Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai pomidoriukai pomidoryčiai

QUOTE(Vobla @ 2015 06 10, 08:53)
ojetau... kuir cia taip? baisiau nei pas mane... g.gif nebuvo pas mane jokiu  salnu... bet jau neramu darosi- pomidoru siltnamio nebeuzdarineju...


Šiaulių rajonas
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 06 10, 08:01)
Šiaulių rajonas


pagal skaitmeninę tai vakar labai panašu buvo, kad tą rajoną nudžiugins doh.gif

Pas mus penktadienį buvo. Tai burbėjau, kad moliūgai ir šparaginės nušalo. Na, moliūgai tik apšalo, atsigaus. Ale, pasirodo, man dar pasisekė. Rajoniniam laikrašty rašė, kad Varėnoj žmonėms šiltnamiuose agurkai/pomidorai nušalo. Ištisi laukai bulvių, šparaginių ir t.t. O čia tai vasara..
Papildyta:
QUOTE(Paladė @ 2015 06 10, 06:44)
Bet daliai braškių tai chana bus, sustabarėję lapai ir žiedai nuo šalčio.


kaip gaila braškyčių..
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 06 10, 07:44)
na tai prikarksėjot šalnų  doh.gif
Kas galėjo pagalvot, kad birželio 10 reikia dengti braškes nuo šalnų  g.gif

Mes neprikarksėjom user posted image.Čia kažkas vis mokino mus,kalė,kad ko jūs taip anksti sėjat,sodinat,laiku reik viską...Kad jau nebežinia kada tas laikas user posted image.

Braškių tai tikrai gaila,ne pupelė čia kokia... Aš po pernai gegužės šalčio jau visko tikiuosi .Kad liepą prisnigs,pavyzdžiui ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 06 10, 08:38)
Aš po pernai gegužės šalčio jau visko tikiuosi .Kad liepą prisnigs,pavyzdžiui ... unsure.gif


nu jau jei ims ir prisnigs, tai viskas aišku, kas bus kaltas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 06 10, 09:38)
kažkas vis mokino mus,kalė,kad ko jūs taip anksti sėjat,sodinat,laiku reik viską...


KALTAS, KALTAS, AŠ KALTAS user posted image
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 06 10, 09:47)
KALTAS, KALTAS, AŠ KALTAS

O prie ko čia tu ?Tu ką,sėdi ten viršuj,toj dangaus kanceliarijoj,dešinėje blink.gif ?Nu,tada jo,prireguliavai gražiai user posted image
Lietaus gal gali tada pareguliuot,a ?Ar daba visą birželį kranai bus užsukti,o liepą jau kai pasipils ... unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 06 10, 09:10)
Rajoniniam laikrašty rašė, kad Varėnoj žmonėms šiltnamiuose agurkai/pomidorai nušalo. Ištisi laukai bulvių, šparaginių ir t.t. O čia tai vasara..


blink.gif eik tu.. šiltnamiuose net? tai kiek to šalčio tada turėjo būt g.gif vasarą..
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 06 10, 09:59)
O prie ko čia tu ?Tu ką,sėdi ten viršuj,toj dangaus kanceliarijoj,dešinėje  blink.gif ?Nu,tada jo,prireguliavai gražiai user posted image
Lietaus gal gali tada pareguliuot,a ?Ar daba visą birželį kranai bus užsukti,o liepą jau kai pasipils ... unsure.gif ?


aš amžinai burbu, ko taip anksti sėjat, paskui su šildytuvais lakstot, ale kad iki vidurvasario viską reik laikyt uždengtą, tai net man nedašuto
lietų savo reiki turėt - kai šeštadienį atsuku visus purkštukus, tai tik sekmadienį užsuku, bus elektros sąskaitos kaip už Tany šildymą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 10 birželio 2015 - 09:06
QUOTE(Ex @ 2015 06 10, 09:04)
blink.gif eik tu.. šiltnamiuose net? tai kiek to šalčio tada turėjo būt g.gif vasarą..


nu tai jau turėjo būt ne keli laipsniai.. Anomalijos kažkokios. Pernai prasidėjo ir niekaip baigtis negali.

Papildyta:
QUOTE(Paladė @ 2015 06 10, 09:05)
... bus elektros sąskaitos kaip už Tany šildymą  biggrin.gif


arba kaip Georgianos už vandenį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 06 10, 10:12)
Anomalijos kažkokios. Pernai prasidėjo ir niekaip baigtis negali.



pernai panašiu metu kruša moliūgus iki kotukų nudaužė, liko daugiau skylių, nei lapų. šiemet juos uždengtus laikau. tai kitąmet ir braškes iki liepos uždengtas laikysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 06 10, 10:05)
lietų savo reiki turėt - kai šeštadienį atsuku visus purkštukus, tai tik sekmadienį užsuku, bus elektros sąskaitos kaip už Tany šildymą  biggrin.gif

Aš kasdien atsuku tą savo lietų šlanginį,abo liktų smėlio paplūdimys, tik be jūros.Norėtųsi papigiau prasisukt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 06 10, 08:01)
Šiaulių rajonas


uf, net atsidusau, kad toli. ne kur nors pasonej prajeo...
QUOTE(saintlina @ 2015 06 10, 09:12)
nu tai jau turėjo būt ne keli laipsniai.. Anomalijos kažkokios. Pernai prasidėjo ir niekaip baigtis negali.



ir nesibaigs jau, toks tas klimato atsilimas- dideli temperaturos kontrastai ir svyravimai...

QUOTE(Paladė @ 2015 06 10, 09:16)
pernai panašiu metu kruša moliūgus iki kotukų nudaužė, liko daugiau skylių, nei lapų. šiemet juos uždengtus laikau. tai kitąmet ir braškes iki liepos uždengtas laikysiu  doh.gif

as tai jau mastau, kad reiktu visa darza i siltnamius sukisti. idealu- i polikarbonatinius biggrin.gif vis tiek jau klimatas nepageres, o su kiekvienais metais tik bloges...
Atsakyti