Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*


user posted imageMes auginam dvynukus user posted image

user posted image

user posted imageuser posted image

Mūsų mamytės:

user posted image

Vittie, 2014.01.11, Vilnius,MoBi dvyniai gimę 38sav.
megytės 3000gr., 50 cm ir 3170gr. 51 cm


Lidija22, 2014.03.20, UK, MoBi dvyniai gimę 28 sav
mergaitės 1010g ir 780g


*Rud@@kė, 2014.04.01, BiBi dvyniai gimę 38sav.
Gerda 2500g, 48cm ir Joris 3080g, 51cm

Ugnaja, Pakruojis, 2014.04.13, BiBi dvyniai gimę 30sav.
Joris 1531g, 38cm ir Ainis 1604g, 40cm

Mangirdiene77, Vilnius,2014.05.06, BiBi dvyniai gimę 36sav.
Mantvidas 2700g, 50cm ir Manfredas 2850g, 49cm


Fea, Vilnius, 2014.05.20, BiBi dvyniai gimę 36sav.
mergytės 2020g, 43cm ir 2230g, 47cm


Bry., ..., 2014 .05.21, BiBi dvyniai gimę 38 sav.
Vytautė 2780g 46cm ir Tautvilė 2930g 51cm


Bamba, Vilnius, 2014.06.15, BiBi dvyniai gimę 38sav

mergaitė 2750g, 50cm ir berniukas 2660g, 50cm

Dija81, Kaunas, 2014.06.23, BiBi dvyniai gimę 38 sav.
Austėja 2800g, 50cm ir Arijus 3010g, 51cm

pupute, .. , 2014.06.30 BiBi dvyniai gimę ... sav
Dovydas 2760g ir Deividas 2880g.


KittyKitty, Kaunas,2014. 07.11 BiBi dvyniai gimę 35 sav

Erikas 2620 g,49cm ir Eliza 2905g, 49 cm

balta orka,... 2014.07.16 BiBi dvyniai gimę 38sav
mergaitė 2940g, 51 cm ir berniukas 2930g, 50cm

Exangel, UK,2014.09.03 MoBi dvyniai gimę 30 sav.
Saulė 1440g ir Vasarė 930g


Fifux'e, Tauragė, 2014.11.08 BiBi dvyniai gimę 38 sav.
Adamas 3110g, 47cm ir Ema 2565g, 47cm

Myliuku,Vilnius, 2014.11.15 BiBi dvyniai gimę 36sav
Sūnūs 3330 g,52 cm ir 3390 g,55cm


Vaiduliauskis, Vilniaus raj., 2014.12.02, MoBi dvyniai gimę 38sav.
Sūnūs 2320 g, 48cm ir 2650 g, 48cm .

justess22, Kaunas, 2014.12.12 - BiBi dvyniai gimę 37 sav
Mergaitė 3000g ,51cm ir berniukas 3300 g, 50cm

Digin* , Vilnius, 2014.12.30, BiBi dvyniai gimę 39sav
Sūnūs 2990 g,49 cm ir 2840 g ,47 cm

user posted imageuser posted image
galimi/negalimi vaistai
galima/negalima vaistai 2
apie žindymą 2
apie žindymą
pradžių pradžia (apie žindymą ir visa kita)
apie žindymą (video)
klausimai ir atsakymai apie žindymą
apie viską-sąmoningos mamos
apie naujagimius
bambutės priežiūra
ugio ir svorio lentelės
kiek suvalgo kūdikis
vaikų vystymasis iki 1 m
užspringimai (video)
arbatžolės
klausimai ir atsakymai apie žindymą
vaikų ligos
skiepų kalendorius
mūsų forumo skyrelis apie vaikų mitybą
mūsų forumo skyrelis apie vaikus iki 1 m
pirma pagaba kųdikiui užspringus
apie maistinias medžiagas

