Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (12)

Nesuprantu Mamontovo.. Gi sake, kad abu jie ok, tegu vaziuoja. Dabar vaiku darzeliu isvadino. Zodziu, jau net man keista, kad tokie niurzgos esam.
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2015 05 22, 00:20)
Aš žiūrėjau Uk,kažkaip neužfiksavau komentaro tokio  g.gif matyt čia rašiau be klausydama ir praleidau  g.gif


nes Jacob'as kažkaip su akimis susitvarkė, tai dar dar
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 22, 00:23)
Nesuprantu Mamontovo.. Gi sake, kad abu jie ok, tegu vaziuoja. Dabar vaiku darzeliu isvadino. Zodziu, jau net man keista, kad tokie niurzgos esam.

gal nesitikejo tu tupu buciniu, visgi jis normalus vyras, kaip muras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 21 gegužės 2015 - 23:25
QUOTE(Ūla @ 2015 05 21, 23:19)
Tik išeik valandėlei  doh.gif
Tuktuk, Tu tikras draugas  friends.gif

per didelė prabanga EV metu valandėlei išeit biggrin.gif
___________________

beje, Azerbaidžano daina man visai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 00:15)
nu ot kokios jūs materialistės šakės biggrin.gif aš tai ne dėl pergalės, iš meilės tsakant laugh.gif gali kad ir paskutinis tam finale būt biggrin.gif
nuuu.. geriau būčiau nespėjus biggrin.gif bet peilis aštrus pasitaikė, tai greit susipjaustė laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif sakiau, kad daug širdžių anas sudaužys laugh.gif

QUOTE(Ūla @ 2015 05 22, 00:19)
Tik išeik valandėlei  doh.gif
Tuktuk, Tu tikras draugas  friends.gif

blush2.gif Na žinai, stebiu situaciją (dar biškį tikiuosi, kad gal pavyks austrą į estą išsikeist blush2.gif lotuliukas.gif )

QUOTE(Monteverte @ 2015 05 22, 00:21)
gal ten jau kam haliucinacija blush2.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 21 gegužės 2015 - 23:26
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 23:22)

nu va, o kai buvau dar seniai įdėjus dainą, visos raukėtės biggrin.gif

aš nesiraukiau, nes neklausiau nė vienos dainos iki pusfinalių. Pirmą kartą šiandien girdėjau jį.
Bet Monika šian neblogai atrodė, pagalvojau.

Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 22, 00:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sakiau, kad daug širdžių anas sudaužys laugh.gif
blush2.gif Na žinai, stebiu situaciją (dar biškį tikiuosi, kad gal pavyks austrą į estą išsikeist blush2.gif  lotuliukas.gif )
lotuliukas.gif

hope never dies biggrin.gif
tu masinke paimk, paskusk ir mygom visos nores, sakys kas jis toki, naujas kazkoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 21, 23:23)
Nesuprantu Mamontovo.. Gi sake, kad abu jie ok, tegu vaziuoja. Dabar vaiku darzeliu isvadino. Zodziu, jau net man keista, kad tokie niurzgos esam.

nesakė jis tegu važiuoja smile.gif sakė tos dienos laidoj tai būtų geriausias pasirinkimas.. bet niekada nesakė net kad patiko... o vaikų darželis ir man atrodė, kaip ir ryte minėjau, vien dėl to straksėjimo, kaip kiškiai per kalėdinį renginį doh.gif kaip bebūtų, jis šiuo Monvaido klausimu teisus...
Atsakyti
Niu, tulžies laistytojos ant Vaido ir Monikos biggrin.gif Linkėjimai 4u.gif


lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 21 gegužės 2015 - 23:31
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 21, 23:23)
nesuprantu, taigi jau nerda turi ar ne g.gif

Kad nelabai, visą vakarą jau saugau .. Gudriai čia ateinat naktį ir tikitės dar geros partijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 23:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sakiau, kad daug širdžių anas sudaužys laugh.gif
---------
blush2.gif Na žinai, stebiu situaciją (dar biškį tikiuosi, kad gal pavyks austrą į estą išsikeist blush2.gif 

nu bet tai ryškiai kažkokių kerų paskleidė - dar ryte buvo antipatija nr 1 laugh.gif doh.gif blink.gif
----------
gal kuriam kokią gvardiją vyriokų atkovojimo? bigsmile.gif lotuliukas.gif būriu lengviau biggrin.gif
Atsakyti
Perklausiau dar patikusias šio pusfinalio dainas, tai švedas man favoritas. Ta scenografija šiurpiulukus kelia. bigsmile.gif Ir pati pradžia, melodija... Ir šiaip aš jį griebčiau. biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=-msutN_OkU4
Atsakyti