis kuo tu maitiniesi user posted image...
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2015 06 09, 11:35)
Dėkoju , nuraminai . O tai saku kokia zaraza įsisuks ....

Šitą,ėėė,nenusiramink labai,čia tik man taip atrodo unsure.gif Nu,neatgaminu daba jokios ligos,kuri nuo viršūnės prasidėtų,nebent ta viršūnė vyst pradėtų g.gif Dažniausiai kažko trūksta,ale jei visiem gerai,ko šitam daba blogai g.gif
Atsakyti
vat taip ir būna...atrodo visus vienodai daboji , visi gerai , o vienas blogas koks būna... g.gif
Vienžo , jeigu taip ir liks , vadinasi genetika daigo bloga buvo.
o pas jus tas vienas tokios veislės , kur ruduoja rolleyes.gif
Mano tai vienas Tobolsk buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 09 birželio 2015 - 10:47
0 jei išpjaut tą viršūnę, kad nenarvuotų, ir leisti augti naujai kitai- gal viskas būt gerai toliau?
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 06 09, 11:47)
0 jei išpjaut tą viršūnę, kad nenarvuotų, ir leisti augti naujai kitai- gal viskas būt gerai toliau?

blink.gif įdomus pasiūlymas ...bet galima pabandyt tikrai.gal ir gerai gausis.
Papildyta:
biggrin.gif mergaitės , dar paklausiu ne į temą- ar kuri bandėt daryt braškių sultis sulčiavirėje puode. ar gerao išeina , ar jos gal nepakankamai sultingos tam reikalui...
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 06 09, 11:47)
0 jei išpjaut tą viršūnę, kad nenarvuotų, ir leisti augti naujai kitai- gal viskas būt gerai toliau?


Na matysiu penktadienį - jei nepagražėjo keliaus pas laukinius .... jei nors kiek pasitaisė - paliksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2015 06 09, 11:03)
Norėjau paklausti ar čia liga ???

tu nepyk,bet tėkštau lauk tokį daigą be jokio gailesčio,nebent svajonių veislėsbūtų unsure.gif- tada į didelį vazoną kibirą tupdytau,atlikčiau depiliaciją nesveikų dalių,aišku,chemiją panaudočiau,ir tįsčiau kuo toliau nuo visų augalų į karantiną g.gif
žiūriu į fotkę,man net ta vieta ,kur ūglis išaugęs ruda -ar čia mano pc durniuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GONZIKAS117: 09 birželio 2015 - 11:08