http://images40.fotk...2810_nvi-vi.jpg

Atsakyti
Labukas, o, pataikiau į naują temą bigsmile.gif
Prisiduodu, kad nepamirštumėt jau visai smile.gif  Bet jau turbūt link to smile.gif
Gyvenam..intensyviai..rėėęėėėėėėkiam.. Dantys ar ne, nebežinau, jau nebeturiu jėgų.. sakom, kad dantys, bes nežinome, ko dar ieškoti. Baigiam visi išprotėti, šeštadienį važiavome į tokį vyro giminių gimtadienį į Pakruojį, jau vakare buvo prastai, abu zirzė, na,galvojom,gal kaip nors, tai Erikas pradėjo rėkti Kaune, rėkė iki pat Pakruojo, stojome prie Panevėžio su kilimukais ir žaislais, niekas nepadėjo, tik žvakutė, tada kai tik nutilo, pradėjo Eliza, žodžiu, prasikankinome visą dieną, visi tik stiprybės linkėjo... Nu matosi vienas kraščiukas lyg to danties, arba aš noriu jį matyti... O Elizai du dygsta , vienas pralindęs, kitas ne, o kiti du irgi pakelti, nu tai galima suprasti, bet šiaip tai ji tokia pūkutė, kol pas mane ant rankų. Sekmadienį buvo dičkės mokslo metų uždarymas vieno klasioko namuose, na nuvažiavome visi, nerėkė, bet tik ant rankų tiek vienas, tiek kitas, Eliza iš viso neužmigo pietų, tris kartus bandžiau, ir vežimuke, ir prie krūties ant dekučio po pušele, pati vos neužmigau, o ji ne. Bet ant rankų nezirzė. Tiesa, 5 val ją pralaikyti yra ką veikti (11 kg dabar). Paskui dar užsukome pas uošvius anytos pasveikinti su gimtadieniu, nu ir vėl... mažius prarėkė dvi val, vėl kišom žvakę , niekas nepadėjo kitaip, klykia, nori miego, neužmiega, vežiojome, vyras su mašina lėkė migdyti, ko nedarėme, naktį tas pats, tik pradeda snausti ir vėl, vyras vos stovi, irgi pats serga, mažiai su slogom, man migrenos, visi perdirgę, pykstamės, be miego, nu žodžiu, vakar tempa Elizai pakilo, o mes poryt išskrendam atostogauti, visi isterikuoja, kad bus labai sunku ir aš lieku kalta, visa tai sugalvojusi, nu žodžiu. Grįšiu – parašysiu, jei būsiu gyva biggrin.gif
Užvakar naktį nė vienas nemiegojo, Eliza net papo naktį nebeėmė, verkė, pranešiojau pusę nakties, padust galima. Paaryčiui šiaip ne taip tą papą įsiūliau, primigome, o va vakar ta tempa 37,4, tikiuosi, nuo dantų ir slogytės, nieko blogesnio. Juodai pervargau, pirmiausia tai psichologiškai. Niekur išeiti neįmanoma su jais, jau galvojau, gal Erikui pasidaro kažkas dėl to, kad išeiname iš namų, vakar darėme eksperimentą – važiavau vakare pas tėvus su jais, nu vakar nerėkė.. Nesuprasi.Daugiau ką..su dičke viskas ok, gražios šventės mokykloje, būrelių pasirodymai, viskas patinka, tik visko daug, va šiandein vėl būrelio šventė, o aš su Eliza pas ortopedą, jau prieš mėnesį užrašyta.. bijau. .raukšlytės visiškai nesimetriškos, tą vieną kojytę vis dar tiesia ropodama, nu negaliu nenueiti, tai močiutė su vyru nueis, nufilmuos man.
Vieni vaikučiai visai nepabūna, nebent netyčia užsižaidžia, bet ne tada, kada reikia Lipa į mane kaip beždžioniukai, kariasi, aišku, jie vyro nėra, jei yra, tada jau Erikutis pas jį. Jis akivaizdžiai nemoka nusiraminti, aišku, sunkiai gimęs, ta nervų sistema dar nebrandi, pradeda verkti nuo skausmo, bet paskui jau tiesiog verkia, visas nusilpęs, akytės skersos, šlapias kaip kačiukas, rankytės dreba ir verkia, verkia, nu kažkas tokio sad.gif su Emilija taip nebūdavo, labai labai man sunku tai matyti...

