Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai gamtoje

AS tai irgi mastau, bet vienose vestuvese maciau,kad i atskirus indelius buvo sudeta mesyte, duonyte, agurkas.. serveteles paimtos.. IR gerai,visi pasiima kas ko nori...
Nes sumustinius tept ir laiko nera ir nera kam terliotis... ax.gif
Aisku,gerai butu kur pirkti, bet KUR g.gif
Atsakyti
Man tai mini sumustinukai atrodo elegantiškai, o jeigu dar skanūs... essen.gif
Šiaip užsakinėsiu mini sumuštinukus vakarui, nes man gėriau nei balta mišrainė ar papjaustytos mėsytės, tai užsakysiu daugiau. O kol po ceremonijos fotkinsimės - išalks visa palyda, tai vieno kasnio sumuštinukai pats tas thumbup.gif
Užsakyti mačiau yra daug kur. Aš gėriau užsakysiu ir ramia galva juos pasiimsiu ryte, nei kad praeitais metais padėjau rengti vestuves, tai su jaunąją iš vakaro sumuštiakus tepėm doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2007 06 28, 09:01)
Man tai mini sumustinukai atrodo elegantiškai, o jeigu dar skanūs...  essen.gif
Šiaip užsakinėsiu mini sumuštinukus vakarui, nes man gėriau nei balta mišrainė ar papjaustytos mėsytės, tai užsakysiu daugiau. O kol po ceremonijos fotkinsimės - išalks visa palyda, tai vieno kasnio sumuštinukai pats tas  thumbup.gif 
Užsakyti mačiau yra daug kur. Aš gėriau užsakysiu ir ramia galva juos pasiimsiu ryte, nei kad praeitais metais padėjau rengti vestuves, tai su jaunąją iš vakaro sumuštiakus tepėm  doh.gif  schmoll.gif


bet tai jauciu kainele tu mini sumustinuku, jei uzsisakyti is kokios kavines blink.gif
Atsakyti
mes uzsakinejom tokius kaip eklerus, tik viduje buvo suris, vistienos krutinele arba zivis. buvo ziauriai skanu. suvalge optum visi. jie lengvuciai, vieno kasnio ir nesijauti sunkiai prisivalges. ir kas svarbu - nebrangu, nieko nereikia daryti, visiems patinka.
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2007 06 28, 09:33)
mes uzsakinejom tokius kaip eklerus, tik viduje buvo suris, vistienos krutinele arba zivis. buvo ziauriai skanu. suvalge optum visi. jie lengvuciai, vieno kasnio ir nesijauti sunkiai prisivalges. ir kas svarbu - nebrangu, nieko nereikia daryti, visiems  patinka.


jo reik isivaizduot kaip cia jie atrodo, gal turi nuotraukyte kokia su jais biggrin.gif
Atsakyti
na eklerus zinai? jie dazniausiai buna su saldziu idaru, grietinele ir pan. o cia su visokiais "maistiniais" smile.gif idarais.
foto tikrai neturiu:)
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2007 06 28, 09:01)
Man tai mini sumustinukai atrodo elegantiškai, o jeigu dar skanūs...  essen.gif
Šiaip užsakinėsiu mini sumuštinukus vakarui, nes man gėriau nei balta mišrainė ar papjaustytos mėsytės, tai užsakysiu daugiau. O kol po ceremonijos fotkinsimės - išalks visa palyda, tai vieno kasnio sumuštinukai pats tas  thumbup.gif 
Užsakyti mačiau yra daug kur. Aš gėriau užsakysiu ir ramia galva juos pasiimsiu ryte, nei kad praeitais metais padėjau rengti vestuves, tai su jaunąją iš vakaro sumuštiakus tepėm  doh.gif  schmoll.gif



QUOTE(mng @ 2007 06 28, 09:33)
mes uzsakinejom tokius kaip eklerus, tik viduje buvo suris, vistienos krutinele arba zivis. buvo ziauriai skanu. suvalge optum visi. jie lengvuciai, vieno kasnio ir nesijauti sunkiai prisivalges. ir kas svarbu - nebrangu, nieko nereikia daryti, visiems  patinka.


o gal galit isduot kur pirkot ir kiek tai kainavo? nes rimtai mastau apie pirkima, visai nesinori nei paciai tu sumustiniu tept, nei kokias mamas apkraut schmoll.gif man,tai cia Kaune reiketu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mija25: 28 birželio 2007 - 08:57
as tai zinau moteriske kuri daro eklerus su lasisos, vistienos, surio idarais ir tuos saldziuosius daro.
Elyte - 861422829
Kazkada vyro gimtadieniui buvau uzsakius tai skanu.
Bet kainos nepamenu ar tai 15 ar tai 30lt uz 150vnt.
Atsakyti
QUOTE(Mija25 @ 2007 06 28, 09:56)
o gal galit isduot kur pirkot ir kiek tai kainavo? nes rimtai mastau apie pirkima, visai nesinori nei paciai tu sumustiniu tept, nei kokias mamas apkraut  schmoll.gif man,tai cia Kaune reiketu g.gif

80vnt - 30lt. jei reiks duosiu tel. o buvom uzsisake mini sumustinuku ir maximos, tai fee... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2007 06 28, 08:34)
80vnt - 30lt. jei reiks duosiu tel. o buvom uzsisake mini sumustinuku ir maximos, tai fee... doh.gif


duok man telefoniuka kur daro eklerus smile.gif
idomu kur skaniau juos daro : ar moteriske kur as zinau ar ten kur tu zinai smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 06 28, 10:27)
as tai zinau moteriske kuri daro eklerus su lasisos, vistienos, surio idarais ir tuos saldziuosius daro.
Elyte - 861422829
Kazkada vyro gimtadieniui buvau uzsakius tai skanu.
Bet kainos nepamenu ar tai 15 ar tai 30lt uz 150vnt.


aciu uz telefoniuka 4u.gif , butinai pasiskaimbinsiu
QUOTE(mng @ 2007 06 28, 10:34)
80vnt - 30lt. jei reiks duosiu tel. o buvom uzsisake mini sumustinuku ir maximos, tai fee... doh.gif


labai reikia telefoniuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 06 28, 09:30)
bet tai jauciu kainele tu mini sumustinuku, jei uzsisakyti is kokios kavines blink.gif


aišku, už komfortą reikia mokėti.

Pavizdys kokios sumuštinukų kainos

Aš užsakinėju iš vienos Vilniaus kavinės - kaina svyruoja nuo 1,10 iki 2,00 Lt už 1 vnt (priklausomai nuo įdaro)
Aišku aš galėčiau pati juos padaryti, nes tai nėra sudėtinga, tačiau daug kruopštumo reikalaujantis darbas, bet kaip minėjau kad tikrai nesiruošiu to daryti vestuvių išvakarėse schmoll.gif
Atsakyti