Įkraunama...
Įkraunama...

"Jamam"

Gal kas zinote AKROPOLIO "JAMAM" akcijas parduotuvių. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(*curly* @ 2015 11 20, 14:16)
Gal atsimenate ar Dormeo parduotuveje buna kokia nuolaida?


Kadangi pernai pirkome čiužinius sau ir vaikui, tai pamenu, taikė 20 proc visom prekėm 4u.gif
Atsakyti
Maxima siūlojamti 4u.gif
Atsakyti
O per JAMAM gal aisku jau kokiose pardese kokios nuolaidos bus g.gif g.gif ,pvz man aktualu labai Mango tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Gal kas žino kiek "Audimas " taikys nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(velniukste99 @ 2015 11 26, 09:38)
Gal kas žino "Audime " kokios nuolaidos bus per jamam ? labai jau reikia atsinaujinti  mirksiukas.gif

Nežinau ar skirtinguose miestuose skirtingai, bet aš turiu lankstinuką Šiaulių Akropolio, tai Audime bus -20 proc nuolaida visoms prekėms (nuolaidos nesumuojamos) 4u.gif
Atsakyti
Man tai idomu ar maxe issius siemet zinutes, kad galima su nuolaida apsipirkti jau penktadieni
Atsakyti
Labas,

Kas iš anksto žinosite parduotuvių "trofėjaus valandas", paviešinkite 4u.gif

http://akropolis.lt/...akcijos/vilnius[FONT=Impact]


Atsakyti
Kaip CYTI, turiu ten piniginę nužiūrėjus, įdomu kiek pasiūlys nuolaidos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2015 11 26, 10:21)
Man tai idomu ar maxe issius siemet zinutes, kad galima su nuolaida apsipirkti jau penktadieni

aš irgi vis tikrinu telefoną, pernai gavau sms, labai norėčiau ir šiemet iš anksto apsiprekint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2015 11 26, 14:51)
aš irgi vis tikrinu telefoną, pernai gavau sms, labai norėčiau ir šiemet iš anksto apsiprekint smile.gif


O del zaislu siemet gavot, sia savaite?)
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2015 11 26, 14:54)
O del zaislu siemet gavot, sia savaite?)

taip, gavau, jau ir spėjau pasinaudot 4u.gif tik kaip juokingai, netaikė FP tokiam kūdikiškui telefonui, nes tai ne šiaip žaislas, o kūdikių žaislas lotuliukas.gif
Atsakyti