Tai tiek žinių iš mūsų, nieko, viskas praeina, jau su dičke man labai pasitvirtino principas, kad pirmuosius dvejus metus skiri vaikui, atiduodi viską, bet paskui skini saldžius vaisius wub.gif Mano didžioji dabar - geriausia mano draugė wub.gif Myliu tuos savo kačiukus wub.gif
Nesirkit, bučkis visoms 4u.gif

P. S. jei spėsiu, įkelsiu foto į albumiuką.

Atsakyti
Na va, ir mano seniai kurta tema pravertė biggrin.gif

QUOTE(bamba @ 2015 09 04, 13:05)
paskambinau dėl darželių į savivaldybę, tai sako atvažiuokit spalio pradžioj, užregistruosim ir bus be eilės, nu gerai tuos dvynius turėt biggrin.gif  Prisikaičiau blogų atsiliepimų apie vaikystės sodą, tai ant valstybinių persimečiau blush2.gif

Kada skambinai?? Tu iš Vilniaus? Mes kai pradžioje buvom sugalvoję registruot šiam rugsėjui dvynius, pasakė, kad jau nebegalim, nors patys liepė balandį atvažiuot pasiskambinus doh.gif Veiksmas šių metų balandį vyko lotuliukas.gif
Bet dabar pakeitėm planus, tai nepergyvenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 09 04, 13:45)
Na va, ir mano seniai kurta tema pravertė biggrin.gif
Kada skambinai?? Tu iš Vilniaus? Mes kai pradžioje buvom sugalvoję registruot šiam rugsėjui dvynius, pasakė, kad jau nebegalim, nors patys liepė balandį atvažiuot pasiskambinus doh.gif Veiksmas šių metų balandį vyko lotuliukas.gif 
Bet dabar pakeitėm planus, tai nepergyvenu smile.gif

nu tai reikejo tipo sausi tada registruot..dar pagal ta sena tvarka...paskui matyt jau nebepriiminejo prasymu nuo kazkurios datos ten..o kadangi keitei valdzia, tai gal ir patys nelabai ka ten besusigaude smile.gif

dabar kitiems metams priimines prasymus nuo spalio men, kiek zinau. tai va tada mums reiks ir pildyt 4u.gif



Kitty, smagu kad dar nors kiek gyva ir prisiduodi 4u.gif nevaiksto dar nei vienas ane? o kur keliaujat si karta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 04, 11:20)
tik i veina ir rasysi? bet galima ir internetu pildyt gi ane? tas pats...as kazkaip mastau internetu tiesiog g.gif

tik man dar galvos skausmas,kur rasyt, nes bandom daba paskola gaut ir gal kraustysimes is cia g.gif bet gal ir ne smile.gif nors gal ir po pusmecio uzpildzius naujai prasyma vis tiek gi tie dvyniai eis be eiles g.gif

internetu jei registruosies, eisit pagal bendrą tvarką, t.y į eilės pabaigą biggrin.gif tipo sistema automatiškai nemato, kad dvyniai. Jei nori pirmenybės, sakė atvykti pas juos, jie patys į sistemą įves viską.

mum su gyvenamąją vieta irgi beryšio. Kraustysimės už poros mėn, bet bent jau žinau kur. Tik kad spalį dar bus čia registruoti, tai tikiuosi nebus problemų gaut darželį šalia naujųjų namų.
Kiek rašysiu tai nežinau, ten vietoj paklausiu, jei 100proc gausim, tai nematau prasmės kelis rašyt, tada tik išsirinkt reik.

kokiam tu miesto gale randiesi? kur nori leist?

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 09 04, 11:45)
Kada skambinai?? Tu iš Vilniaus? Mes kai pradžioje buvom sugalvoję registruot šiam rugsėjui dvynius, pasakė, kad jau nebegalim, nors patys liepė balandį atvažiuot pasiskambinus doh.gif Veiksmas šių metų balandį vyko lotuliukas.gif 
Bet dabar pakeitėm planus, tai nepergyvenu smile.gif

šiandien prieš porą val skambinau. Spalį bus galima registruot kitiems metams, aš tikiuosi nuo sausio leist. Kada tu?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 04, 14:24)
šiandien prieš porą val skambinau. Spalį bus galima registruot kitiems metams, aš tikiuosi nuo sausio leist. Kada tu?

Aš norėčiau nuo balandžio arba rugsėjo, dar nesugalvojau tiksliai smile.gif Gerai, kad pasakei, tai spalį reikia į savivaldybę važiuoti, ar galima bus internetu?
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 09 04, 12:30)
Aš norėčiau nuo balandžio arba rugsėjo, dar nesugalvojau tiksliai smile.gif  Gerai, kad pasakei, tai spalį reikia į savivaldybę važiuoti, ar galima bus internetu?

reikia, kitaip sakė bendra tvarka, be pirmenybės dvyniams
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 04, 14:32)
reikia, kitaip sakė bendra tvarka, be pirmenybės dvyniams

Ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 04, 14:24)
internetu jei registruosies, eisit pagal bendrą tvarką, t.y į eilės pabaigą biggrin.gif tipo sistema automatiškai nemato, kad dvyniai. Jei nori pirmenybės, sakė atvykti pas juos, jie patys į sistemą įves viską.

mum su  gyvenamąją vieta irgi beryšio. Kraustysimės už poros mėn, bet bent jau žinau kur. Tik kad spalį dar bus čia registruoti, tai tikiuosi nebus problemų gaut darželį šalia naujųjų namų.
Kiek rašysiu tai nežinau, ten vietoj paklausiu, jei 100proc gausim, tai nematau prasmės kelis rašyt, tada tik išsirinkt reik.

kokiam tu miesto gale randiesi? kur nori leist?
šiandien prieš porą val skambinau. Spalį bus galima registruot kitiems metams, aš tikiuosi nuo sausio leist. Kada tu?

nu paskui vis tiek matys, kad dvyniai, nemanau,kad taip jau ir nematys g.gif

mes tai santariskese dabar..o kur busim, nzn...gal trakuose biggrin.gif tai jei cia, leisciau i ta nauja santariskiu...o jei ne..tai tada reiktu galvot is naujo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 04, 13:14)
nu paskui vis tiek matys, kad dvyniai, nemanau,kad taip jau ir nematys g.gif

mes tai santariskese dabar..o kur busim, nzn...gal trakuose biggrin.gif tai jei cia, leisciau i ta nauja santariskiu...o jei ne..tai tada reiktu galvot is naujo smile.gif

sakė nežiūrės niekas, tipo nėr tokios galimybės. Na tu pati gali pasiskambint paklaust, gal kitaip ką susakys. Aš internetu šiemet pildžiau abu už 2015, tai niekur nebūtų patekę, bet aš ant durniaus pildžiau, vistiek maži dar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 04 rugsėjo 2015 - 14:17
bet tau Fea tikrai nebūtina spalį važiuot, gali vėliau, kai jau norėsi į daržą leist, tiesiog taviškes merginas į eilės viršų įrašys.
Aš irgi neesu tikra ar spalio 1 ten jau prie durų stovėsiu, kaip gausis, bet norėčiau anksčiau susitvarkyt, nes vistiek ne nuo rugsėjo noriu leist, naujų grupių gi neformuoja vidury metų turbūt g.gif tai gal ir vietų mažiau, šito nepaklausiau net unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 04, 15:35)
bet tau Fea tikrai nebūtina spalį važiuot, gali vėliau, kai jau norėsi į daržą leist, tiesiog  taviškes merginas į eilės viršų įrašys.
Aš irgi neesu tikra ar spalio 1 ten jau prie durų stovėsiu, kaip gausis, bet norėčiau anksčiau susitvarkyt, nes vistiek ne nuo rugsėjo noriu leist, naujų grupių gi neformuoja vidury metų turbūt g.gif tai gal ir vietų mažiau, šito nepaklausiau net unsure.gif

nu siaip kazin,ar galima ne nuo rugsejo g.gif nebent cia jau darzely paciam tartis, kad moki, bet neini... nes as kiek girdejus, tai nuo rugsejo formuoja grupe..o jei tu neini, kitam gi vaikui eilej laukianciam atiduoda g.gif bet gal kiekvienam darze kita politika ir imanoma susitart 4u.gif bet kad reiktu moket, tai,jauciu, tikrai..nes taip tau vietos nieks nelaikys g.gif
Atsakyti